Як звільнити місце для зберігання на телефоні Android

Місце для зберігання на смартфонах і планшетах можна легко заповнити, особливо якщо ви користуєтеся телефоном або планшетом протягом тривалого часу. Ми покажемо вам, як повернути частину цього місця на пристрої Android.

Можна отримати телефони та планшети Android з 128 ГБ або 256 ГБ пам’яті, але є ймовірність, що у вас все ще є пристрій з 64 ГБ або навіть 32 ГБ. Якщо ви не зберігаєте всі свої файли в хмарному сховищі, може легко закінчитися місце для зберігання.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете звільнити додатковий простір, коли вам це потрібно, а телефони Android мають вбудовані інструменти для виконання цієї роботи. Крім того, є програми сторонніх розробників, які ви можете завантажити, щоб зробити це ще простіше.

Вбудований інструмент для зберігання даних Android

У налаштуваннях кожного пристрою Android є розділ «Зберігання», який надає інформацію про те, що займає місце в пам’яті. Цей розділ також можна використовувати для звільнення місця.

  Як встановити розширення Chrome для комп’ютера на Android

На телефоні або планшеті Android проведіть пальцем униз від верхньої частини екрана один або двічі, а потім торкніться значка шестірні, щоб відкрити меню «Налаштування».

Далі виберіть «Зберігання» в меню «Налаштування». На телефоні Samsung Galaxy вам потрібно буде спочатку натиснути «Догляд за пристроєм», щоб перейти до параметра «Зберігання».

У верхній частині екрана ви побачите, скільки пам’яті ви використали та скільки доступно. Нижче є список категорій зберігання. Деякі телефони Android мають кнопку «Звільнити місце» на цьому екрані (докладніше про це нижче).

Ліворуч: піксель | Центр: LG | Праворуч: Samsung

Виберіть одну з категорій, щоб очистити її.

Ви побачите список програм, пов’язаних із категорією. У цьому прикладі ми бачимо музичні програми, коли очищаємо аудіофайли. Торкніться однієї з програм.

Торкніться «Очистити сховище» або «Очистити кеш». Майте на увазі, що вибір «Очистити сховище» призведе до скидання програми, виходу з системи та очищення всіх даних.

Крім того, кожен розділ матиме більш загальну опцію «Файли» у списку програм. Тут ви можете видалити файли, які не пов’язані безпосередньо з програмою.

  Віддалений робочий стіл Chrome для Android надає віддалений доступ до вашого комп’ютера

У папці відкриється файловий менеджер, який дозволить вам вибрати файли для видалення.

Як згадувалося вище, деякі телефони мають кнопку «Звільнити місце» на екрані «Зберігання». Якщо у вашому телефоні є ця кнопка, торкніться її.

виберіть

Якщо на вашому телефоні встановлено програми файлового менеджера, вас можуть запитати, яку програму ви б хотіли використати для виконання дії. Ми хочемо використовувати «Розумне сховище». Виберіть його та натисніть «Всього раз».

вибрати

Наступний екран може відрізнятися залежно від вашого пристрою. У тій чи іншій формі ви побачите список пропонованих областей, які можна очистити, щоб звільнити місце. Ось деякі загальні області, які ви можете побачити:

Резервне копіювання фотографій і відео: буде видалено медіафайли, резервні копії яких уже створено в хмарному сховищі.
Тимчасові файли: такі файли, як кешовані дані та елементи буфера обміну, які більше не потрібні.
Завантаження: елементи, які ви завантажили раніше.
Додатки, які не використовуються часто: зазвичай, тут відображаються програми, якими ви не користуєтеся часто, і ви зможете видаляти їх масово.
«Звільніть місце» на телефоні Pixel

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Перегляньте різні області та виберіть все, що хочете видалити. Торкніться «Звільнити», «Видалити» або «Видалити», щоб видалити файли.

Ви можете повернутися до головного меню «Сховище» і перевірити, скільки місця у вас зараз на вашому смартфоні або планшеті Android.

Файли від Google

Якщо вбудований метод Android вам не підходить, є додаткові інструменти, які можна встановити з Google Play Store. “Файли від Google», власний додаток для керування файлами компанії, містить інструмент, який допомагає людям підтримувати порядок у сховищі.

Деякі телефони Android мають попередньо встановлену програму «Filed by Google», але вона доступна для всіх із Play Store. У додатку є зручний інструмент, який рекомендує речі, які можна видалити з телефону, позбавляючи вас від того, щоб робити це вручну. Перегляньте наш посібник зі звільнення місця в пам’яті за допомогою «Files by Google».