Як збільшити свій рейтинг Reddit Karma і залишити тривалий вплив

Categories:

Ви постійний і активний користувач Reddit? Можливо, ви захочете зосередитися на своїй кармі на Reddit для видимості та довіри.

Reddit завжди був унікальною платформою в просторі соціальних мереж. Цей онлайн-форум має велику спільноту, яка обговорює та обговорює різні теми. Якщо ви є частиною спільноти, ви повинні бути знайомі з рейтингом карми Reddit.

Це захоплююча функція Reddit, про яку більшість користувачів не мають чіткого уявлення. У цьому посібнику з карми Reddit ми детально дізнаємося про це, а також про його типи, переваги, способи підвищення балів карми та як уникнути покарання.

Зміст

Що таке рейтинг Reddit Karma?

Оцінка карми Reddit не має нічого спільного з вашою реальною кармою. Саме система балів відображає зацікавленість і популярність користувача в спільноті. Якщо хтось має високу оцінку карми, це означає, що дописи та коментарі цього користувача подобаються.

З іншого боку, люди з низьким або негативним балом карми означають нерелевантність їхніх взаємодій. Оцінка карми – це те, що не минає. Отже, ви можете накопичувати бали карми, які можна використовувати до останнього дня використання Reddit.

Типи Reddit Karma Point

Існують різні типи очок карми, які ви отримуєте на Reddit, які впливають на вашу карму:

#1. Опублікувати карму

Reddit має величезну базу користувачів, і люди миттєво реагують на публікації, які вважають корисними. Отже, пост-карма вважається найвпливовішою категорією оцінки. Це відображення в режимі реального часу комбінації голосів «за» та «проти», отриманих вашими публікаціями на Reddit. Голоси «за» роблять ваш рахунок, а кількість голосів «проти» зменшує його.

Зросте чи зменшиться ваша пост-карма повністю залежить від того, як ви розумієте субредіти. Перш ніж опублікувати публікацію, потрібно приділити час і переконатися, що вона унікальна. Публікація чогось застарілого, не пов’язаного, дратівливого чи образливого може знизити ваш бал.

Ви також можете отримати бали карми через коментарі карми. Коли ви коментуєте публікацію, отримані вами голоси «за» та «проти» враховуються для формування загальної оцінки карми. Перш ніж коментувати, будьте обережні та подумайте, як інші відреагують на ваш коментар.

Якщо публікація не висвітлює важливий момент на цю тему, ви повинні подумати про це у своєму коментарі. Це може допомогти вам збільшити показник карми. Крім того, похвала оригінального плаката або щось приємне про публікацію може отримати ваш коментар кілька голосів «за».

  Вивчайте MLOs за допомогою цих 10 курсів

#3. Нагороджений і нагороджений Карма

Крім перерахованих вище типів, існує ще один вид балів карми, який пов’язаний з нагородами. Якщо користувач отримує або дає нагороди, він може отримати деякі очки карми.

Коли хтось вирішує дати нагороду, як-от піктограми, значки преміум-класу та доступ до переваг Reddit преміум-класу, він отримує очко карми нагородженого. Одержувач отримує бали Awardee. Однак лауреат має придбати ці нагороди за Reddit Coins.

Найкращі стратегії отримання результату Reddit Karma

Створення високоякісного та цікавого контенту

Емпіричне правило полягає в тому, щоб публікувати новий і цікавий вміст, який сподобається іншим. Переконайтеся, що ваші публікації є інформативними, дотепними або добре спланованими. Крім того, ваші публікації мають бути актуальними. Якщо спільнота не може підключитися до ваших публікацій або коментарів, вони не потурбуються проголосувати за них.

Беріть участь у змістовних дискусіях

Не обмежуйте свій внесок на Reddit публікацією власних матеріалів. Ви можете виявитися більш корисним і гідним високої карми, коментуючи публікації інших і роблячи розмови цікавими.

Активне коментування дописів на Reddit також зацікавить вас у інших. Вони можуть перевірити, що ви публікуєте, і серйозно поставитися до ваших коментарів, коли наступного разу зустрінуть це. Якщо ви отримали голос «за» від невідомого користувача, ви можете подякувати йому у відповідь і почати з ним розмову.

Чим більше людей переглядають ваші дописи та коментарі, тим вищий шанс отримати голоси «за». Reddit сповнений нішевих субредів, орієнтованих на спеціалізовані спільноти. Якщо ви хочете отримати більше балів карми, вам слід зосередитися на популярних субредітах, таких як r/funny, які мають велику базу підписників.

