Як зв’язати нотатки в Apple Notes на вашому iPhone

| | 0 Comments| 10:10 AM
Categories:

Протягом багатьох років Apple повільно, але неухильно вдосконалювала програму Notes. В iOS 17 Apple дозволяє створювати взаємопов’язані нотатки у вбудованій програмі Notes, що може бути дуже зручно.

Ось усе, що вам потрібно знати про функцію зв’язування нотаток, включно з кроками, щоб зв’язати нотатки в програмі Notes на вашому iPhone.

Що таке функція зв’язування приміток в iOS 17?

Пов’язування нотаток — це функція, яка дозволяє зв’язувати нотатки одна з одною в Apple Notes на вашому iPhone. Використовуючи його, ви можете легко робити перехресні посилання на наявні нотатки в нотатці, щоб додати більше контексту. Або ви можете створити свого роду вікіпедію, де ви можете додати посилання на всі важливі нотатки в одній нотатці для швидкого та легкого доступу.

  Як знайти нещодавно доданий вміст на Netflix

Так само ви також можете використовувати цю функцію, щоб зв’язати пов’язані або схожі типи нотаток, щоб створити базу знань з усією відповідною інформацією про тему, організовану під одним дахом. Раніше вам доводилося покладатися на вбудовану програму «Ярлики», щоб створювати глибокі посилання на певні нотатки в iOS.

Для зв’язування нотаток потрібно мати принаймні дві нотатки. Коли ви визначите, які нотатки ви хочете пов’язати, ось як виглядає процес зв’язування:

 • Запустіть програму Notes на своєму iPhone і відкрийте нотатку, до якої потрібно додати посилання на іншу нотатку.
 • Виділіть текст, на який потрібно створити гіперпосилання, і виберіть у контекстному меню опцію «Додати посилання».
 • Коли відкриється вікно «Додати посилання», введіть назву нотатки, на яку потрібно створити посилання, у полі «ПОСИЛАННЯ НА».
 • Якщо ви бажаєте змінити текст гіперпосилання, ви можете замінити існуючий текст у полі НАЗВА. Майте на увазі, що після цього ви не зможете змінити текст посилання.
 • Нарешті натисніть «Готово» у верхньому правому куті, щоб створити посилання.
 •   Чому ваш iPhone постійно запитує про фонове використання місцезнаходження

  Тепер, якщо ви хочете створити зворотне посилання на цю нотатку до іншої, процес досить простий. Просто відкрийте цю нотатку та виконайте наведені вище дії.

  Хоча цей процес зв’язування нотаток досить простий, Apple додала ярлик, який допоможе вам швидше зв’язувати нотатки. Це передбачає використання двох знаків «більше» (>>), і ось як це зробити:

 • Відкрийте нотатку, де потрібно посилатися на іншу нотатку.
 • Введіть символи >>, і в додатку Notes відобразиться список ваших шести нещодавно змінених нотаток.
 • Виберіть нотатку, яку потрібно вставити у свою нотатку.
 • Щойно ви це зробите, буде створено посилання із заголовком нотатки як текст гіперпосилання. Майте на увазі, що якщо ви зв’яжете нотатку за допомогою цього методу, ви не зможете встановити власний текст гіперпосилання, і вам доведеться погодитися з назвою нотатки як текстом посилання.

    Як скинути світлові панелі форм або елементів Nanoleaf

  Apple Notes також підтримує посилання на веб-сторінки

  Створення пов’язаних нотаток є безцінною функцією будь-якої програми для створення нотаток, і ви усвідомите її справжню цінність, коли спробуєте її. Якщо Apple Notes є вашою основною програмою для створення нотаток і ви використовуєте її для дослідження чи зберігання ідей, функція створення посилань на нотатки може значно полегшити ваше життя та допомогти вам бути більш організованими.

  Окрім зв’язування нотаток, Apple також дозволяє додавати посилання на веб-сторінки в програмі Notes. Це ще одна зручна функція, яка може стати в нагоді, коли ви хочете додати зовнішні посилання до своїх нотаток.

  Функція зв’язування нотаток також доступна в iPadOS 17 і macOS Sonoma, тому ви не пропустите її під час перемикання між пристроями Apple.