Як змінити батьківський контроль на PS4

PlayStation — це відеоігрова консоль, яка надає багато пристроїв для гри у віртуальні ігри вручну вдома, надаючи користувачам можливість грати в ігри в реальному часі. Його вивела на ринок компанія Sony Entertainment. Він розвинувся, щоб мати додаткові функції з надходженнями нових версій. Таким чином, PS4 є вдосконаленою версією PlayStation. Оскільки PlayStation може викликати звикання у молодих користувачів, вона надає певні засоби батьківського контролю, якими можуть керувати батьки дітей, щоб обмежити певні функції PS4 від дітей, як-от обмеження часу гри в PS4, обмеження перегляду певних невідповідних контент або слова, забороняючи дітям надсилати текстові повідомлення або спілкуватися під час онлайн-ігор з іншими гравцями тощо. Кілька функцій пов’язані з обліковим записом батьків, як-от скидання пароля батьківського контролю на PS4 та багато інших функцій. Якщо ви один із користувачів PS4, який хоче знати, як змінити батьківський контроль на PS4 і як змінити обліковий запис дитини на обліковий запис батьків, ви знаходитесь у правильному місці! Ця стаття надасть вам відповіді на ці поширені запитання, зокрема, чи можна змінити свій вік на PS4.

Як змінити батьківський контроль на PS4

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як змінити батьківський контроль на PS4, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можу я змінити свій вік на PS4?

Так, ви можете змінити свій вік на PS4 лише один раз на Сторінка мобільного зв’язку Sony. Ви можете відвідати цю сторінку та увійти у свій обліковий запис PSN, який пов’язано з вашою PS4.

Як змінити батьківський контроль на PS4?

Батьківський контроль на PS4 можна запровадити опосередковано через смартфони, комп’ютери тощо. Ці елементи керування допомагають батькам контролювати діяльність своїх дітей під час гри на PS4, оскільки діти недостатньо зрілі, щоб вирішувати, що добре, а що погано. Однак, якщо ваша дитина досягла певного віку, коли вона хоче скасувати певні параметри батьківського контролю, ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії.

  13 найкращих сервісів для швидкого та професійного створення контенту

Примітка. Ці кроки можна застосувати, лише якщо ви пам’ятаєте пароль системного обмеження, який ви встановили для батьківського контролю.

1. Відкрийте налаштування на PS4.

2. Виберіть Батьківський контроль/Керування сім’єю.

3. Потім введіть свій пароль системних обмежень.

4. Виберіть потрібного користувача, для якого ви хочете змінити батьківський контроль.

5. Внесіть потрібні зміни до наступних мережевих функцій.

  • Спілкування з іншими гравцями
  • Перегляд вмісту, створеного іншими гравцями
  • Вікова фільтрація для онлайн-вмісту

6. Після внесення бажаних змін виберіть Підтвердити, щоб зберегти їх.

Як змінити батьківський контроль на PS4 онлайн?

Як згадувалося вище, батьківський контроль налаштовано на обмеження певних функцій, доступних на PS4. Ви можете змінити батьківський контроль на PS4 за допомогою згаданих вище кроків.

Примітка. Найважливіше пам’ятати, що якщо ви хочете налаштувати або змінити елементи керування онлайн, переконайтеся, що ви створили власний обліковий запис у мережі Play Station разом із обліковим записом ваших дітей окремо.

Як скинути пароль батьківського контролю на PS4?

Якщо у вас є батьківський обліковий запис користувача в мережі PSN або ви використовуєте спосіб використання пароля для зміни батьківського контролю, інколи ви можете забути свій пароль. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, не хвилюйтеся! Ось кілька простих кроків, які можна виконати, щоб скинути пароль батьківського контролю на PS4 до стандартного пароля 0000:

  Якісний Vs. Кількісні дані для початківців

Примітка 1. Цей метод відновить усі поточні налаштування. Однак ви не втратите свої ігрові дані та збережені ігри за допомогою цього методу.

Примітка 2: після виконання цього методу ви вийдете зі свого облікового запису PSn на PS4. Ви можете знову ввійти у свій обліковий запис, використовуючи облікові дані облікового запису PSN.

1. Виберіть параметр «Налаштування» на своїй PS4.

2. Введіть Керування обліковим записом.

3. Виберіть опцію «Активувати як основну PS4».

4. Натисніть опцію Дезактивувати.

Примітка. Обов’язково активуйте його знову з цього меню в майбутньому після завершення всього методу скидання/відновлення.

5. Поверніться до меню «Параметри» та виберіть «Ініціалізація».

6. Тепер виберіть опцію «Відновити налаштування за замовчуванням».

7. Виберіть опцію «Відновити» на наступному екрані меню, щоб відновити налаштування батьківського контролю до значень за замовчуванням.

Тепер ви можете отримати доступ до налаштувань батьківського контролю PS4, ввівши 0000 як пароль.

Як скинути батьківський контроль на PS4?

Якщо ви хочете скинути або відновити налаштування батьківського контролю на PS4 до налаштувань за замовчуванням, прочитайте та виконайте наведені вище дії. Виконавши ці кроки, ви не втратите жодних даних і збережених ігрових файлів із PS4.

Як видалити батьківський контроль на PS4 без пароля?

Давайте подивимося, як видалити батьківський контроль на PS4 без пароля та без втрати даних PS4.

1. Перейдіть до меню налаштувань на PS4.

2. Виберіть «Керування обліковим записом» > «Активувати як основну PS4».

3. Виберіть параметри Деактивувати та поверніться до меню Налаштування.

4. Потім виберіть Ініціалізація.

  Як створити смарт-списки відтворення, схожі на iTunes, у Google Music [Chrome]

5. Виберіть «Відновити налаштування за замовчуванням» > «Відновити».

Після того, як ви виконаєте ці кроки, пароль для батьківського контролю буде встановлено на 0000. Отже, ви можете вимкнути або змінити батьківський контроль далі, виконавши ті самі кроки, що описані вище в цій статті.

Чому я не можу змінити батьківський контроль на PS4?

PS4 забезпечує батьківський контроль, щоб контролювати діяльність дітей під час гри на PS4. Діти сильно захоплюються іграми, особливо на PS4, оскільки вона надає одні з найдивовижніших функцій для гри в ігри в 3D тощо. Отже, повинні бути певні обмеження щодо проведення такої кількості часу на PS4. Але якщо ви не можете змінити батьківський контроль на PS4, це може бути спричинено такими причинами:

  • Можливо, ви ввели неправильний пароль для налаштувань системних обмежень PS4.
  • У вашій консолі PS4 виникають помилки або збої.
  • Вашій дитині менше 13 років, тому ви не можете вимкнути батьківський контроль.

Як змінити дочірній обліковий запис на батьківський?

Ви не можете змінити обліковий запис дитини на обліковий запис батьків. Ви повинні дочекатися, поки дитині виповниться 18 років, щоб використовувати цей обліковий запис як обліковий запис для дорослих або батьків.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була для вас справді корисною та надала всю необхідну інформацію про те, як змінити батьківський контроль на PS4 і чи можу я змінити свій вік на PS4. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.