Як збільшити жорсткий диск у VirtualBox на Linux

Жорсткий диск віртуальної машини Virtualbox занадто малий? Хочете збільшити його, але не можете зрозуміти, що для цього зробити? Не хвилюйся! Ми можемо допомогти! Дотримуйтесь цього посібника, оскільки ми покажемо вам, як збільшити жорсткі диски у Virtualbox!

жорсткий диск VirtualBox на Linux

Зверніть увагу, що для того, щоб користуватися всіма функціями Virtualbox, вам потрібно мати останню версію. Оновіть свою систему, перш ніж використовувати цей посібник, або перевірте офіційний веб-сайт, якщо вам потрібно завантажити новішу версію програмного забезпечення Virtualbox.

Збільшення жорстких дисків у VirtualBox

Щоб збільшити ваш віртуальний жорсткий диск у Virtualbox, вам потрібно почати з відкриття меню «Файл». Після того, як ви клацнете на цьому меню, ви побачите безліч доступних варіантів. Знайдіть кнопку «Диспетчер віртуальних медіа» та натисніть на неї, щоб відкрити інструмент керування медіа Virtualbox.

Усередині Virtual Media Manager ви повинні побачити свої віртуальні жорсткі диски у списку. Виберіть диск, який ви хочете збільшити, за допомогою миші. Коли ви виберете його мишею, Virtual Media Manager покаже вам дві вкладки: «Атрибути» та «Інформація».

Виберіть вкладку «Атрибути». У цій області ви побачите багато різних варіантів. Ці параметри: «Тип», «Місцеположення», «Опис» і «Розмір». Знайдіть область «Розмір». Безпосередньо біля мітки «Розмір» ви побачите повзунок, за яким слідує розмір вашого віртуального жорсткого диска.

  5 найкращих док-станцій для ноутбуків для використання з Linux (видання 2021 року)

Звідси візьміть повзунок і перемістіть його вгору, щоб збільшити. Однак майте на увазі, що існує обмеження того, наскільки великий ви можете зробити віртуальний диск. Наразі Virtualbox підтримує лише віртуальні диски розміром до 2 ТБ. Якщо вам потрібно більше місця, вам потрібно буде налаштувати RAID жорсткого диска, налаштований у вашій віртуальній машині.

Коли ви визначитеся з новим, більшим розміром жорсткого диска для вашого віртуального диска, знайдіть кнопку «Застосувати» та натисніть на неї, щоб збільшити розмір жорсткого диска. Однак розумійте, що ви не можете скасувати цю зміну.

Чому ви не можете скасувати зміну розміру? З будь-якої причини Virtualbox не реалізує стиснення диска, і він зазнає невдачі, якщо ви спробуєте це зробити.

Збільшення клонованих жорстких дисків у VirtualBox

Хоча легко перейти до «Менеджера віртуальних медіа» та швидко збільшити розмір вашого віртуального жорсткого диска, ви повинні розуміти, що змінити його розмір без клонування неможливо. Це означає, що як тільки ваша VM Ubuntu у Virtualbox збільшиться з 500 ГБ до 1 ТБ, це не можна скасувати.

  Як створити резервну копію та відновити профіль Firefox на Linux

Тим не менш, існує чудовий спосіб обійти відсутність зміни розміру у Virtualbox: клонування жорсткого диска. Ви можете зробити копію свого диска та змінити розмір копії. Таким чином, якщо ви вирішите мати диск меншого розміру, ви зможете видалити більшу копію, замість того, щоб повернутися назад.

Щоб почати процес, виберіть меню «Файл» за допомогою миші та клацніть по ньому, щоб відкрити його параметри. Коли ви перебуваєте в меню «Файл», знайдіть кнопку «Диспетчер віртуальних медіа» та натисніть на неї, щоб відкрити Virtual Media Manager.

Потрапивши в «Менеджер віртуальних медіа», ви побачите свої жорсткі диски в списку перед вами. Перегляньте список дисків і виберіть жорсткий диск, з яким ви хочете працювати. Потім знайдіть кнопку «Копіювати» у верхній частині «Менеджера віртуальних медіа» та виберіть її за допомогою миші.

Коли ви виберете кнопку «Копіювати», з’явиться «Копіювати образ віртуального диска». У цьому вікні. Натисніть на кнопку «Експертний режим». Коли ви це зробите, ви побачите «Новий образ диска для створення», а потім текстове поле з його назвою, вибором типу файлу образу диска та параметрами типу зберігання.

  Як грати в Project CARS 2 на Linux

Для початку перейдіть до текстового поля та змініть назву образу диска на будь-яку назву, яку ви хочете. Коли ви визначитеся з назвою, перейдіть до області «Тип файлу образу диска».

Усередині області «Тип файлу образу диска» виберіть тип файлу, який має бути скопійований віртуальний диск. За замовчуванням вибрано параметр «VDI», і це хороший формат. Однак, якщо ви віддаєте перевагу інший формат, ви також можете вибрати VHD, VMDK, HDD, QCOW або QED.

Після вибору формату файлу диска натисніть «Копіювати». Потім виберіть скопійований жорсткий диск в області «Жорсткі диски», знайдіть повзунок «Розмір» і перетягніть його, щоб збільшити. Коли ви визначитеся з новим розміром диска, натисніть «Застосувати».

Видалити копію

Якщо ви хочете видалити скопійований диск, виберіть його в розділі «Жорсткі диски» за допомогою миші. Потім знайдіть кнопку «Видалити» і натисніть на неї мишею. Коли ви виберете цю кнопку, Virtualbox запитає, чи бажаєте ви її видалити. Натисніть кнопку «Видалити» у спливаючому вікні, щоб підтвердити. Потім виберіть «Видалити», щоб видалити його.