Як здійснювати телефонні дзвінки та відповідати на них на вашому Mac

Якщо ваш телефон і комп’ютер є частиною екосистеми Apple, ви можете легко відповідати на телефонні дзвінки на свій iPhone на своєму Mac, під’єднавши свій номер до iCloud. Ось як усе це налаштувати.

Як переадресувати стільникові дзвінки на ваш Mac

По-перше, вам потрібно переконатися, що всі ваші пристрої ввійшли в iCloud за допомогою одного облікового запису, інакше ви не зможете ділитися чимось між ними. Вам також потрібно буде використовувати iOS 8.1 або новішої версії на телефоні та macOS Yosemite або новішої версії на вашому Mac. Обидва ваші пристрої потрібно буде увімкнути та підключити до одного Wi-Fi.

  Як отримати «Продовжувати дивитися» на вершині в Netflix

Вам потрібно буде ввімкнути переадресацію дзвінків на обох пристроях. Спочатку відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone. Торкніться категорії «Телефон», а потім «Дзвінки на інших пристроях». Переконайтеся, що цей параметр увімкнено, і переконайтеся, що вашому MacBook також дозволено підключення.

Далі відкрийте програму FaceTime на Mac. Переконайтеся, що ви ввійшли в FaceTime і ввімкнули свій обліковий запис. Якщо ви це зробите, ви зможете відкрити налаштування FaceTime за допомогою Command+Comma або зі спадного меню «FaceTime» у верхньому рядку меню. Установіть прапорець біля пункту «Дзвінки з iPhone».

Ваші пристрої тепер пов’язані. Якщо ви захочете додавати нові пристрої в майбутньому, вам потрібно буде повторно дозволити їх у налаштуваннях вашого iPhone.

Здійснення дзвінків і відповіді на них із вашого Mac

Відповісти на дзвінок просто — як тільки ваші пристрої під’єднано, ви також отримуватимете сповіщення про кожен телефонний дзвінок на вашому Mac. Ви можете натиснути «Прийняти» або «Відхилити» це сповіщення, щоб відкрити FaceTime.

  Пам'ятаєте BBS? Ось як ви можете відвідати один сьогодні

Ви все ще можете підняти свій телефон, що призведе до того, що ваш Mac перестане дзвонити, і навпаки.

Щоб здійснювати дзвінки, потрібно відкрити програму FaceTime. Ви побачите список останніх і пропущених дзвінків, і ви можете натиснути значок телефону поруч із будь-яким у цьому списку, щоб зателефонувати йому знову.

Якщо вам потрібно зробити новий дзвінок, вам потрібно буде ввести ім’я його контакту в поле пошуку або ввести його номер телефону (або Apple ID) безпосередньо в нього та натиснути виклик. Коли ви телефонуєте іншим користувачам FaceTime, пам’ятайте, що «FaceTime» — це відеодзвінок, а «FaceTime Audio» — звичайний телефонний дзвінок.

  Як оновити дистрибутиви Debian [Guide]

Як відключити переадресацію дзвінків

Якщо вас дратує, що всі ваші пристрої дзвонять одночасно, ви можете вимкнути його в налаштуваннях вашого iPhone, оскільки дзвінки все одно будуть маршрутизуватися через ваш iPhone. Процес такий самий, як і його включення; відкрийте програму «Налаштування», натисніть «Телефон», потім «Дзвінки на інших пристроях», а потім вимкніть параметр «Дозволити дзвінки на інших пристроях».

Крім того, якщо ви не хочете, щоб певний пристрій дзвонив, ви можете заборонити цьому пристрою отримувати дзвінки в розділі «Дозволити дзвінки».

Як дзвонити без iPhone

Якщо у вас немає iPhone, ви можете спробувати скористатися програмою VoIP, наприклад Skype щоб здійснювати дзвінки на мобільний телефон зі свого Mac. Вам доведеться заплатити за свій номер, але в іншому випадку вам доведеться лише дзвонити іншим користувачам Apple.