Якщо ви зможете залучити туди членів, ви обов’язково отримаєте багато голосів «за». Однак, якщо у вас є час, ви також можете підтримувати присутність у субредітах з меншою аудиторією. Звідти ви також можете очікувати повільного, але стабільного забиття.

Відсутність видимості часто є найбільшою перешкодою для отримання високого балу карми. Навіть ваш найкращий коментар або допис можуть бути поховані, якщо не буде достатньої аудиторії, щоб це помітити. Тому краще коментувати нові чи популярні пости чи пости на актуальні теми. Таким чином ви можете отримати максимальну видимість, що призведе до збільшення балів карми.

Будьте активними в r/FreeKarma4U

Для користувачів Reddit, які хочуть підвищити свою карму, є кілька спеціальних субредітів. Одним із них є r/FreeKarma4U. Усе, що публікується в цьому субредіті, автоматично отримує підтримку інших учасників.

Так само очікується, що ви будете голосувати за дописи та коментарі, подані тут. Така негласна угода працює як безпрограшна ситуація для кожного користувача Reddit, який хоче побачити підвищення своєї карми.

Публікація в час пік

Якщо ви зможете зробити свою публікацію видимою для максимальної кількості користувачів, у вас є високі шанси отримати за неї голоси «за». Спробуйте опублікувати допис із 6:00 до 8:00 за східним стандартним часом у суботу, неділю та понеділок, щоб отримати максимальну видимість і взаємодію. Оскільки люди з усього світу використовують Reddit, це вікно є кульмінацією годин пік для різних країн.

  Зловмисне програмне забезпечення для мобільних пристроїв – як захистити свої мобільні пристрої

Використовуйте r/AskReddit, щоб задавати відкриті запитання

Хоча більшість субредітів тематично орієнтовані, r/AskReddit — це форум запитань і відповідей, де будь-хто може зробити свій внесок. Тут ви можете задати питання практично на будь-яку тему. Поставивши гарне запитання, ви можете отримати багато голосів «за» від користувачів. Ви навіть можете відповідати на запитання, поставлені іншими, і збирати карму коментарів, щоб отримати корисну оцінку карми.

Як розраховується показник карми

Якщо ви хочете знати, як саме обчислюється показник вашої карми, вам не пощастило. Reddit не розкриває алгоритм розрахунку карми своїх користувачів. Відповідно до загальноприйнятої точки зору, показник вашої карми безпосередньо пов’язаний з оцінками, які отримують ваші публікації чи коментарі.

Однак справа не в тому, що один голос «за» вважається одним балом карми. Насправді, чим більше голосів «за» ви отримуєте, тим менше очок карми додається до вашого облікового запису. Наприклад, якщо ви новачок у Reddit і нещодавно почали заробляти бали карми, може здатися, що кожен голос «за» додає один бал до балів карми.

Але коли ви наберете значну кількість голосів «за» за коментарі, наприклад 5000 чи щось таке, ваш результат зростатиме повільніше. Також зауважте, що бали карми нараховуються за ковзною шкалою — що більше у вас балів карми, то менше балів буде додано за таку саму кількість голосів «за» порівняно з тим, що ви отримували, коли починали подорож Reddit.

Це відбувається тому, що алгоритм Reddit спрямований на те, щоб перешкоджати спамерам. З тієї ж причини користувачі Redditors, які часто оновлюють сторінку свого профілю, можуть помітити, що їхні бали карми сильно коливаються.

Як голоси «за» та «проти» впливають на вашу карму

Як згадувалося раніше в цій статті, точний алгоритм, який використовує Reddit для розрахунку балів карми, публічно не розголошується. Тому ніхто не може визначити точний вплив кожного голосування «за» чи «проти» на вашу карму.

Більше того, Reddit також відомий розмитістю голосів, що означає, що підрахунок голосів «за» та «проти», який відображається під вашою публікацією чи коментарем, може не завжди відображати точну кількість голосів, які ви фактично отримали.

Коли користувачі Redditors підтримують вашу публікацію чи коментар, це безумовно позитивно впливає на вашу карму. Таким чином, кожен голос «за» додає певні бали карми до вашої публікації або карми коментарів, залежно від внеску. Reddit публічно не розголошує точну кількість карми, отриманої за голосування.

