Як зламати Wii U, щоб запускати домашні ігри та програми

| | 0 Comments| 2:46 PM
Categories:

Homebrew дозволяє вашій Wii U запускати програми, які Nintendo не планувала для вас. Це включає емулятори, користувацькі ігри та моди. Ви навіть можете встановити резервні копії своїх ігор на жорсткий диск і запускати їх звідти.

Цей процес тривалий, але не надто складний і може бути виконаний звичайним користувачем. Ви не ризикуєте пошкодити або закріпити свою консоль звичайним самоваром, тому це абсолютно безпечно.

Чому Homebrew?

Homebrew — це чудовий спосіб вдихнути нове життя у стару консоль. Є багато цікавих речей, які ви можете зробити за допомогою модифікованої консолі.

Емулятори: Хочете запускати ігри Nintendo 64 на Wii U? Завдяки емуляторам Wii U може грати майже в будь-яку гру Nintendo, яка не є ексклюзивом для 3DS або Switch.
Завантаження ігор через USB: у вас є лише мізерні 16–32 ГБ місця на Wii U, цього достатньо лише для встановлення кількох ігор у швидку внутрішню пам’ять. Homebrew дозволяє завантажувати сотні ігор з USB-накопичувача, які ви можете скинути з диска. Це дозволяє піратство, але це не головне.
Cemu: Виготовлення домашнього виробу Wii U — це єдиний спосіб легально грати в ігри Wii U на ПК, і оскільки Breath of The Wild зараз працює набагато краще на Cemu, ніж на Wii U та Nintendo Switch, є багато причин для цього.
Ігри GameCube: Nintendo просто повернула перемикач, щоб вимкнути запуск ігор GameCube на вашій Wii U. Функціональність все ще є, але вимкнена в режимі Wii. Ви можете знову ввімкнути його та повністю використовувати свою консоль.
Моддінг ігор: є активна сцена для модів Smash 4, включно з одним з назвою Ближній бій HD що повністю змінює ігровий процес. Homebrew — це єдиний спосіб модифікувати ігри.

Тут занадто багато вмісту, щоб показати все детально, але ми розповімо, як зробити вашу консоль домашньою і до того моменту, коли ви зможете почати встановлювати все, що забажаєте.

Підготуйте свою SD-карту

Вам потрібно буде перенести файли homebrew на Nintendo Wii U. Для цього вам знадобиться пристрій для читання SD-карт. Якщо на вашому комп’ютері його немає, ви можете підключити адаптер Amazon менше ніж за 10 доларів.

Є два шляхи, якими ви можете піти з процесом самоваріння. Перший використовує експлойт браузера для запуску довільного коду та завантаження програми запуску homebrew. Звідти ви можете встановити спеціальний пакет мікропрограм під назвою Mocha CFW, який видаляє підписання коду та дає змогу встановлювати канал homebrew як програму на Wii U. Після цього ви можете без проблем входити та закривати програми homebrew.

  PSA: скасуйте безкоштовні пробні періоди відразу після реєстрації

Проблема в тому, що якщо ви перезавантажите Wii U, вам доведеться повторно використовувати експлойт браузера. Це дратує, особливо в останніх прошивках, де експлойт має нижчий відсоток успіху. Рішенням цього є ще один експлойт під назвою Haxchi, щоб перезаписати гру Virtual Console DS і перетворити її на імпровізований саморобний запуск, повністю замінивши експлойт браузера. Але вам знадобиться законна гра DS — не можна її піратувати, навіть за допомогою саморобної магії. Наразі найдешевшою грою DS в Nintendo eShop є Brain Age, хоча вона коштує 6,99 дол. інші підтримуються. Ви також можете змусити свій Wii U запускати експлойт під час завантаження, який називається Coldboot Haxchi, але це не обов’язково, і це одна з небагатьох речей, які ризикують зламати вашу консоль — іншими словами, зробити ваше обладнання Wii U непридатним для використання.

Початкове налаштування

Вам знадобиться кілька файлів, незалежно від того, який шлях ви виберете:

Корисне навантаження виконувати під час запуску експлойту браузера
Канал домашнього запуску, який завантажується корисним навантаженням. Завантажте обидва ці файли .zip.
Магазин додатків Homebrew, технічно необов’язковий, але він дозволить вам встановлювати майбутні програми виключно з Wii U.

Завантажте всі файли .zip, помістіть їх у нову папку, наприклад:

Розпакуйте їх усі, видаліть файли .zip, і у вас повинно вийти щось таке:

Далі ми перейдемо до карти SD. Вам потрібно переконатися, що він відформатований як FAT32, з розміром одиниці розподілу 32 768 (32 КБ). Він також повинен використовувати розділ MBR, а не GPT. Крім того, чомусь ви не можете назвати SD-карту wiiu.

Після форматування вам потрібно буде створити пару порожніх папок, щоб помістити файли homebrew. Вам потрібно буде створити /wiiu/apps і /install/hbc , які мають виглядати так:

Папка /install використовується для встановлення користувацьких каналів у меню Wii U, яке ми використовуємо для домашнього каналу. Папка /wiiu/apps використовується для саморобних програм.

Перетягніть папки appstore і homebrew_launcher зі своїх завантажень у папку /wiiu/apps. Перетягніть payload.elf в папку /wiiu (а не в папку apps всередині неї).

Відкрийте вміст папки homebrew_launcher_channel.v2.1 і виберіть усі. Перетягніть все в папку /install/hbc.

Отримана структура файлів на карті SD має виглядати так:

Якщо це збігається, то можна. Ви можете набагато простіше завантажити все інше на свій Wii U після завантаження саморобної програми запуску.

