Як звільнити внутрішню пам’ять на телефоні Android

Ви втомилися від сповіщень про брак пам’яті на телефоні?

Виникли проблеми під час завантаження файлу, програми або час від часу з’являється сповіщення про брак місця? Ваш телефон Android повільно, погано та ліниво реагує на ваші команди? У більшості випадків це вказує на брак місця для зберігання.

Телефони Android можуть бути вибором людей. Але все одно він стикається з давнім непереборним питанням про те, як звільнити місце на Android.

Крім того, завжди дратує сповіщення «менше внутрішньої пам’яті», яке час від часу з’являється між нашою роботою та заважає нашим пристроям Android працювати на повну. Крім того, борючись із внутрішньою пам’яттю через те, що її мало, ви, як правило, витрачаєте дорогоцінний час на щось, про що можна швидко подбати.

Потрібно пам’ятати, що загальний простір, який займає програма, є додаванням самої програми, даних, якими вона володіє, і кешу. Ось приклад для кращого і швидкого розуміння. Припустімо, що на вашому пристрої встановлено Amazon Music, і ви також завантажили кілька пісень у режимі офлайн.

Amazon Music може використовувати понад 1 ГБ простору, кешуючи дані. Тоді у вас залишається два варіанти: відкрити програму Amazon Music і наказати програмі кешувати невелику кількість даних під час прослуховування музики в режимі офлайн або примусово очистити кешовані дані. Останній варіант призведе до видалення всіх даних кешу цієї програми.

Тепер розглянемо ще кілька способів звільнення внутрішньої пам’яті на телефонах Android.

Очистивши кешовані дані пристроїв

Кешовані дані зберігаються в пристрої, щоб пришвидшити процес і забезпечити чудову взаємодію з користувачем.

Ви можете звільнити внутрішній простір пам’яті своїх пристроїв, очистивши кешовані дані. Це видалить файли, які використовуються цими даними. Файли, які використовуються кешованими даними, призначені лише для зручності та не є обов’язковими. Крім того, прострочені кеш-файли можуть спричинити проблеми з конфіденційністю та безпекою.

  Заборонити Android 6.0 зберігати ваші паролі до вашого облікового запису Google

Видаляючи кешовані дані, ми підвищуємо продуктивність наших телефонів Android і швидкість завантаження вмісту певних програм.

Ви можете видалити непотрібні кешовані дані, відкривши піктограму налаштувань на екрані свого пристрою > торкнувшись Програми > Менеджер програм > Очистити кеш. Після очищення кешованих даних деякий простір для зберігання буде відновлено, і програма знову працюватиме нормально.

Видалення непотрібних завантажених програм і файлів

Видалення додатків із пристрою — один із найочевидніших способів звільнити місце на пристроях Android. Але що, якщо всі програми на ваших пристроях так чи інакше важливі для вас?

У подібному сценарії ви можете видалити непотрібні завантажені файли, розміщені в папці завантажень, які могли потрапити на ваш пристрій як файли cookie. Ці файли, як правило, застаріли і дуже мало або зовсім непридатні. Вони, як правило, займають внутрішній простір пристрою. Крім того, іншим способом є видалення офлайн-карт, які часто залишаються непоміченими.

Ви можете видалити файли, відвідавши додаток для завантажень і вибравши файл, який потрібно видалити, клацнувши й утримуючи його.

Резервне копіювання даних у хмару або Google Drive

Ви можете створювати резервні копії фотографій, відео та інших великих файлів, наприклад HD-фільмів і відео, у хмарі. Навіть файли великих ігор можна завантажити в хмару. Пізніше ви можете видалити ці файли зі свого пристрою після завершення резервного копіювання. Це дозволить заощадити достатню кількість місця для зберігання. Крім того, ви можете отримати доступ до свого хмарного облікового запису з будь-якого місця, якщо у вас є доступ до Інтернету.

