Як змінити автомобіль Uber на велосипед

Categories:

Uber — одна з найкращих платформ для заробітку під час подорожей містом. Ви також можете назвати це одним із найкращих місць для водіїв, які працюють на повний робочий день, і для побіжників. Якщо ви прагнете гнучкого робочого дня, ви повинні спробувати їздити та доставляти Uber або Uber Eats, щоб збільшити свій дохід. Якщо у вас виникають проблеми щодо вимог Uber Eats до велосипедів і ви не знаєте, як змінити тип транспортного засобу в Uber Eats, ця стаття для вас. Ми відповімо на ваші найпоширеніші запитання, наприклад, як змінити автомобіль Uber на велосипед і чи можна їздити на велосипеді в Uber. Давайте відразу зануримося!

Як змінити автомобіль Uber на велосипед

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як змінити автомобіль Uber на велосипед, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як додати транспортний засіб в Uber?

Вам потрібен лише транспортний засіб, щоб їздити та заробляти з Uber. Щоб додати свій транспортний засіб до Uber, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте Водій Uber додаток на вашому телефоні.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому лівому куті.

3. Потім торкніться опції Обліковий запис у параметрах меню.

4. Натисніть «Транспортні засоби» зверху.

5. Тепер натисніть ДОДАТИ ТРАНСПОРТ.

6. Введіть інформацію про свій транспортний засіб, наприклад марку, модель і номерний знак, і натисніть «Продовжити».

7. Потім натисніть «Книга реєстрації транспортного засобу» та надайте необхідні документи на транспортний засіб.

  Використовуйте правильні стратегії електронного маркетингу з Pipedrive, щоб отримати неперевершені результати

8. Після надання необхідних документів на транспортний засіб реєстраційна книга транспортного засобу очікує завершення та затвердження.

9. Коли ви виконаєте решту вимог, ваш автомобіль буде схвалено та додано до вашого облікового запису Uber Driver.

Як змінити тип транспортного засобу в Uber Driver?

Ви можете змінити тип транспортного засобу в Uber Driver, додавши новий транспортний засіб і вибравши його як транспортний засіб за умовчанням у програмі Uber Driver. Для цього виконайте наведені вище дії. Потрібно дочекатися, поки Uber перевірить ваші документи. Після успішної перевірки ваш новий тип транспортного засобу буде додано в Uber.

Чи можу я їздити на велосипеді в Uber?

Так. Автомобілі Uber є найпоширенішим вибором водіїв. Однак із збільшенням трафіку в містах затори та час у дорозі у великих транспортних засобах збільшилися. Щоб заощадити час, райдери почали шукати велосипеди для своїх поїздок, на яких було б найзручніше проїхати жвавими/заблокованими дорогами. Отже, ви б хотіли їздити на велосипеді в Uber і приймати більше поїздок. Uber дає вам перевагу або можливість також додати свій велосипед до Uber. Цікаво, як це зробити? Продовжуйте читати, щоб дізнатися!

Чи можу я здійснити доставку велосипедом Uber?

Так, ви можете здійснити доставку велосипеда Uber. Uber не обмежує вас одним способом доставки речей. Бажаєте доставляти Uber? Просто візьміть ключі від машини, велосипеда чи велосипеда або просто взуйтеся. Тож ви можете доставити для Uber, насолоджуючись поїздкою на велосипеді чи навіть пішки.

Які вимоги Uber Eats до велосипедів?

Якщо ви плануєте доставляти їжу для Uber Eats, вам просто потрібен велосипед, сумка та мобільний телефон із програмою Uber Drivers. Найсправжнє занепокоєння мають бути вимоги Uber Eats до велосипедів. Розслабся! У них немає конкретних критеріїв. Це має бути велосипед, ось і все. Неважливо, чи це велосипед шосейний, чи гірський, чи будь-який інший. Ви також можете їздити на чужому велосипеді для доставки! Не хвилюючись над вимогами Uber Eats до велосипедів, ви можете просто додати будь-який велосипед у свій додаток Uber Drivers і почати доставляти їжу, займаючись кардіо та досліджуючи місто. Отже, беріть сумку та велосипед і починайте доставку.

