Як зберегти історію Instagram за допомогою музики (3 методи)

Хоча ви можете створювати приголомшливі історії Instagram із фотографіями, відео, музикою, фільтрами, наклейками, текстами та багатьом іншим, це не дозволяє завантажувати історії з музикою. Чому ти питаєш? Здебільшого це пов’язано з ліцензуванням музики та безкоштовним розповсюдженням. Тим не менш, якщо ви все ж хочете зберегти історію Instagram з музикою, є кілька простих способів зробити це. Наш посібник допоможе вам завантажити історії Instagram із музикою, навіть не публікуючи відео. Крім того, ви можете зберігати історії Instagram з музикою, не роблячи свій обліковий запис публічним. Отже, на цій ноті давайте приступимо до роботи та дізнаємося про різні методи збереження історії Instagram із музикою у вашій галереї.

Збережіть Instagram Story за допомогою музики (2023)

Окрім історій, які ви нещодавно опублікували, ви також можете завантажити старі історії Instagram, дотримуючись наших інструкцій. Розгорніть таблицю нижче, щоб знайти всі методи.

Завантажте власні історії Instagram із музикою (простий спосіб)

За допомогою цього чудового прийому ви можете завантажити Instagram Stories із музикою на свій смартфон, не використовуючи сторонні програми. Найкраще те, що він працює бездоганно та без будь-яких обмежень. Якість відео також залишається незмінною, і в цьому методі також підтримуються приватні облікові записи. Ви можете зберегти історію Instagram із музикою, не публікуючи її. Тепер, сказавши це, переходимо до кроків.

1. Спочатку відкрийте Instagram і створіть історію з фотографіями, відео, наклейками тощо. Ви також можете додати музику, якщо хочете. Тепер не публікуйте історію. Замість цього торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Зберегти».

2. Як ми всі знаємо, історія буде збережена на вашому пристрої iPhone або Android, але без музики.

3. Тепер знову відкрийте Instagram і проведіть пальцем ліворуч, щоб увійти в розділ «Повідомлення». Тут відкрийте один із чатів зі своїм близьким другом і торкніться значка «камера» у нижньому лівому куті.

4. Тепер виберіть відео, яке ви щойно завантажили.

5. Нарешті, проведіть пальцем угору та додайте музику до своєї історії. Після цього переконайтеся, що в нижньому лівому куті вибрано «Зберегти в чаті». Після цього натисніть «Надіслати» внизу праворуч.

6. Після того, як повідомлення буде доставлено, натисніть і утримуйте відео, щоб побачити безліч варіантів унизу. Тут натисніть «Більше» та виберіть «Зберегти», щоб завантажити відео у свою галерею.

7. Ось і все. Ви успішно завантажили Instagram Story з музикою на свій смартфон.

Збережіть свою історію Instagram із музикою після публікації історії

Якщо ви вже опублікували історію або хочете зберегти стару історію Instagram з музикою з архіву, ви також можете це зробити. Знову ж таки, це також працюватиме для приватних облікових записів без будь-якого зниження якості. Щоб дізнатися, як це працює, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Instagram і перейдіть до свого профілю. Тут торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті та відкрийте «Архів». Архів зберігає всі ваші минулі історії в хмарі.

2. Тепер виберіть історію, яку хочете завантажити. Після цього торкніться меню з трьома крапками та виберіть у спливаючому вікні «Зберегти відео». Історія буде збережена у вашій камері, але без музики.

3. Тепер, як і в описаному вище способі, надішліть історію (завантажене відео) у вигляді повідомлення комусь зі своїх близьких людей у ​​DM, а потім додайте музику. Після цього в нижньому лівому куті ввімкніть опцію «Зберегти в чаті». Нарешті, надішліть відео своєму другові.

4. Після того, як повідомлення буде доставлено, натисніть і утримуйте відеоповідомлення та виберіть «Додатково» з опцій, що з’являться. Потім збережіть історію Instagram із музикою.

Завантажте Instagram Stories with Music через сторонні веб-сайти

Окрім рідного способу, ви можете зберігати Instagram Stories із музикою також за допомогою сторонніх онлайн-сервісів. Однак зауважте, що ваш обліковий запис Instagram має бути загальнодоступним, щоб користуватися будь-якими службами. Я б не рекомендував користувачам використовувати програми сторонніх розробників, оскільки більшість із них змушують користувачів входити за допомогою імені користувача та пароля. Ви не повинні вводити свій пароль Instagram у програмах сторонніх розробників, щоб захистити свій обліковий запис від будь-яких дій. Тим не менш, давайте розглянемо два інструменти, якими можна скористатися:

StorySaver.net

1. Спочатку перейдіть на storysaver.net (відвідати) і введіть своє ім’я користувача Instagram. Після цього натисніть тут «Завантажити», щоб отримати всі свої історії в Instagram.

2. Далі прокрутіть униз, щоб знайти всі нещодавно опубліковані вами історії в Instagram. Натисніть тут «Зберегти як відео», і історія буде збережена на вашому пристрої разом із музикою.

3. Якщо ви хочете зберегти старі історії, натисніть «Показати #Highlights» і збережіть потрібну історію.

Снапінста

Крім того, ви можете використовувати Snapinsta для швидкого завантаження історій Instagram із музикою в галерею телефону. Але знову ж таки, вам потрібно буде мати публічний обліковий запис. тим не менш, ось як це працює:

1. Запустіть програму Instagram і відкрийте історію, яку ви хочете зберегти з музикою. Тепер натисніть на меню з трьома крапками та скопіюйте посилання.

5. Відкрийте snapinsta.app (відвідати) у вашому мобільному браузері та перейдіть на вкладку «Instagram Story Download». Тепер вставте сюди посилання та натисніть «Завантажити».

6. Нарешті, завантажте історію з музикою.

Перепублікуйте історію Instagram із музикою в WhatsApp та інших соціальних мережах

Отже, ось як ви можете зберігати історії Instagram із музикою, використовуючи як рідні, так і сторонні методи. Для більшості користувачів перший трюк зробить свою роботу, оскільки він не шкодить жодному фронту та дає вам відео без жодного зниження якості. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви зіткнулися з проблемами DM в Instagram, прочитайте нашу статтю, щоб знайти можливе рішення. А якщо ви хочете вимкнути пропоновані публікації в Instagram, перейдіть до нашого пов’язаного посібника. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.