Як @ згадати людей у ​​Gmail

Gmail щойно запустив (ще одну) нову функцію як частину свого нового дизайну. Цього місяця впроваджується функція за функцією, включаючи режим підштовхування та конфіденційний режим. Найновіша функція дозволяє згадувати людей в електронному листі. Це не нова концепція, якщо ви думаєте про програми для обміну повідомленнями, як-от Slack, або якщо ви думаєте про сайти соціальних мереж, як-от Twitter. Ця функція схожа; Ви можете використовувати символ @, щоб згадати людей у ​​Gmail.

Згадуйте людей у ​​Gmail

Щоб згадувати людей у ​​Gmail, вам потрібно запустити новий інтерфейс Gmail. Ви можете згадати їх у тілі листа.

  Як використовувати кнопки Echo для керування пристроями Smarthome

Відкрийте Gmail і натисніть кнопку Написати, щоб написати новий лист. Усередині тіла електронної пошти введіть символ @, а потім введіть ім’я того, кого ви хочете згадати. Якщо ви введете, наприклад, M, будуть перераховані всі ваші контакти, які починаються з літери M. Виберіть контакт, якого хочете згадати, і посилання на його електронну адресу буде додано до листа.

Ви можете згадувати людей лише в веб-сайті Gmail і, зрештою, у мобільних програмах. Якщо ви використовуєте клієнт електронної пошти для комп’ютера, як-от Thunderbird або Outlook, ви не можете нікого згадувати. Якщо ви отримаєте електронний лист із зазначеним у ньому електронним листом, ви можете клацнути ім’я та відкрити нове вікно створення електронної пошти з уже доданою електронною поштою в полі Кому.

  50 найкрасивіших зображень шпалер

Функція згадування — це просто зручний спосіб додати посилання mailto: до електронного листа. Якщо ви трохи знаєте HTML, ви можете додати його самостійно, але це значно полегшує додавання, не вимагає HTML.

В чому справа?

Згадка когось у електронному листі не надсилає їм той самий електронний лист. Насправді вони навіть не знають, що про них згадували в чиїхось електронних листах. Якщо особа, яку ви згадали в електронному листі, також є одним із одержувачів, це все одно не матиме жодної різниці. Вони не отримують спеціального сповіщення електронною поштою про це чи щось таке.

Ця функція дозволяє лише натиснути посилання на електронну пошту людини та надіслати їй електронний лист. Вам не доведеться вручну вводити чиюсь адресу електронної пошти. Якщо людини, згаданої в електронному листі, немає у ваших контактах, надсилати електронний лист буде простіше.

  Як синхронізувати обличчя на різних пристроях у Apple Photos

Якщо ви дійсно надішлете електронний лист особі, згаданій у листі, вона буде додана до ваших контактів, але просто отримання листа не допоможе.