techukraine.net techukraine.net Як збільшити швидкість веб-перегляду (10 порад) – 2023

Як збільшити швидкість веб-перегляду (10 порад) – 2023

| | 0 Comments| 9:35 AM
Categories:

Сьогодні з розвитком технологій Інтернет використовується всюди. Інтернет забезпечує середовище для з’єднання пристроїв і мереж, а також дозволяє спільно використовувати ресурси.

Інтернет використовується в усіх сферах, таких як банківська справа, бізнес, освіта, розваги, інтернет-магазини, інтернет-маркетинг, реклама тощо. Доступ до Інтернету можна отримати з комп’ютера через веб-браузер. Веб-браузери надають інтерфейс для доступу до вмісту.

Коли ми відкриваємо веб-сайт, наш веб-браузер надсилає запит на веб-сервер, і відповідь нашому веб-браузеру є у формі веб-сторінок. У наш час усім потрібна висока швидкість Інтернету, щоб швидко виконувати роботу та економити час.

Навіть під час використання швидкого інтернет-з’єднання іноді перегляд веб-сторінок може бути неприємним через проблеми сумісності браузера та проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням.

Але не хвилюйтеся, якщо ви зіткнулися з низькою швидкістю веб-перегляду при швидкому інтернет-з’єднанні, у нас є рішення, яке вам потрібно. Нижче наведено деякі з найкорисніших порад і підказок щодо прискорення веб-переглядача.

Поради щодо збільшення швидкості веб-переглядача.

1. Збільште розмір оперативної пам’яті.

Ми знаємо, що кожна програма працює в оперативній пам’яті, а обробка даних для цієї програми відбувається в оперативній пам’яті. Якщо у вас мало оперативної пам’яті, воно не може одночасно обробляти ваші дані та веб-сторінки та запускати програму.

Для належної роботи більшості сучасних браузерів потрібен великий обсяг оперативної пам’яті. Якщо ви не бажаєте купувати нові флешки оперативної пам’яті, ви також можете використовувати флеш-накопичувач як оперативну пам’ять. ПРОЧИТАЙТЕ ТУТ: Як використовувати Pendrive як RAM у Windows XP 7 8 10.

  Karma Train — це клієнт для iPhone Reddit з унікальним інтерфейсом карток

2. Закрийте програми.

Більшість важких програм, таких як Adobe Photoshop, ігри та фонові процеси, споживають великий обсяг оперативної пам’яті. Тому завжди рекомендується закривати всі непотрібні програми, відкриті у фоновому режимі під час перегляду веб-сторінок.

Ви також можете кілька разів натиснути «Оновити». Це дає більше системних ресурсів для обробки веб-сторінок, що сприяє швидшому перегляду веб-сторінок.

3. Використовуйте нові вкладки замість нових вікон.

Під час серфінгу в Інтернеті більшість людей відкривають нове посилання в новому вікні замість використання нової вкладки. Перемикання між вкладками займає менше часу, тоді як перемикання між вікнами займає більше часу.

Крім того, відкриття нового вікна використовуватиме більше системних ресурсів з точки зору оперативної пам’яті, тоді як відкриття нової вкладки використовуватиме лише новий потік.

4. Оновіть свій браузер.

Можливо, у вас сповільнюється перегляд Інтернету через застарілий браузер. Більшість користувачів роблять помилку, не оновлюючи свій веб-браузер, що призводить до несумісності з новими веб-сторінками та низької швидкості перегляду.

Тому ми радимо вам використовувати останню оновлену версію веб-браузера. Ви завжди можете перевірити наявність оновлень у розділі «Налаштування>Про програму» у веб-браузері.

5. Використовуйте мінімальні розширення.

Firefox і Google Chrome пропонують чудовий варіант для всіх своїх розширень, але коли ви використовуєте багато розширень, вони можуть спричинити повільну роботу веб-переглядача та роботу з помилками. Отже, щоб збільшити швидкість і ефективність веб-браузера, ви повинні вимкнути непотрібні розширення. Це зробить ваш веб-переглядач легким і швидким.

  12 найкращих порад щодо створення власного ігрового ПК

6. Видаліть додаткову панель інструментів.

Якщо вам потрібна висока швидкість перегляду веб-сторінок, вам потрібно видалити додаткові панелі інструментів зі свого браузера, оскільки деякі панелі інструментів займають дорогоцінну пам’ять комп’ютера, а інші витрачають пропускну здатність, просто надсилаючи й отримуючи дані у фоновому режимі.

Більшість безкоштовних панелей інструментів, які автоматично встановлюються у вашому веб-переглядачі, зазвичай повні зловмисного програмного забезпечення та сповільнюють роботу веб-переглядача. Якщо ви не хочете знижувати швидкість свого браузера, ви повинні видалити додаткові панелі інструментів.

7. Вимкніть Flash.

Формат Adobe Flash доступний скрізь в Інтернеті. Багато анімованих рекламних оголошень розроблено для показу через Flash. Але Flash повільний і, отже, знижує швидкість веб-перегляду. Тому ми пропонуємо вимкнути його, коли він вам не потрібен.

Internet Explorer надає параметр за замовчуванням, щоб вимкнути його, тоді як Chrome і Firefox мають розширення.

8. Захистіть свою систему від вірусів.

Однією з основних причин затримки веб-перегляду під час швидкого підключення до Інтернету може бути вірус на пристрої. Вірус уповільнює обробку даних і перешкоджає використанню пропускної здатності. Таким чином, зниження швидкості веб-перегляду на вашому пристрої.

  Як виправити помилку «Цей пристрій не може запуститися». (Код 10)

Ми рекомендуємо вам перевірити свій пристрій на наявність вірусів за допомогою будь-якої надійної антивірусної програми. Читайте тут: Топ-10 найкращих антивірусів для ПК Windows/MAC 2016.

9. Увімкніть попередню вибірку ресурсів.

Багато браузерів мають інтелектуальну функцію попередньої вибірки ресурсів. Ця функція дозволяє веб-переглядачу розумно вирішувати, які посилання, швидше за все, будуть відкриті наступним шляхом, попередньо завантажуючи частину наступної веб-сторінки та зберігаючи її готовою до показу. Це значно збільшує швидкість перегляду.

10. Очистіть кеш, історію та файли cookie.

Це чудовий трюк, якщо ваш веб-переглядач показує деяку затримку під час перегляду ваших веб-сторінок, які не завантажуються належним чином, або ви раптом відчуваєте, що ваш браузер не працює.

Просто перейдіть до налаштувань свого веб-переглядача та в розділі «Історія» очистіть кеш-пам’ять, історію та файли cookie та перезапустіть браузер.

На закінчення: це деякі з найефективніших способів швидко пришвидшити веб-браузер і отримати кращий досвід роботи в Інтернеті на вашому пристрої. Якщо вам потрібна будь-яка допомога чи є пропозиція, будь ласка, поділіться нею з нами в полі коментарів нижче.