Як змінити аватар Microsoft Teams

Microsoft Teams дозволяє включати користувачів до кількох різних команд. Компанія може створити кілька команд для своїх співробітників. Він може додавати або видаляти членів команди, коли це потрібно, і може переміщати членів команди між ними.

Аватар Microsoft Teams

Команда в Microsoft Teams розрізняється своєю назвою, але команди можуть мати однакові назви, особливо якщо вони створені в різних доменах. Користувач може бути членом будь-якої кількості команд у будь-якому домені, і одного імені може бути недостатньо, щоб відрізнити їх усіх.

Змінити аватар Microsoft Teams

Ви можете налаштувати команду Microsoft Teams на власне зображення. Це відрізняється від зображення, яке налаштовано для окремих учасників. Єдина загвоздка полягає в тому, що лише адміністратори або власники команди можуть змінювати аватар для команди Microsoft Teams.

  Що таке «сертифікований Qi» бездротовий зарядний пристрій?

Відкрийте Microsoft Teams.
Увійдіть за допомогою облікового запису адміністратора або власника.
Перейдіть на вкладку Команди.
Натисніть кнопку додаткових параметрів поруч із командою.
У контекстному меню виберіть Керування командою.
Перейдіть на вкладку «Налаштування» (якщо ця вкладка не відображається, ви ввійшли не за допомогою потрібного облікового запису).

Розгорніть зображення команди.
Натисніть Змінити зображення, а потім натисніть Завантажити зображення.
Виберіть нове зображення зі своєї системи.
Натисніть Зберегти.

Новий аватар буде оновлено для всіх членів команди на їхніх клієнтах. Зміна буде відображена на комп’ютері, веб-програмі та мобільних додатках.

Аватар Microsoft Teams проти зображення профілю

Аватар Microsoft Teams відрізняється від зображення профілю користувача. Зображення профілю встановлюється кожним користувачем самостійно. Адміністратор або власник команди не може впливати на те, що користувач встановлює як зображення профілю (хоча воно має відповідати робочому місці), і для його налаштування не потрібні права адміністратора.

  Що таке зв’язування каналів?

Висновок

Аватар команди Microsoft Teams зазвичай встановлюється на ініціали в назві команди, як і для користувачів, які не встановили власні зображення профілю. Для невеликих команд і користувачів, які є лише частиною невеликої кількості команд, ці аватари за замовчуванням працюють чудово. Якщо у вас велика команда, і ви є частиною багатьох команд, зображення можуть допомогти вам краще орієнтуватися. У багатьох випадках візуальна підказка краща за текст. Якщо ви керуєте кількома командами для однієї організації, добре зробити аватар для кожної окремою від іншої, наприклад, використовувати різні кольори (червоний і синій) замість однакових кольорів (відтінки синього).

  Як надіслати оновлення місцезнаходження в групову розмову Skype