Як збільшити потужність сигналу WiFi (9 порад) – 2023

Якщо ви шукаєте Як підвищити потужність сигналу Wi-Fi? Не хвилюйтеся, хлопці; у нас є рішення цього загального питання. Що ж, минуло досить багато часу, відколи ми всі почали переходити з 2G/3G на Wi-Fi.

Як ми всі знаємо, Wi-Fi є більш рентабельним, ніж підключення 2G/3G на окремому телефоні. Ми можемо підключити до 32 пристроїв до одного Wi-Fi модему, і ми повинні заплатити рахунок лише за одне підключення. Хіба це не дивовижно?

У цю еру смартфонів нам потрібні блискавичні підключення до Інтернету, щоб ми могли переглядати Інтернет, транслювати відео онлайн, завантажувати великі ігри з приголомшливою графікою та завжди бути онлайн у соціальних мережах. Wi-Fi може виконувати всі ці завдання без будь-яких вагань.

Але Wi-Fi модеми також стикаються з проблемами. Іноді вони забезпечують слабкий сигнал. Тому ми стикаємося з низькою швидкістю Інтернету. Нижче наведено деякі з причин, чому це відбувається, і рішення щодо того, як збільшити потужність сигналу Wi-Fi.

Причина 1: – Перегрів.

Модеми Wi-Fi — це лише гаджет, який перетворює інтернет-сигнали в бездротові та поширює їх у нашому домі.

Іноді, коли маршрутизатори Wi-Fi безперервно ввімкнено протягом багатьох днів, вони перегріваються, і, таким чином, їхня ефективність поширення сигналів Wi-Fi падає.

Рішення 1: –

Не турбуйтесь. Він має пряме та зрозуміле рішення. Просто вимикайте модем Wi-Fi, коли вважаєте, що Wi-Fi вам не потрібен.

Припустімо, коли ви лягаєте спати, щоразу, коли виходите з дому і вдома нікого не буде, вимкніть модем. Це підвищить його ефективність, і ви не зіткнетеся з цією проблемою.

Причина 2: – Розташування модему Wi-Fi не в тому місці.

У більшості випадків люди просто ставлять свої модеми на місце, яке повільно оточують меблями, стінами чи іншими об’єктами, або розміщують маршрутизатор у кутку будинку, що призводить до зниження потужності сигналу Wi-Fi і, отже, до зниження швидкості Інтернету.

Рішення 2: –

Було б корисно, якщо б ви розмістили Wi-Fi-роутер у центрі будинку, щоб забезпечити однакову потужність сигналу в усьому будинку.

Уникайте розміщення маршрутизатора, навколо якого є будь-які меблі, стіни чи будь-які інші предмети. Буде корисно, якщо ви розмістите маршрутизатор Wi-Fi у перелічених нижче місцях.

 • На настінному кріпленні або високій полиці.
 • Подалі від бездротових телефонів і мікрохвильових печей, які працюють на тій самій частоті 2,4 ГГц, що й ваш маршрутизатор.
 • Подалі від шнурів живлення, комп’ютерних проводів, мікрохвильових печей, радіоняні та галогенних ламп. Ці дроти та хвилі можуть заважати радіоприйманню.

Цей метод найчастіше допомагає підвищити потужність сигналу Wi-Fi.

Причина 3: – Розташування антени Wi-Fi.

Якщо у вашому домі є маршрутизатор Wi-Fi з подвійною антеною, то це рішення для вас, хлопці. Якщо ви тримаєте свій пристрій так, що його антена Wi-Fi не може вловити сигнали, які випромінює ваш маршрутизатор, прочитайте рішення нижче.

Рішення 3: –

Для цього є просте рішення, про яке ви ніколи не здогадувалися, що впливає на швидкість вашого Інтернету.

Просто переставте одну антену маршрутизатора вертикально, а іншу – горизонтально, щоб ваш пристрій міг ловити сигнали в будь-якому положенні. Ви помітите збільшення потужності сигналу Wi-Fi.

Причина 4: – Порушення безпеки.

Ми всі знаємо, що ми можемо встановити паролі для доступу до Інтернету через маршрутизатори. У виборі модуля безпеки для маршрутизатора є вибір безпеки. Це може бути

Можливо, хтось інший також використовує ваш Wi-Fi, що призведе до зниження швидкості Інтернету.

Рішення 4: –

Допомогло б, якщо ви змінили WEP на WPA/WPA2, оскільки WEP набагато менш безпечний, ніж WPA/WPA2. Поки ви змінюєте модуль безпеки, обов’язково змініть свій пароль, щоб переконатися, що всі користувачі повинні отримати пароль знову.

Існує значна ймовірність того, що цей метод допоможе підвищити потужність сигналу Wi-Fi.

Причина 5: – Збільшена кількість підключених пристроїв.

Багато модемів підтримують до 32 пристроїв одночасно. Таким чином розділяючи пропускну здатність.

Рішення 5: –

Опустіть номер. Що можна підключити до роутера до ні. Це потрібно в налаштуваннях роутера. І збільште їх назад, якщо вони вам потрібні.

Причина 6: – Перешкоди сигналів.

Як і багато інших пристроїв у вашому домі в тому самому діапазоні частот, наприклад,

 • Bluetooth-гарнітури,
 • бездротові телефони,
 • радіоняні,
 • мікрохвильові печі тощо.

Усі вони заважають сигналам маршрутизатора Wi-Fi. Таким чином, це призводить до зменшення пропускної здатності. Рішення цієї проблеми наведено нижче.

Рішення 6: –

Допомогло б, якщо ви змінили канал, на якому працює ваш маршрутизатор, у його налаштуваннях. Новіші моделі маршрутизаторів також можуть працювати на частоті 5 ГГц. Цей спосіб напевно допоможе вам підвищити потужність сигналу Wi-Fi.

Причина 7: – Менший діапазон.

Коли маршрутизатори старіють, їх ефективність у випромінюванні сигналів падає. Це нормально і має рішення нижче.

Рішення 7: –

Ви можете попросити свого інтернет-провайдера замінити маршрутизатор або придбати підсилювач сигналу Wi-Fi і розмістити його вдома, що неминуче збільшить потужність сигналу маршрутизатора Wi-Fi.

Причина 8: програми, які споживають велику пропускну здатність.

У вашому пристрої можуть бути програми, які споживають вашу пропускну здатність, навіть якщо вони працюють у фоновому режимі, що призводить до зниження швидкості Інтернету.

Рішення 8: –

Просто знайдіть ці програми та змініть їхні налаштування. Наприклад, припинити автоматичний пошук оновлень тощо. Це рішення може допомогти вам, якщо ви зіткнулися з цією проблемою.

Причина 9: – Зосередження ваших сигналів.

Ваш маршрутизатор випромінює сигнали в усіх напрямках. Якщо у вас роутер в кутку, то це рішення для вас.

Рішення 9: –

Маєте порожню банку холодного напою? Так? Тоді можна йти.

 • Просто відріжте банку від кришки.
 • Зріжте висоту банки. Готово?
 • Тепер розділіть банку на частини та розмістіть її таким чином, щоб внутрішня крива була спрямована в напрямку, у якому ви хочете отримати сигнали.
 • Тепер ми впевнені, що багато з описаних вище методів допоможуть вам збільшити потужність сигналу Wi-Fi у вашому домі. Скажіть мені, який з них спрацював для вас, у розділі коментарів нижче.