Як здійснювати пряму трансляцію ігор у Twitter (X), як Ілон Маск

Ваш покроковий посібник із прямої трансляції ігор у Twitter/X.

Я не здивований! Після того, як Ілон Маск зайняв додаток, він вніс значні зміни в Twitter (X). Від значка перевірки до прямої трансляції – це завжди було частиною технічних переговорів.

Twitter (X) має більше ніж 568 мільйонів щомісячно активних користувачів. Цих цифр достатньо, щоб виправдати його популярність.

Недавня функція прямої трансляції викликала бум серед користувачів Twitter, особливо геймерів. Тому, подумав я, чому б не розповісти тобі про новий трюк Ілона? Цей блог дослідить, чому пряма трансляція важлива, і дасть вам простий посібник із прямої трансляції ігор на X.

Підйом прямого ефіру

Пряма трансляція стала значною частиною соціальних мереж. Останніми роками він стрімко зростає на різних платформах. Ця розширена функція спочатку була випущена на Twitch, а зараз ви можете помітити її популярність на YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, а тепер також у Twitter/X.

Пряма трансляція не лише для геймерів. Натомість це засіб для кожного користувача, щоб зв’язатися зі своєю аудиторією чи творцями. Пряма трансляція тепер також використовується для цифрового маркетингу. Творці використовують цю функцію для просування, реклами та навчання людей про свій продукт чи послугу.

Основною причиною зростання використання прямих трансляцій є підключення. Це дозволяє людям взаємодіяти з аудиторією в режимі реального часу за допомогою лайків і коментарів. Таким чином, ця характеристика робить його першочерговим вибором для більшості людей, включаючи геймерів, творців контенту, компаній тощо.

Чому пряма трансляція на Twitter/X

Ілон давно говорив про пряму трансляцію ігор на X. Нарешті, 2 жовтня він спробував транслювати гру Diablo IV у прямому ефірі через свій обліковий запис записувача під назвою @cyb3rgam3r420. Безсумнівно, його нова функція не тільки вдалася, але й полюбилася людям.

Але тепер питання: навіщо він додав цю функцію? Чи варто трансляція ігор у Twitter/X? Кожен крок Ілона має сильний мотив. Як він міг пропустити цей раз? Отже, ось основні причини, які роблять пряму трансляцію Twitter/X необхідною:

 • Створіть спільноту: як і на будь-якій іншій платформі, трансляція ігор на X може допомогти вам створити спеціальну спільноту та спілкуватися з іншими гравцями.
 • Розваги: ​​Ігри в прямому ефірі приносять радість і розваги завдяки іграм, коментарям і реакції глядачів. Ви можете краще взаємодіяти з аудиторією.
 • Демонстрація навичок: пряма трансляція – чудовий варіант продемонструвати свої навички та миттєво отримати відгук від аудиторії. Ви можете виділити свої техніки та стратегії, щоб залучити глядачів і інших гравців.
 • Живий чат: хоча X не запропонував опцію живого чату для всіх користувачів, це все одно корисна функція. Ви можете спілкуватися в прямому ефірі з різними людьми, ділитися досвідом, вивчати нові прийоми та багато іншого під час прямої трансляції.
 • Можливості монетизації: X уже відкрив двері для монетизації. Прямі трансляції ігор можуть допомогти вам покращити показники вашого банківського рахунку та залучити спонсорів, рекламу тощо.
 • Видимість: пряма трансляція допоможе вам знайти нових гравців, а також досліджувати різні ігри. Це розширює вашу загальну ігрову мережу.
 • Preserve: X дозволяє вам записувати та публікувати свою пряму трансляцію для подальшого використання. Таким чином, ця функція може допомогти вам зберегти ваші спогади та досягнення.

Таким чином, трансляція в прямому ефірі – це шанс продемонструвати свої навички, водночас заробляючи гроші на Twitter/X, тому тримайте це обладнання під рукою!

