Як зменшити розмір відео без втрати якості – 2024

| | 0 Comments| 7:35 AM
Categories:

Сьогодні споживання мультимедійного контенту в усьому світі знаходиться на піку. Високошвидкісне підключення до Інтернету дозволило людям споживати вміст із такою високою швидкістю. Дуже велика частина цих медіа доставляється нам у вигляді відео.

Крім того, з набагато більш передовими технологіями ми маємо дисплеї з високою роздільною здатністю до 4k UHD. Це означає, що контент має бути знятий і доставлений з однаковою роздільною здатністю UHD. Full HD 1080p стало стандартом нашого життя.

Але незалежно від того, чи ви переглядаєте відео, ділитеся ним, працюєте з ним або знімаєте, найбільша проблема з відео полягає в тому, що воно займає багато пам’яті. Відео з високою роздільною здатністю займають ГБ пам’яті. Це ускладнює зберігання та спільний доступ.

  Що таке помилка HDCP і як її обійти?

Ситуація ще гірша для мобільних пристроїв з обмеженим простором для зберігання. Тому люди завжди шукають способи зменшити розмір відео. Деякі з них звертаються до професійних послуги редагування відео де експерти вносять необхідні зміни, а інші вирішують зробити все самостійно. Якщо ви шукаєте спосіб зменшити розмір відео без втрати якості, у нас є інструкція, як це зробити за кілька простих кроків.

Як зменшити розмір відео без втрати якості.

Щоб досягти високого стиснення розміру відеофайлу без втрати якості відео, ми будемо використовувати кодек H.265/HEVC. «Високоефективний відеокод» — це найкращий спосіб кодувати HD та UHD відео.

  Додайте повні функції набору номера до Центру керування [Jailbreak]

Він пропонує високу ступінь стиснення та жодних втрат у якості аудіо та відео. Щоб зменшити розмір відео без втрати якості, виконайте прості дії, наведені нижче.

Кроки для зменшення розміру відео без втрати якості:

Крок 1. Завантажте та встановіть відеоконвертер HEVC: вікна, Mac OS.

Крок 2. Потім запустіть конвертер і додайте відео, розмір яких потрібно зменшити без втрати якості.

Крок 3. Виберіть вихідний формат x.265. Це можна зробити в спадному списку профілю виводу. Ми вважаємо за краще це робити як файл MP4.

Крок 4. Потім натисніть «Перетворити зараз»! І дочекайтеся завершення розмови.

Тепер ваші відеофайли можна знайти у вихідній папці зі зменшеним розміром, але в оригінальній якості та роздільній здатності.

  10 найкращих постачальників віртуальної кімнати даних (VDR) для безпечного укладання угод

Також перевірте:- Програмне забезпечення для редагування відео для Windows і MAC

Підсумовуючи, це просте покрокове керівництво про те, як зменшити розмір відео без втрати якості, є корисним у багатьох відношеннях. Це допоможе вам заощадити пам’ять, а також зробить ваші відео більш портативними та легкими для обміну. З будь-якими пропозиціями чи запитами не соромтеся залишати коментарі нижче.