Подібним чином, коли ви отримуєте негативний голос за свою публікацію чи коментар, це негативно впливає на вашу карму. З кожним негативним голосуванням певна кількість балів карми вираховується з вашої карми публікації чи коментаря. Подібно до точного значення голосування за, Reddit ніколи не розкриває точне відрахування балів через голосування проти.

Переваги хорошого результату карми Reddit

У багатьох статтях стверджується, що немає ніякої практичної користі від хорошого балу карми Rddt, а отже, вам не слід бігти за збільшенням балу карми на цій соціальній платформі. Ну, це не правильно. Хоча це не має жодної реальної цінності, ви завжди можете отримати наведені нижче переваги на Reddit для хорошої карми.

  Як вставити фотографії та GIF-файли в Google Slides

Підвищена видимість

Вищий показник карми означає кращу видимість ваших публікацій і коментарів. Якщо у вас вищий показник карми, ваші публікації та коментарі, швидше за все, з’являтимуться над іншими публікаціями та коментарями.

Отримайте визнання та довіру

Хороший бал карми означає, що ви надійний член спільноти Reddit. Для інших користувачів ваша висока карма є ознакою вашого досвіду. Таким чином, вони більше цінуватимуть ваші коментарі, а також можуть проголосувати за них.

Нові можливості

З хорошою оцінкою карми ви отримаєте доступ до субредітів із мінімальними вимогами до оцінки карми. Деякі субредити надають привілеї модерування Redditors з високими показниками карми.

Необмежена кількість коментарів і публікацій

Хоча люди не можуть робити необмежену кількість дописів і коментарів з низькими показниками карми, їм дозволено робити це з великою кількістю балів Reddit Karma.

Як уникнути втрати рейтингу Reddit Karma

Уникайте спаму та самореклами

Як соціальна спільнота Reddit забороняє спам і надмірну саморекламу. Роблячи внески тут, ви повинні зосередитися на справжніх публікаціях, а не на просуванні лише власного вмісту чи продуктів.

Участь у цінних дискусіях і обмін актуальною інформацією допоможе вам отримати більше балів карми, тоді як постійна реклама призведе до втрати балів карми.

Скажіть «Ні» негативному/зневажливому вмісту

Reddit — це спільнота, яка цінує та очікує взаємної поваги від кожного свого члена.

Якщо ваша публікація поширює ненависть до інших людей або груп, ви, швидше за все, отримаєте негативне ставлення користувачів Redditors, які не згодні з вашою точкою зору. Хоча ви можете публікувати непопулярні думки, ви повинні бути готові до наслідків.

Завжди дотримуйтесь правил субредітів

Щоб взяти участь у субредіті, ви повинні дотримуватися його власного набору правил, якими б абсурдними вони вам не здавалися. Наприклад, вам дозволено публікувати лише посилання на зображення чи відео в деяких субредітах. Якщо ви хочете уникнути негативного голосування за публікацію чогось небажаного в субредіті, уважно ознайомтеся з умовами цього субредіту перед публікацією.

Уникайте маніпуляції голосуванням

Маніпулювання голосуванням суворо заборонено на Reddit, тому вам слід триматися подалі від цього. Це включає прохання інших учасників проголосувати за вашу публікацію чи коментар, створення кількох облікових записів для проголосування за ваш вміст або участь у обміні голосами. Ці дії можуть призвести до значного зниження вашої карми або навіть до блокування Reddit.

Спробуйте зрозуміти свою аудиторію

Кожен субредіт має унікальну аудиторію, яка шукає певний тип вмісту. Ви повинні не поспішати, щоб правильно зрозуміти їхні інтереси та зробити свій внесок відповідно. Якщо ви можете опублікувати публікацію відповідно до смаку спільноти, ніхто не збирається голосувати проти вашої публікації, навіть якщо вони не проголосують за неї.

Висновок

Хоча оцінка карми Reddit не має жодного впливу в реальному житті, вона має велике значення для звичайних користувачів цієї платформи. Це не лише символічне уявлення про вашу довіру, а й демонструє вашу цінність як активного учасника Reddit.

Тепер, коли ви знаєте, як отримати більше балів карми, чого ви чекаєте? Почніть дотримуватися цих підходів до справжньої та значущої взаємодії. Коли ви починаєте розвивати в собі почуття спільноти Reddit, ви можете отримати високу карму.

Якщо ви дуже активні на різних соціальних платформах, ви повинні бути в курсі атак Clickjacking.