Як змінити ваш агент користувача на Mac або Windows

Categories:

Агент користувача – це інформація, яку ваш браузер збирає з вашої системи та передає на веб-сайти. Ця інформація містить відомості про те, яку операційну систему ви використовуєте та який браузер ви використовуєте. Це не персональна інформація, тому ділитися нею з веб-сайтом нешкідливо. Насправді, ця інформація може забезпечити вам кращий досвід перегляду. Наприклад, якщо веб-сайт знає, що ви використовуєте Chrome, він завантажить оптимізовану версію Chrome. Браузери автоматично виявляють і створюють ваш агент користувача, але ви можете його підробити. Якщо ви хочете, ви можете змінити агент користувача вашого браузера на Mac або Windows.

Браузери дозволяють змінювати ваш агент користувача з його консолі. Якщо ви не знайомі з консоллю розробника, ви можете замість цього вибрати розширення або доповнення, щоб змінити агент користувача на Mac або Windows. У будь-якому випадку вам, по суті, потрібен рядок ідентифікатора, і ви можете вибрати, чи хочете ви змінити його на консолі розробника або використовувати доповнення. Якщо ви хочете використовувати доповнення або розширення, ми рекомендуємо використовувати додатковий перемикач User Agent для Firefox і Перемикач User-Agent для Chrome. Це розширення Chrome оснащено власним швидким перемикачем агента користувача, який включає опцію Mac. Якщо ви не використовуєте наведений нижче рядок агента користувача, ви можете вибрати параметр за замовчуванням, який надає вам розширення.

Агент користувача Mac

Рядок агента користувача, який змінить вашу ОС на macOS, коли ви відвідуєте веб-сайт, виглядає так. Це відрізняється від того, який браузер ви хочете, щоб веб-сайт думав, що ви використовуєте в macOS.

З Safari

Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_7_4) AppleWebKit/534.57.2 (KHTML, like Gecko) Version/5.1.7 Safari/534.57.2

З Firefox

Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10.7; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0

З Chrome

Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_7_4) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.27 Safari/536.11

Це повідомить веб-сайтам, що ви використовуєте macOS 10.7. Якщо ви хочете, ви можете змінити його на будь-яку іншу версію, наприклад, 10.11.6. Це перевага використання рядка замість параметрів за замовчуванням у розширенні. Ви можете налаштувати його відповідно до ваших потреб.

  Як увімкнути час, що залишився від акумулятора в Windows 10

Агент користувача Windows

Агент користувача для Windows виглядає наступним чином.

З Safari

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; sv-SE) AppleWebKit/533.19.4 (KHTML, like Gecko) Version/5.0.3 Safari/533.19.4

З Firefox

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; sv-SE) Gecko/20100101 Firefox/12.0

З Chrome

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; sv-SE) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.27 Safari/536.11

Однак це обдурить веб-сайти, ви не можете очікувати, що це буде виходити за межі цього. Це, наприклад, не дозволить вам отримати доступ до служб macOS для настільних комп’ютерів, таких як iMessages. Ці рядки обмежуються роботою у браузерах та повідомленням про те, що ви використовуєте інше обладнання. Вони не є ані проксі-сервером, ані VPN, ані інструментом для розблокування програм для певних продуктів.

  Як дивитися 360 відео в Windows 10 за допомогою програми «Фільми та ТБ».

Ви можете змінити свій агент користувача на такі речі, як обмінюватися фотографіями з Instagram зі свого робочого столу або завантажити Windows 10 ISO без інструмента створення медіа.