Як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram

Instagram — це безкоштовна програма для обміну фотографіями та відео, яку можна використовувати як на пристроях Android, так і на iOS. Користувачі можуть завантажувати та ділитися фотографіями та відео зі своїми друзями та підписниками. Вони також можуть коментувати та лайкати завантажені фотографії та відео. Мільйони знаменитостей можна знайти в Instagram, це платформа, де вони просувають свої бренди мільйонам інших користувачів, демонструючи свій спосіб життя. Це програмне забезпечення, яке дозволяє вам, як відданому підписнику, бути в курсі повсякденної діяльності та визначних подій знаменитості, а також висловлювати свою підтримку в Інтернеті. Уявіть, що ви отримали запит на підписку від улюбленої знаменитості в Instagram, щойно прокинулися вранці. Ми впевнені, що ви були б у захваті, оскільки це досить просто зрозуміти. Що, якби ми сказали вам, що ви можете зробити більше, ніж просто уявити це? Ви можете змусити свою улюблену знаменитість знову стежити за вами в Instagram. Ви правильно прочитали. Нижче наведено кілька методів, як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram. Ця стаття також допоможе вам зрозуміти, скільки підписників робить вас відомим в Instagram і хто є найпопулярнішою людиною в Instagram.

Як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, як змусити знаменитостей стежити за вами в Instagram і скільки підписників робить вас відомими в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Скільки підписників робить вас відомим в Instagram?

Кілька років тому всі порадили б вам продовжити кар’єру актора чи співака. Але в двадцять першому столітті завоювати популярність і шанувальників можна, навіть якщо ти не знаменитість. Люди хочуть слави в Instagram, тому що це дозволить їм стати багатими впливовими людьми. Є користувачі Instagram, які отримують дохід лише від 5 000 до 10 000 підписників. Але це не обов’язково означає, що вони відомі в Instagram.

Кріштіану Роналду з приблизно 509 мільйонами підписників є найпопулярнішою людиною в Instagram. Не переживай! Вам не обов’язково мати стільки підписників. Оскільки, на думку більшості досвідчених інфлюенсерів Instagram, щоб вас серйозно сприймали як авторитета у вашому домені, вам потрібно принаймні 30 000 підписників. Прагнення до 100 000 підписників — гарна ідея, якщо ви хочете стати популярною людиною в Instagram. Тепер ви знаєте, скільки підписників робить вас відомим в Instagram.

Як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram?

Давайте розглянемо кілька способів, за допомогою яких знаменитості слідкують за вами в Instagram.

Спосіб 1: позначте їх у публікації

Найкращий спосіб почати — зробити щось і позначити їх Instagram. Будь то фан-арт чи публікація про них, все, що виражає вашу мотивацію до них, а також позначає їх у публікації, може викликати у них відповідь. Я знаю, про що ти думаєш, вони повинні бути позначені тисячами речей щодня. Чого б досягнув ваш маленький тег на відміну від усіх інших? Принаймні ви ризикнули, ставши інноваційними. Крім того, люди схильні запам’ятовувати винахідливість замість загального повідомлення.

  Як приховати допис в Instagram

Спосіб 2: Будьте першим, хто залишить коментар

Отже, ось кілька додаткових стратегій, які можуть допомогти вам зацікавити їх і слідкувати за ними. Ви повинні скористатися тим фактом, що людям цікаво, як їх сприймають інші. Тому, якщо ви першим дізнаєтеся про їхні коментарі, ваші шанси отримати відповідь вищі. Ви завжди можете ввімкнути сповіщення для цієї знаменитості, щоб завжди знати, коли вона публікує повідомлення. Ще одне загальне правило — уникати в коментарях таких фраз, як «перший». Ого, чи якісь інші фрази не викликають відповіді.

Спосіб 3: Будьте значущими в коментарях

Натомість напишіть щось важливе, тому що, якщо ви ставите запитання чи робите коментар із справжньою вагою, є ймовірність, що знаменитість буде зворушена вашим повідомленням, відповість вам і, можливо, навіть підпишеться за вами. Тому що більшість людей щиро люблять спілкуватися з шанувальниками їхньої роботи і готові приділяти час, щоб залишати коментарі та відповідати на них.

Спосіб 4: Позначте своїх друзів

Існують різні методи, які ви можете використати, щоб привернути їхню увагу, але я б порадив вам спробувати це позначити знаменитість та її друга в публікації в надії, що друг зрештою відповість вам, оскільки це підніме ваше повідомлення вид знаменитості. Завдяки тому, що сповіщення надходить від вашого друга, а не лише від вас, існує більше шансів, що вони його побачать. Окрім того факту, що це здасться спамом, я не раджу позначати всіх, з ким ця особа часто спілкується. Однак спробуйте додати трохи контексту. Продовжуйте читати, щоб дізнатись, як змусити знаменитостей стежити за вами в Instagram.

Спосіб 5. Надсилайте прямі повідомлення (DM)

Іншим варіантом є надсилання прямих повідомлень. У цьому випадку ви можете бути відданим послідовником, а також бути страшним або схожим на сталкера. Незважаючи на те, що зірки хочуть спілкуватися зі своїми підписниками, у них також є межі, яких слід дотримуватися, і підписник, який надмірно прагне слідувати, може зайти занадто далеко. Повідомлення слід уважно розглянути для улюбленої знаменитості.

