Як згрупувати програми в одне вікно в Windows 10

| | 0 Comments| 1:27 PM
Categories:

Безлад на робочому столі реальний, і це не лише значки, які засмічують ваш робочий стіл. Це коли у вас відкрито занадто багато програм і вікон. Навігація в них утомлива, а спроба знайти конкретне вікно часто буває важкою. Ось чому браузери мають інтерфейс із вкладками, але це єдиний тип додатків, який це робить. Знайомтесь, Groupy; це програма за 9,99 доларів, яка дозволяє групувати програми в одне вікно в Windows 10. Ви отримуєте акуратний інтерфейс із вкладками, який дозволяє перемикатися між програмами. Groupy дає вам можливість згрупувати всі програми разом або просто згрупувати різні вікна однієї програми разом. Фактично це дозволяє додавати інтерфейс із вкладками до програм, які не мають рідного інтерфейсу з вкладками.

  Як перевірити історію друкованих документів у Windows 10

Завантажте та встановіть Груповий. Програма має безкоштовну пробну версію, якою ви можете користуватися протягом 30 днів, і якщо вам подобається програма, ви можете придбати її пізніше.

Згрупуйте програми в єдине вікно

Установіть Groupy, і він розповість вам, як згрупувати програми в одне вікно. За замовчуванням все, що вам потрібно зробити, щоб згрупувати програми в одне вікно, — це перетягнути одне вікно програми на інше. Це може бути нерозумним, оскільки іноді ви хочете просто перемістити вікно програми. Ось чому Groupy дозволяє вам увімкнути опцію, згідно з якою програми групуються, лише якщо ви утримуєте клавішу Shift під час їх перетягування.

Ви також можете налаштувати, які вікна автоматично групуються разом. Ви можете згрупувати вікна однієї програми разом, увімкнувши параметр «Автоматично групувати ідентичні вікна разом, якщо вони не в іншій групі».

  Як побачити, які програми використовують всю вашу пам’ять у Windows

Щоб згрупувати вікна, просто перетягніть одне на інше.

Groupy дозволяє автоматично додавати всі вікна певної програми до групи або виключати всі інші.

Хоча Groupy дозволить вам згрупувати програми в одному вікні, це не вплине на те, як вони відображаються на панелі завдань. Наприклад, якщо ви згрупуєте документ MS Word і файл блокнота разом, вони все одно відображатимуться як окремі піктограми програми на панелі завдань, і ви можете використовувати їх для перемикання до відповідних програм. Крім того, програми все ще зберігають свою індивідуальність у згрупованому вікні, наприклад, ви можете закрити одну програму з групи, але залишити всі інші відкритими.

  Як змінити ліміт часу «Повернутися до попередньої версії» у Windows 10

Інтерфейс з вкладками Windows

Groupy добре працює і заробляє тег $9,99, однак, якщо ви не хочете купувати програму, але хочете цю функцію в Windows, зачекайте кілька місяців. Microsoft додає інтерфейс із вкладками до багатьох програм у Windows 10. Він не порівнюється з Groupy. Програма, безсумнівно, має кращі можливості, але рідна функція Windows 10 буде безкоштовною. macOS Serra вже дозволяє об’єднувати вікна програм, тож, можливо, Windows 10 зможе створити порівнянну функцію.