  Як виміряти висоту на вашому iPhone

Як додати велосипед до Uber?

Uber дозволяє керувати будь-яким транспортним засобом на платформі: легковим автомобілем, авторикшею, велосипедом і навіть вантажівкою. Отже, якщо ви хочете керувати велосипедом в Uber, ви можете легко додати його в Uber, виконавши такі основні дії:

1. Запустіть програму Uber Driver на своєму телефоні.

2. Натисніть «Реєстрація» на екрані привітання.

3. Введіть необхідні дані та натисніть «Продовжити», щоб створити новий обліковий запис водія Uber.

4. Тепер виберіть Uber Moto, щоб керувати мотоциклом або скутером на Uber, і натисніть «Продовжити».

5. Натисніть Перейти до наступного кроку.

6. Скануйте та завантажуйте такі документи, як фото, водійські права та картку PAN. Після кожного успішного завантаження натисніть Перейти до наступного кроку.

Примітка: чітко відскануйте всі зазначені документи та завантажте ці скани, навіть якщо позначені як необов’язкові.

7. Після того, як ви завантажите необхідні документи для перевірки, торкніться Перейти до стану облікового запису.

8. Виберіть потрібну мову та натисніть Продовжити.

9. Завантажте скановані копії деяких інших документів відповідно до вимог драйвера. Протягом наступних 24 годин Uber перегляне та перевірить ваші завантажені документи.

10. Коли процес перевірки пройде успішно, завантажте документи для вимог до автомобіля.

Примітка. Зараз потрібно завантажити документи: страхування транспортного засобу, сертифікат придатності та свідоцтво про реєстрацію.

Коли Uber затвердить усі ваші документи, ви зможете керувати велосипедом в Uber. Ви готові прийняти свій перший запит на поїздку!

Як змінити тип транспортного засобу в Uber Eats?

Ви планували їздити на велосипеді в Uber, щоб доставляти, коли реєструвалися в Uber, і тепер думаєте, як змінити мій автомобіль Uber на велосипед для доставки? Не переживай! Ми допоможемо вам. Ви можете відвідати Довідковий центр Uber щоб змінити тип транспортного засобу в Uber Eats. Тут ви можете заповнити та відправити форму. Перш ніж подавати запит на зміну типу автомобіля, прочитайте всі пункти, зазначені на веб-сайті.

  Що таке адреса IPv4?

Ви також можете створити новий обліковий запис Uber Eats і вибрати потрібні типи транспортних засобів, як-от Uber Moto, Uber Auto, власник автомобіля, водій автомобіля тощо за допомогою згаданих вище кроків.

Примітка. Режим доставки Walker доступний, лише якщо ви зареєстрували режим Bicycle.

Як змінити автомобіль Uber на велосипед?

Якщо ви купили новий велосипед і плануєте їздити на велосипеді в Uber, ви можете знайти рішення, щоб змінити автомобіль Uber на велосипед. Єдиний відомий спосіб зробити це – звернутися до служби підтримки Uber. Дотримуйтесь методу, зазначеного вище, щоб зв’язатися з командою підтримки Uber і подати запит на зміну через доступну форму підтримки.

Як перейти з автомобіля на велосипед Uber?

Замінити звичайний автомобіль велосипедом Uber – одне з найпоширеніших запитань користувачів. Ви можете звернутися до служби підтримки Uber, і вони можуть допомогти вам змінити автомобіль на велосипед на Uber. Ви можете зв’язатися з ними за номером 800-593-7069. Зателефонуйте за цим номером і передайте свій запит на зміну методу Uber Driver з автомобіля на велосипед. Цей номер працює 24×7.

***

Сподіваємося, нам вдалося розвіяти всі ваші сумніви щодо того, як змінити автомобіль Uber на велосипед. Крім того, ми сподіваємося, що ми надали необхідні деталі щодо того, як змінити тип транспортного засобу в Uber eats і вимоги Uber eats до велосипедів. Будь ласка, залиште будь-які додаткові запитання та ваші цінні відгуки в розділі коментарів. Спробуйте їх і станьте своїм босом з Uber. Щасливого водіння!