Як зберегти Google Doodle офлайн

| | 0 Comments| 12:10 AM
Categories:

Google відзначає історичні дні та міжнародні події за допомогою дудл Google. Дудл Google часто є статичним ілюстрацією, але іноді Google також перетворює його на гру. Дудл Pacman, Олімпійські дудли та дудли Кубка світу з крикету – це лише деякі популярні приклади. Каракулі мають обмежений термін служби, і через кілька днів їх видаляють. Ви все ще можете переглядати архів дудлів Google і грати в інтерактивні, якщо хочете. Усі вони доступні, але ви також можете зберегти дудл Google у автономному режимі та грати в нього, якщо втомитеся від гри T-rex у Chrome.

Це працює лише на вашому робочому столі та вимагає, щоб Internet Explorer зробив його однією з небагатьох речей, які роблять IE корисним.

  Як перейменувати ряд даних у Microsoft Excel

Архів Google Doodle

Насамперед; відвідайте Google архів сторінку всіх каракулів і знайдіть той, який ви хочете зберегти в автономному режимі. Ми йдемо з Doodle Pacman.

Збережіть Google Doodle

Цей наступний крок можна зробити в Chrome, але це набагато простіше, якщо замість цього використовувати Firefox. Відкрийте Google Doodle, який ви хочете зберегти в автономному режимі, у Firefox, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Цей кадр>Показати лише цей фрейм. Це відкриє дудл на тій самій вкладці. Скопіюйте URL-адресу.

Далі відкрийте Internet Explorer. Вставте скопійовану URL-адресу в адресний рядок і відкрийте її. Дозвольте каракулю завантажитися. Торкніться клавіші Alt, щоб відкрити рядок меню Internet Explorer. Перейдіть до Файл>Зберегти як. Або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+S, щоб відкрити діалогове вікно Зберегти як.

  Як розпізнати відбитки пальців Touch ID

У діалоговому вікні «Зберегти як» відкрийте спадне меню «Тип збереження як», виберіть формат веб-архіву та збережіть дудл. Він буде збережений з розширенням MHT. Цей тип файлу можна відкрити лише в Internet Explorer. Відкрийте його, і ви зможете грати в дудл.

Очевидно, що гра не збереже ваш рахунок, як дудл, коли він був у прямому ефірі. Для цього немає механізму.

Якщо ви не хочете використовувати Internet Explorer, щоб грати в гру Google Doodle, вам доведеться шукати настільний додаток, який може завантажувати і грати в гру. Наразі не існує надійної програми чи розширення для Chrome чи Firefox, які могли б відтворювати цей файл гри. Існують розширення та надбудови, які можуть завантажувати файл MHT в Chrome і Firefox, але цей конкретний файл потребує кращої підтримки, щоб гру можна було грати. З цією метою ви застрягли у використанні Internet Explorer.

  Де дивитися Знахідки, де можна легально дивитися фільми та телешоу [Web]