Як змусити Apple Watch синхронізуватися з iPhone

Поки у вас увімкнено Bluetooth і Wi-Fi, ваш Apple Watch повинен синхронізуватися з вашим iPhone. Але бувають випадки, коли Apple Watch просто не синхронізує стан здоров’я, активність чи інші дані. Ось як ви можете змусити свій Apple Watch синхронізуватися з вашим iPhone.

Щоб змусити Apple Watch синхронізуватися з вашим iPhone, потрібно скинути дані синхронізації. Але перш ніж потрапити туди, перевірте, чи ввімкнено всі з’єднання між Apple Watch та iPhone.

Відкрийте Центр керування на своєму iPhone, провівши вниз від верхнього правого кута екрана. Якщо у вас старий iPhone з кнопкою «Додому», проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана.

  Як видалити фон із зображення та зробити його прозорим

Тут, у меню «Переключення», переконайтеся, що перемикачі «Bluetooth» і «Wi-Fi» увімкнені.

Якщо ваш Apple Watch все ще не синхронізується, ви можете скористатися методом примусової синхронізації.

Відкрийте програму «Watch» на своєму iPhone. Використовуйте вбудований пошук Spotlight від Apple, якщо ви не можете знайти програму на своєму смартфоні. Далі на вкладці «Мій годинник» виберіть параметр «Загальні».

Звідси проведіть пальцем донизу сторінки та натисніть опцію «Скинути».

У новому меню натисніть кнопку «Скинути дані синхронізації».

Тепер ваш iPhone видалить усі контакти та дані календаря на вашому Apple Watch, а також налаштування синхронізації. Після завершення процесу процес синхронізації почнеться заново, на цей раз синхронізуючи всі дані з Apple Watch з вашим iPhone (і навпаки). Це має вирішити проблеми із синхронізацією даних про стан здоров’я та активності на додаток до будь-яких проблем, які можуть виникнути зі сторонніми програмами.

  Як виправити помилки підключення сервера Among Us

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемами синхронізації, останнім засобом є від’єднання та ремонт Apple Watch.

У самому меню «Скидання» виберіть опцію «Стерти вміст і налаштування Apple Watch».

У спливаючому вікні натисніть кнопку «Стерти весь вміст і налаштування», щоб підтвердити.

Після завершення процесу під’єднайте Apple Watch до iPhone за допомогою програми Watch.

Якщо ви новачок у Apple Watch, перегляньте нашу статтю з порадами щодо Apple Watch, щоб дізнатися про приховані функції watchOS.