Резервне копіювання даних є простим, оскільки ви можете зробити це лише кількома клацаннями. Ви можете створювати резервні копії своїх файлів на Google Drive та фотографій у Google Photos. Ви можете створити резервну копію обмеженої кількості зображень і відео. Диск Google надає своїм користувачам загалом 15 Гб простору. Ви можете використовувати цей простір у Gmail, Google Фото та Google Диску.

  20 найкращих високошвидкісних зарядних пристроїв для Android

Таким чином резервні копії даних (файлів і фотографій) залишаться в безпеці. Крім того, це економічно, оскільки резервне копіювання відбувається щоразу, коли ви підключені до Інтернету. Отже, вам не потрібно турбуватися про свої дані. Вам навіть не потрібно сповільнювати роботу телефону, зберігаючи ці дані на пристрої.

Регулярно прибирайте безлад на своїх пристроях за допомогою Files by Google

Files by Google — ще один варіант видалення непотрібних або дублікатів файлів, натиснувши кнопку «очистити» в нижньому лівому куті екрана пристрою після відкриття програми «Файли».

Крім того, він перевіряє пристрій і пропонує пропозиції щодо звільнення місця на вашому мобільному телефоні Android. Він має важливу функцію надання користувачеві сповіщень про зберігання та очищення.

Він сповіщає вас за допомогою своєчасних спливаючих вікон, щоб очистити непотрібні або тимчасові файли та медіафайли, перш ніж на вашому пристрої Android закінчиться простір для зберігання. Ця програма відіграватиме важливу роль у підтримці продуктивності пристроїв.

Крім того, це також допоможе вам швидше знайти важливі файли та медіафайли, натиснувши кнопку «Огляд».

Додавши SD-карту

Ви можете відчувати себе виснаженим на етапі, коли у вас може закінчитися місце для зберігання, і ви навіть не можете дозволити собі видалити файли та програми. Ви не можете створити додатковий простір для вхідних файлів і нових програм. Це часто трапляється через те, що вбудована пам’ять пристрою невелика.

У цьому випадку вам слід використовувати картку microSD, яка може надати вам додаткову пам’ять відповідно до ваших потреб. Зараз більшість телефонів Android мають додатковий слот для SD-карти. Ви можете перенести вхідні дані та мультимедійні файли на SD-карту з пам’яті пристрою або використовувати SD-карту як карту за умовчанням для зберігання різних файлів.

  AcDisplay переносить активний дисплей Moto X на будь-який пристрій Android 4.4+

Він доступний у різних діапазонах, починаючи від 2 ГБ і закінчуючи 2 ТБ. Деякі з пропозицій наведено нижче:

#
Попередній перегляд
Продукт
Рейтинг
Ціна

1Карта пам’яті SanDisk 128GB Ultra microSDXC UHS-I з адаптером – 120MB/s, C10, U1, Full HD, A1, Micro…

Оцінок ще немає

17,90 доларів США

Купуйте на Amazon
2Карта пам’яті SanDisk 256 ГБ Extreme microSDXC UHS-I з адаптером – до 160 МБ/с, C10, U3, V30, 4K,…

Оцінок ще немає

42,60 доларів США

Купуйте на Amazon
3Карта пам’яті SAMSUNG EVO Select Micro SD + адаптер, 512 ГБ microSDXC 130 МБ/с, Full HD і 4K UHD, UHS-I,…

Оцінок ще немає

60,98 доларів США

Купуйте на Amazon

Висновок

Небажана пам’ять у нашому мобільному телефоні Android схожа на негативні спогади, присутні в нашій свідомості. Чим швидше його буде видалено, тим ефективнішою буде продуктивність і взаємодія з користувачем. Коли ви купуєте телефон Android, ви повинні пройти через конфігурацію та купити такий, який має достатньо пам’яті для ваших вимог.

Ви можете спробувати наведені вище способи, щоб звільнити місце на Android. Якщо через деякий час вони не спрацюють, ви точно можете розглянути можливість придбання SD-карти.

Ви також можете переглянути найкраще програмне забезпечення для відновлення даних Android.

Хочете покращити камеру свого телефону? Встановіть GCam на свій пристрій Android.