Як збільшити поля введення тексту в Windows 10

| | 0 Comments| 7:18 PM
Categories:

Технологічні компанії, великі та малі, намагаються загалом полегшити життя людей з обмеженими можливостями. Покращення спрямовані на незначні інвалідності до серйозних. Порушення зору — це те, з чим Apple, Microsoft і Google намагаються працювати, надаючи користувачам можливість полегшити використання відповідних продуктів. У Windows 10 у вас є навігатор, який допоможе вам використовувати ОС, якщо у вас проблеми із зором, а також зручний інструмент збільшення. Bigtype — це безкоштовна програма для Windows, яка може збільшувати поля введення тексту, якщо інструмент лупи для вас занадто великий.

Збільшити поля введення тексту

Завантажити Великий тип і запустіть програму. Ви можете змінити глибину масштабування в налаштуваннях і розмір збільшувального об’єктива. Завершивши, натисніть Зберегти та згорніть програму.

  Як виправити вентилятор процесора не обертається на ПК з Windows 10

Коли ви вводите текстове поле, воно збільшує лише цю його частину.

Згідно з тестами, ця програма працює з Блокнотом, полями «Зберегти як файл» із проханням ввести ім’я файлу та рядком розташування в Провіднику файлів. Це не працює з URL-рядком Chrome. Збільшувальна лупа залишається у верхньому лівому куті, але оскільки це перша версія програми, можливо, вона покращиться в кількох наступних версіях.

Обмеження Windows

Windows 10 дозволяє збільшити розмір тексту на рівні ОС. На жаль, це часто призводить до розмитого тексту в деяких програмах, і, здається, це не стосується полів, як-от поле Зберегти як. У Windows 10 також є параметр масштабування, але він має ті самі обмеження.

  Як виправити код помилки 0x800704cf у Windows 10

Корпорації Майкрософт потрібно додати більше опцій для людей з вадами зору, і вона повинна зробити їх якомога більш адаптованими. Це, звичайно, легше сказати, ніж зробити. Щоб надати користувачам точний контроль над тим, які об’єкти збільшуються, необхідно внести серйозні зміни на рівні ОС і, ймовірно, щось зламається під час процесу.

Особисте користування

Цю програму, ймовірно, я буду пробувати в довгостроковій перспективі. У мене важка короткозорість, і хоча я можу використовувати великі мініатюри, масштабування високого рівня та масштабування, щоб працювати легше, мені потрібно сильно примружитися до полів Зберегти як і панелі розташування. Ця утиліта може бути невеликою, але вона відповідає дуже конкретним потребам, яких Windows 10 не відповідає. Я не можу порахувати, скільки разів я ввів щось неправильно просто тому, що мені було важко це чітко розгледіти.

  Як виправити порожній список Увімкнути або вимкнути функції Windows у Windows 10

Вбудовані параметри для мене часто є зайвими, оскільки я бачу елементи інтерфейсу користувача, і їх часто набагато легше розрізнити, ніж текст.