Як змінити адресу електронної пошти Apple ID

Categories:

Коли ви створюєте Apple ID, ви можете використовувати будь-яку адресу електронної пошти. Електронна пошта Gmail, Hotmail, Live, Yahoo або будь-яка інша електронна пошта буде працювати. Apple не забороняє вам використовувати адресу електронної пошти третьої сторони для створення Apple ID. Станом на кілька днів тому, Тепер Apple дає вам можливість щоб змінити адресу електронної пошти Apple ID з електронної пошти третьої сторони на іншу електронну адресу третьої сторони або на електронну пошту @iCloud або @me.

Якщо ви перейдете на електронну пошту @iCloud або @me, це стане постійним. Ви не можете повернути свій Apple ID на адресу електронної пошти третьої сторони. Якщо ви плануєте внести зміни, переконайтеся, що ви не захочете повернутися назад пізніше. Також може бути гарною ідеєю вимкнути двофакторну автентифікацію перед початком, але переконайтеся, що ви знову ввімкнете її, коли закінчите.

Змініть адресу електронної пошти Apple ID

Цю зміну найкраще вносити на робочому столі за допомогою браузера. Ви все ще можете зробити це з iPhone або iPad, якщо хочете, але браузер є хорошим і безпечним вибором.

Відвідайте Сторінка облікового запису Apple і увійдіть за допомогою свого Apple ID. На сторінці облікового запису вгорі ви побачите основну інформацію про обліковий запис і кнопку редагування. Натисніть цю кнопку.

Ви увійдете в режим редагування. У цьому режимі під вашою поточною електронною поштою Apple ID з’являється параметр «Змінити Apple ID». Натисніть його.

Введіть нову адресу електронної пошти, яку ви хочете використовувати зі своїм Apple ID. Вам не обов’язково змінювати його на обліковий запис @iCloud або @me. Якщо ви використовуєте електронну пошту Yahoo зі своїм Apple ID, ви також можете змінити її на Gmail. Але якщо ви перейдете на @iCloud або @me, дороги назад не буде, як ми згадували на початку. Введіть нову адресу електронної пошти та натисніть Продовжити.

  Автоматично робіть фотографії та створюйте їх у трьох різних службах

Вам потрібно буде ввійти за допомогою нової електронної пошти на всіх своїх пристроях. Ваша історія покупок, реквізити платежів, авторизовані комп’ютери все ще мають бути там. Інша інформація вашого облікового запису, тобто ваші таємні запитання, ваш номер телефону та статус двофакторної автентифікації, залишаться незмінними.

@iCloud і @me Apple ID

Хоча ви можете змінити асоційований електронний лист третьої сторони з вашим Apple ID на інший, якщо ваш Apple ID вже пов’язано з обліковим записом @iCloud або @me, ви не можете змінити його на обліковий запис третьої сторони. Натомість ви можете змінити його на іншу адресу @iCloud або @me, але на цьому ваші можливості закінчуються. Слід також зазначити, що ви не можете об’єднати Apple ID. Якщо у вас є електронна пошта, електронна пошта третьої сторони або електронна пошта Apple, її можна зв’язати лише з одним Apple ID.

  Як додати музику до презентації PowerPoint