techukraine.net Windows Як згрупувати Windows Mission Control за програмами на вашому Mac

Як згрупувати Windows Mission Control за програмами на вашому Mac

Categories:

Упорядкований робочий стіл може покращити ваш робочий процес, заощадивши час, оскільки ви знатимете, де що знаходиться. Хоча існує кілька способів упорядкувати робочий стіл, один із простих способів залишатися в курсі всього — налаштувати Mission Control автоматично групувати вікна за програмами.

Нижче ми навчимо вас групувати ваші вікна за програмами в macOS і пояснимо, чому це потрібно робити.

Як згрупувати Windows за програмами на вашому Mac

Увімкнення цього параметра для керування місією є простим процесом. Ви можете зробити це через налаштування системи. Щоб дозволити групування вікон за програмою в Mission Control, виконайте такі дії:

  Як виправити «Помилка 0x8007045d» у Windows і відновити стабільність системи
 • Перейдіть до меню Apple > Системні налаштування на панелі меню.
 • Далі виберіть Desktop & Dock на бічній панелі.
 • Прокрутіть униз і перемкніть «Групувати вікна за програмою» в розділі «Контроль місії».
 • Це все, що вам потрібно зробити. Після ввімкнення цього параметра ваші вікна будуть згруповані за відповідними програмами під час наступного використання Mission Control.

  Чому ви повинні Group Mission Control Windows

  Mission Control — це чудовий спосіб переглянути всі відкриті програми в одному простому вікні. Ви також можете переглядати та використовувати кілька робочих столів у Mission Control, щоб розділити програми на власний простір. Якщо вам потрібно часто переходити між певними вікнами програм або у вас відкриті десятки вікон, їхнє впорядкування може пришвидшити процес і спростити роботу, оскільки ви бачите піктограму програми разом із групою.

    Виправити помилку Windows 10 0xc004f075

  Це, звичайно, варто розглянути, якщо більшість вашого використання Mac включає кілька вікон програм. Однак, якщо ви хочете скористатися іншою функцією для керування робочим процесом на вашому Mac, ви можете скористатися Stage Manager, який дозволяє користувачам керувати вікнами програм на Mac або iPad, розмістивши їх збоку для швидкого доступу, дозволяючи вам зосередитися на що важливо на вашому робочому столі.

  Простий спосіб залишатися організованим у управлінні місією

  Підтримуйте свій Mac у порядку, щоб залишатися ефективним, особливо якщо ви використовуєте його для роботи. Mission Control — чудовий інструмент, який допоможе вам організувати ваші віртуальні робочі столи та легко перемикатися між програмами. Але з цією простою зміною в Mission Control ви зможете краще використовувати його, щоб зберегти ваші вікна разом.

    Як відкрити файли EMZ в Windows 10

  Також варто дослідити інші способи організації Mac, щоб мати все саме так, як хочеться, і знати, де що знаходиться.