Що потрібно знати перед початком прямої трансляції

Кожна функція має свої переваги та обмеження. Те саме стосується прямих трансляцій Twitter. Ми вже обговорювали його важливість раніше. Отже, тепер давайте розглянемо деякі його обмеження.

 • Пряма трансляція Twitter/X доступна лише для перевірених користувачів.
 • Вам потрібно використовувати програмне забезпечення сторонніх розробників, як-от OBS або streamlab, щоб почати трансляцію.
 • Ви можете переглядати чати тільки на мобільному телефоні.
 • Будь-який користувач X може переглядати вашу пряму трансляцію, доки ваш обліковий запис не буде захищено.

Однак прямі трансляції Twitter/X є новинкою для платформи. Отже, ви можете очікувати багато покращень у найближчі дні.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для запису ігор для зйомки ігрового процесу

Як вести пряму трансляцію в Twitter/X

Оскільки ця функція є незрілою, ви не можете транслювати пряму трансляцію безпосередньо з програми. Тому вам потрібно налаштувати стороннє програмне забезпечення для прямої трансляції. На ринку доступно кілька програм для прямої трансляції.

Однак я б запропонував тут OBS. Це програмне забезпечення просте у використанні та також безкоштовне. Крім того, я запевняю вас, що це не так складно, як ви думаєте. Отже, ось короткі інструкції щодо прямої трансляції в Twitter.

Крок 1 – Відвідайте Медіастудія.

Крок 2 – Увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 3 – Натисніть «Продюсер» у верхній вкладці.

Крок 4. Виберіть «Джерела» та натисніть «Створити джерела».

Крок 5 – Заповніть необхідну інформацію у спливаючому вікні.

Крок 6 – Введіть назву джерела (наприклад, techukraine.net stream – OBS), виберіть тип джерела (бажано RTMP) і виберіть регіон.

Крок 7. Натисніть «Створити», щоб створити деталі джерела.

Коли ви закінчите, ви побачите деталі джерела.

Крок 8. Зверніть увагу на URL-адресу RTMPS і скопіюйте ключ Stream.

Крок 9 – Тепер перейдіть до OBS і відкрийте налаштування.

Крок 10 – Виберіть «Потік» ліворуч.

Крок 11. Натисніть «Власний» і виберіть Twitter зі спадного списку.

Крок 12 – Виберіть свій регіон у спадному списку сервера.

Крок 13 – Заповніть ключ потоку, який ви скопіювали раніше.

Крок 14 – Тепер поверніться до Media Studio

Крок 15 – Виберіть «Трансляції» та натисніть кнопку «Створити трансляцію».

Крок 16 – Введіть назву трансляції (наприклад, Моя пряма трансляція).

Крок 17 – Виберіть категорію вашої трансляції.

Крок 18 – Тепер виберіть джерело, яке ви створили в OBS. Ось він, потік techukraine.net – OBS.

Крок 19 – У «Розширених налаштуваннях» увімкніть «Показувати чат на весь екран», щоб переглядати чати.

Крок 20. Прокрутіть униз і натисніть «Створити трансляцію».

Крок 21. Перейдіть до програмного забезпечення OBS і виберіть «Почати трансляцію».

Крок 22 – Поверніться до Media Studio, де ваша пряма трансляція з’явиться у верхній частині екрана.

Крок 23. Натисніть «Твітнути», і через кілька секунд ви почнете жити в Твіттері.

Ці кроки можуть здатися тривалими, але ви можете почати жити в Twitter лише за 2 хвилини.

Висновок

Безсумнівно, Ілон Маск привніс зміни в X на краще, і прямі трансляції – одна з них. Ця нова концепція викликала цікавість серед користувачів.

Отже, у цьому блозі я надав простий і швидкий посібник із прямих трансляцій у Twitter/X.

Все, що вам потрібно зробити, це спочатку налаштувати OBS і веб-камеру. Пізніше ви зможете легко вести пряму трансляцію в Twitter, дотримуючись інструкцій у блозі.

Далі перегляньте посібник зі створення базових налаштувань потокового передавання!