techukraine.net techukraine.net Як збільшити та повернути Netflix в Chrome

Як збільшити та повернути Netflix в Chrome

Categories:

Існує безліч розширень для браузера, які дозволяють розблокувати приховані категорії Netflix, отримувати рейтинги IMDb і навіть завантажувати зовнішні субтитри, якщо вам потрібно. Не багато хто зосереджується на тому, щоб покращити аспект перегляду. Це може бути тому, що, що стосується Netflix, тут не так багато місця для варіативності, але якщо ви коли-небудь захотіли збільшити чи повернути Netflix, ви можете в Chrome за допомогою розширення під назвою Netflix Flip.

Збільшуйте та обертайте Netflix

Встановіть Netflix Flip з Веб-магазину Chrome і відвідайте Netflix у своєму веб-переглядачі. Розширення додає червону кнопку, яка виглядає як кнопка оновлення в Chrome поруч із рядком URL. Перейшовши на Netflix і вибравши заголовок для відтворення, натисніть цю кнопку.

  Юридично переглядайте публічну інформацію для підключення 3-го ступеня на LinkedIn

Відкриється меню з трьома кнопками; Зменшити, збільшити та повернути. Вони зрозумілі самі собою.

Кнопки скидання немає, тому, якщо ви занадто сильно збільшили масштаб або зменшили масштаб, вам доведеться або оновити сторінку, або вгадати розмір, щоб повернути її до нормального значення. Завдяки функції повороту ви можете набагато легше визначити, коли ви повернетесь у вихідне положення.

Цілком можливо, що ви думаєте, навіщо вам взагалі потрібно повертати екран під час перегляду Netflix. Він може знадобитися для виконання певних потреб у орієнтації монітора. Функція збільшення/зменшення масштабу корисна, якщо Netflix залишає порожній простір під час перегляду в повноекранному режимі або ви просто хочете розглянути щось на екрані уважніше.

  Що таке значок відео в Messenger?

Для цього не існує певного сценарію використання, крім того, щоб надати вам ці інструменти для Netflix. Ці інструменти не є чужими для медіаплеєрів, але Netflix має горезвісно простий медіаплеєр, тому розробники часто створюють корисні маленькі інструменти, щоб компенсувати його недоліки. Це розширення є ще одним із них.

Netflix додав вбудовану опцію, яка дозволяє користувачам пропускати вступ до серіалу, хоча це не завжди працює, особливо якщо ви дивитеся аніме-серіал. Спочатку користувачі пропустили вступ до шоу за допомогою розширення, однак Netflix швидко завоював увагу, і він додав опцію, яка дозволяє користувачам пропускати як вступ, так і підсумок шоу.

  Як вимкнути GPS на телефоні

Що стосується медіаплеєра, який має Netflix, то є функції, яких немає. Наприклад, користувачі можуть відскочити лише на десять секунд, і це теж лише в додатку Windows 10. Медіаплеєр у веб-версії має ще менше функцій, тому розробляються такі розширення.