Ви використовуєте всі ці методи та поради, але нічого не працює. Змиритися з цим у цій ситуації — найкращий спосіб дій. Майте на увазі, що знаменитості потребують відпочинку. Цінуйте той факт, що вони відповідають фанатам, враховуючи, що у них є лише короткий час для цього.

  Як побачити активність вашого підписника в Instagram

Як стати відомим в Instagram?

Отже, Instagram — найкраще місце, якщо ви хочете прославитися в Інтернеті. Насправді аналіз Quintly, згаданий раніше, виявив, що на всіх платформах соціальних медіа швидкість зростання підписників каналу є найвищою. Якби я сказав вам, що ви можете стати відомими в Instagram, вам потрібно було б не лише стежити за відомими людьми в Instagram. Тепер ви також можете стати одним із найпопулярніших людей в Instagram, дотримуючись кількох порад, наведених нижче

Спосіб 1: Визначте свою спеціалізацію

Ви можете бути досить талановитим і мати широкий спектр інтересів, включаючи літературу, моду, спосіб життя та фітнес. Крім того, ви можете використовувати Instagram для одночасного створення вмісту для кожної з цих категорій. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш вміст був надійним і ідентифікованим, проблема полягає в тому, що не всі у вашій цільовій аудиторії поділять усі ці інтереси. І якщо ви продовжуєте виробляти контент, який не стосується їхніх інтересів, ви ризикуєте втратити підписників.

Спосіб 2: створюйте барабани з модною музикою

Котушки – це перше, що спадає на думку, коли ми говоримо про популярність в Instagram. Однією з речей, яка робить вас відомими та допомагає стати вірусним, є ролики Instagram. Слід пам’ятати одну річ: якщо ви робите барабан, ви точно хочете зосередитися на модній музиці. Наполегливо радимо щоразу, коли ви створюєте ролики, використовувати музику з музичної колекції Instagram, а не свою власну, оскільки вони вже популярні. Тому, використовуючи їх, ви, безсумнівно, збільшите ймовірність появи вашої котушки.

Спосіб 3: Публікуйте щодня

Ще одна пропозиція, яку я хотів би зробити, це публікувати щодня, а не не публікувати взагалі. Спробуйте публікувати у своєму блозі два-три рази на день, два-три дні на тиждень. Протягом решти днів ви можете публікувати один раз на день. Що б ви не вирішили, постійно дотримуйтеся свого розкладу, щоб мотивувати наявних прихильників і залучати нових. Справа в тому, що постійне розміщення публікацій збільшить охоплення вашої аудиторії, загальне охоплення та зростання кількості підписників. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram.

Спосіб 4: Використовуйте хештеги

Однією дивовижною особливістю Instagram є те, що ви можете використовувати хештеги, щоб охопити максимальну аудиторію, а також позначати профілі Instagram відомих людей, щоб отримати визнання від їхніх улюблених знаменитостей. Пограйте з хештегами; Ви, можливо, чули різноманітні погляди щодо оптимальної стратегії хештегів для видимості. Інші радять використовувати якомога більше хештегів, тоді як інші радять використовувати менше хештегів, щоб запобігти появі спаму. Спробуйте одночасно включити якомога більше відповідних хештегів у деякі з ваших публікацій. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, скільки підписників робить вас відомим в Instagram.

  Як переглянути приватні профілі Instagram

Спосіб 5: підтримуйте спілкування зі своєю аудиторією

Ви можете стежити за певними обліковими записами, які ніколи не відповідають на ваші зауваження. Ви можете не вагаючись перестати стежити за ними в якийсь момент, навіть якщо у вас немає до них неприязні. Якщо вони навіть не намагатимуться з вами спілкуватися, ви не відчуєте стосунків. Через це для впливових осіб вкрай важливо створити міцні зв’язки зі своїми послідовниками. Мета — завоювати їхню лояльність, щоб не втратити їх як прихильників. Щоб продемонструвати, що ви звертаєте увагу на зауваження своїх підписників, приділіть деякий час відповіді на них.

Спосіб 6: Будьте обережні, включаючи заклик до дії

Майте на увазі, що Instagram є платформою для розмов, а не для трансляції, коли включаєте заклик до дії. Після прочитання, що ви хочете, щоб ваші підписники зробили? Це заохочує участь і чітко пояснює, що ви хочете від членів вашої команди. Заклик до дії – це розумний крок, який може спонукати читачів взаємодіяти з вашим матеріалом і ділитися ним, таким чином збільшуючи його вірусний потенціал.

Зрештою, це процес; малоймовірно опублікувати один вміст, який стане вірусним і зробить вас відомим в Instagram. Однак, якщо ви постійно вживаєте заходів і розміщуєте чудовий вміст, особливо барабани, ви побачите винагороду в довгостроковій перспективі, незважаючи ні на що. Але будьте обережні, не перестарайтеся, щоб ваша улюблена зірка не виглядала моторошно.

Ніколи не зловживайте своїми підходами тільки тому, що тепер у вас є ідея про те, як змусити знаменитостей стежити за вами в Instagram. Підтримувати здорову репутацію важливо, оскільки це також може призвести до того, що ваша улюблена знаменитість може подати на вас до суду. Очевидно, щоб стати популярним в Instagram, потрібно мати певну кількість підписників. Але вам не потрібно турбуватися про те, скільки підписників зробить вас відомими в Instagram, якщо ваш матеріал сподобається вашій аудиторії. Просто отримуйте задоволення від процесу і продовжуйте творити.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як змусити знаменитість стежити за вами в Instagram і скільки підписників робить вас відомими в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.