Як згадати когось у групах iMessage на iPhone та iPad

Іноді важко привернути чиюсь увагу у великому груповому чаті iMessage на вашому iPhone або iPad. Однак якщо ви згадаєте цю людину конкретно в повідомленні, ваш друг отримає сповіщення про це.

iOS 14, iPadOS 14 та новіші версії мають функції iMessage, характерні для групових чатів. Ви можете згадати контакт у груповому чаті iMessage, і ця особа отримає сповіщення, навіть якщо він або вона вимкнули сповіщення для групового чату.

Згадувати когось, щоб привернути їхню увагу, не є новим. Ви, напевно, звикли згадувати людей у ​​Twitter, WhatsApp або Slack.

  Як сортувати дані в рядках в Excel

Однак спосіб згадки роботи в iMessage дещо інший. Замість того, щоб вводити символ at (@) перед чиїмось іменем або дескриптором, ви просто . . . введіть їх назву.

Як згадати когось у повідомленнях

Щоб почати, відкрийте програму «Повідомлення» та перейдіть до групової бесіди. Тут введіть ім’я людини, яку ви хочете згадати, як воно відображається у ваших контактах.

Введіть ім’я або прізвище повністю, і ви побачите, що воно стане сірим; торкніться його.

У спливаючому вікні ви побачите повне ім’я та фотографію цього профілю; торкніться його, щоб вибрати цей контакт.

Тепер ви побачите невелику анімацію, в якій ім’я людини стане синім. Це означає, що його або її позначили. Торкніться значка Надіслати, щоб надіслати повідомлення.

  Як зробити отруйне зілля в Майнкрафт

Потім одержувач отримає сповіщення, що ви його згадали (навіть якщо він вимкнув груповий чат). Щоразу, коли ваш контакт торкається сповіщення, він або вона буде спрямована безпосередньо до вашого повідомлення.

Як вимкнути всі сповіщення, крім згадок

Якщо групова бесіда містить забагато повідомлень, ви можете ігнорувати всі з них, крім тих, у яких вас хтось згадує.

Для цього відкрийте групову бесіду, яку хочете вимкнути, у програмі «Повідомлення». Торкніться стрілки вгорі розмови.

Далі торкніться значка Інформація.

У налаштуваннях розмови вимкніть параметр «Приховати сповіщення».

Перемикач

Шукаєте конкретне повідомлення в груповому чаті? Ви можете шукати його в програмі Повідомлення на своєму iPhone або iPad!

  Як видалити, архівувати, редагувати Slack канал (повний посібник)