Як змусити Cortana використовувати пошук Google у Chrome і Firefox

Categories:

Cortana є однією з основних функцій, представлених у Windows 10, і, як передбачалося, вона пов’язана з Bing. Усі знали, що Cortana буде використовувати Bing і Edge за замовчуванням, але ми були оптимістично налаштовані з інструментом налаштування, який дозволить нам використовувати наш браузер і пошукову систему на вибір. Тепер, коли Windows 10 була випущена, ми усвідомлюємо свою помилку. Якщо ви встановите інший браузер як браузер за замовчуванням у Windows 10, Cortana направлятиме в нього всі веб-пошуки, але все одно використовуватиме Bing. Ось ви можете змусити Cortana використовувати Google у Chrome і Firefox.

  Виберіть, які події Outlook Online автоматично додає до вашого календаря

Оновлення 1: Chrometana ненадовго було заражено зловмисним програмним забезпеченням. Розробник опублікував про це на Reddit і підтвердив, що зараз проблема вирішена.

Оновлення 2: вам потрібно буде встановити EdgeDeflector, перш ніж ви зможете надсилати пошукові запити з Cortana до свого браузера за замовчуванням.

Змусити Cortana використовувати Google Chrome (або Firefox)

Цей простий і вимагає трохи налаштувань у додатку Налаштування. Відкрийте програму Налаштування та натисніть групу налаштувань Система. Перейдіть на вкладку «Програми за замовчуванням», прокрутіть униз до параметра веб-переглядача та виберіть Chrome/Firefox.

  Як вибрати та закрити кілька вкладок Chrome або Firefox одночасно

Змусити Cortana використовувати пошук Google у Chrome

Щоб змусити Cortana використовувати Google, вам потрібен доповнення або розширення для переспрямування пошуку.

Для Chrome вам потрібне розширення під назвою Chrometana. Він бездоганно перенаправляє всі пошукові запити Bing в Google. Якщо Chrome встановлено як веб-переглядач за замовчуванням, а це розширення встановлено в Chrome, Cortana надсилатиме в нього пошукові запити, а всі пошуки здійснюватимуться в Google. Для користувачів Firefox існує надбудова під назвою Bing-Google, яку можна використовувати для того ж ефекту, якщо спочатку переконатися, що ви встановили Firefox браузером за замовчуванням.

Логічне запитання: чи вплине це на швидкість Cortana, і відповідь «Ні». Під час тестів перемикач був абсолютно бездоганним і без затримок.

  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру

Оновлення: спочатку ми рекомендували розширення для Chrome під назвою bing2google, але його було вилучено з Веб-магазину Chrome. Замість нього ми рекомендуємо використовувати Chrometana. Він працює так само бездоганно, як i bing2google. Так само ми оновили нашу рекомендацію для Firefox.

Встановіть Chrometana з Веб-магазину Chrome (Розширення видалено, оскільки воно більше не працює).

Встановіть Bing-Google для Firefox