Як згрупувати сповіщення за типом програми на Android

Сповіщення на Android зазвичай групуються разом. Наприклад, Gmail згрупує всі сповіщення в одне сповіщення. iOS зробила це на короткий час, перш ніж видалити цю опцію та змусити своїх користувачів завжди переглядати комбінацію сповіщень додатків у хронологічному порядку. Notifix — це безкоштовна програма для Android, яка може групувати сповіщення за типом програми. Він додає додаткове групування до панелі сповіщень, завдяки чому всі сповіщення, які надходять від програми певного типу, групуються разом. Ви можете опустити панель сповіщень, і Notifix повідомить вам, скільки сповіщень у соціальних мережах у вас є.

Для Notifix не потрібен рутований пристрій, але для цього потрібен доступ до використання, а також доступ до ваших сповіщень. Вам також потрібно буде підключити свій обліковий запис Google із програмою, щоб вона могла синхронізувати ваші налаштування. Немає можливості використовувати програму без підключення облікового запису Google.

Групові сповіщення

Завантажити Notifix і запустіть програму. Надайте йому потрібний дозвіл на запуск. Після цього сповіщення автоматично групуватиметься за типом програми.

Коли ви торкнетеся групи сповіщень, Notifix розгорнеться, щоб побачити сповіщення всередині. У розгорнутому поданні сповіщення все одно буде відсортовано за типом програми. Це означає, що якщо у вас є сповіщення як від Facebook, так і від Instagram, розгорнутий перегляд згрупує їх окремо.

Notifix не просто групує сповіщення за типом програми на основі назви програми, тобто якщо програма є популярним додатком для соціальних мереж, вона буде згрупована як така. Він використовує машинне навчання, щоб визначити, якій групі помістити сповіщення.

Notifix не має особливого значення налаштувань. Ви встановлюєте програму та запускаєте її як є. Це має бути швидким, «просто працює» додаток, який чудовий, але має свої недоліки. Однією з причин, чому хтось захоче використовувати Notifix, є видалення безладу з панелі сповіщень і виділення або надання більше місця тому, що важливо, але всі програми розглядаються однаково. Notifix не має можливості виключити певні програми з групування в тип.

Це може не мати серйозних недоліків для, скажімо, сповіщень у соціальних мережах, але для програм обміну повідомленнями, таких як Slack, які можуть надсилати вам сповіщення, пов’язані з роботою, це не те саме. Хороша новина полягає в тому, що цей додаток активно розробляється, і розробники відкриті для пропозицій. Простий спосіб виключення програм був би чудовим, і, можливо, було б корисно надання користувачам можливості називати власні категорії для групування сповіщень.