  Як працюють нові сповіщення про ризик зараження COVID-19 на вашому iPhone

Завантаження Homebrew Launcher на Wii U

Початковий експлойт завантажується через браузер, тому вам потрібно переконатися, що ваш Wii U може підключитися до Інтернету. Відкрийте Інтернет-браузер на Wii U і перейдіть до wiiuexploit.xyz. Ви можете додати це в закладки. Якщо цей конкретний сайт не працює або не працює для вас, є багато інших хостів для саморобних експлойтів.

Опинившись тут, натисніть кнопку, щоб запустити панель запуску homebrew.

Якщо це спрацювало, ваша консоль має перезавантажитися в програму запуску homebrew з SD-карти. Якщо вона зависає, вам доведеться утримувати кнопку живлення, щоб вимкнути консоль, і повторіть спробу. Замикання є абсолютно випадковим і набагато більш поширеним на останніх прошивках системи. Не дивуйтеся, якщо це займе досить багато часу, і переконайтеся, що ваша SD-карта правильно відформатована, якщо це займе більше десяти спроб.

Встановлення Homebrew Channel

Канал homebrew — це простий у доступі завантажувач для запуску homebrew. Навіть якщо ви просто використовуєте Mocha CFW, це дозволить вам завантажувати і виходити з ігор і програм без необхідності запускати тривалий процес використання браузера, щоб отримати доступ до функцій homebrew.

За допомогою панелі запуску Homebrew на головному екрані відкрийте магазин додатків Homebrew.

Знайдіть «Mocha CFW» і «WUP Installer G2X» у магазині додатків і встановіть їх обидва.

WUP Installer GX2 використовується для встановлення каналів і програм на головний екран Wii U. Оскільки ми не можемо зробити це без вимкнення підпису коду, нам потрібно спочатку завантажити Mocha CFW.

Поверніться з магазину додатків Homebrew і завантажте Mocha CFW. Wii U має перезавантажитися та показати заставку Mocha під час перезавантаження.

Після того, як ви працюєте на спеціальному програмному забезпеченні, настав час встановити канал homebrew для більш стійкого рішення. Знову запустіть експлойт браузера, відкрийте WUP Installer GX2, виберіть «hbc» і натисніть «Встановити».

Він запитає вас, чи потрібно встановлювати його на системну NAND чи USB, виберіть «NAND». Це встановить канал homebrew з папки /install/hbc/ на карті SD в системну пам’ять Wii U. Якщо це не вдається з повідомленням «Сталося виключення DSi», перезавантажте консоль і повторіть спробу.

Якщо це спрацювало, ви можете вийти з homebrew і повернутися на головний екран Wii U. Ви повинні побачити новий значок «Homebrew Launcher».

Тепер ви можете завантажувати та виходити з панелі запуску homebrew, коли завгодно, і встановлювати будь-які інші програми homebrew, які ви хотіли б використовувати. Майте на увазі, що канал «Homebrew Launcher» працює лише тоді, коли ви запускаєте Mocha CFW, тому якщо ви вимкнете консоль, вам доведеться знову запустити експлойт браузера та перезавантажити Mocha.

  Як змінити кернінг в Microsoft Word

Додатково: установка Haxchi

Haxchi замінює експлойт браузера на простий у запуску канал на вашому головному екрані. Цей крок є абсолютно необов’язковим, але він позбавить вас проблем із запуском експлойту браузера, коли ви вимикаєте консоль. Це особливо важливо, якщо ви використовуєте найновішу прошивку системи, оскільки експлойту браузера може знадобитися кілька спроб, перш ніж запрацювати.

Майте на увазі, що Haxchi вимагає від вас оплатити законну копію гри Virtual Console DS.

Вам потрібно буде помістити ще кілька файлів на вашу SD-карту:

Останній випуск Haxchi.
Це користувацький файл конфігурації.

Завантажте файл Haxchi_v2.5u2.zip та розпакуйте його. Всередині ви знайдете дві папки: одна містить дані Haxchi за адресою /haxchi/, а інша — інсталятор Haxchi за адресою /wiiu/apps/haxchi.

Перетягніть всю папку/haxchi/ на вашу SD-карту та перетягніть папку haxchi у /wiiu/apps/ у папку /wiiu/apps/ на карті SD. Крім того, ви можете завантажити інсталятор Haxchi з магазину програм homebrew, але вам все одно знадобиться інша папка /haxchi/.

За замовчуванням Haxchi намагатиметься завантажити програмне забезпечення, але ми можемо заблокувати цю поведінку за допомогою іншого файлу config.txt. Замініть файл конфігурації в папці /haxchi/ на той, який ви завантажили. Ви можете налаштувати це для автоматичного завантаження Mocha, але поки що це буде вручну.

Після цього ви можете знову завантажити програму запуску Homebrew і відкрити програму встановлення Haxchi. Програма встановлення — це підказка командного рядка, яка попросить вас вибрати сумісну гру. Натисніть кнопку A, щоб вибрати гру.

Якщо ви не бачите жодного тут, вам потрібно буде завантажити його з eShop, найдешевшим є Brain Age за 6,99 доларів.

З’явиться ще один запит із запитом, чи впевнені ви, що хочете встановити. Натисніть A, щоб встановити все.

Після того, як це буде зроблено, ви побачите новий канал на вашому головному екрані, який замінить гру DS під назвою «Haxchi», яку ви можете використовувати для завантаження саморобного запуску замість експлойту браузера. Якщо ви хочете завантажити програму запуску homebrew з каналу «Homebrew Launcher», вам потрібно буде запустити Mocha після запуску Haxchi.

Якщо це все ще занадто багато для кожного перезавантаження, ви можете оновити до Coldboot Haxchi, але ви можете зруйнувати вашу консоль, якщо ви не зробите це правильно, тому ми не рекомендуємо її.