Як зберегти улюблені місця на картах Windows 10

| | 0 Comments| 10:12 PM
Categories:

Завдяки автономним картам і даним про затори Windows 10 Maps є ідеальним супутником для планування довгих подорожей. Щоб допомогти вам дістатися з точки А до точки Б, ви можете зберегти улюблені місця, щоб швидко прокладати маршрути. Ось як.

Програма Карти в Windows 10 попередньо встановлена, готова до використання. Щоб відкрити його, натисніть кнопку «Пуск» і знайдіть «Карти», знайдіть і клацніть піктограму «Карти» у плитках меню «Пуск» Windows або знайдіть «Карти» у списку встановлених програм.

Додавання вашого будинку, роботи та місця розташування автомобіля

Ви можете отримати доступ до улюблених місць на Картах Windows, натиснувши кнопку «Збережені місця» у вікні Карт. Кнопка нагадує значок у вигляді зірки у верхньому правому куті.

  Як увімкнути та використовувати живі субтитри в Windows 11

У спливаючому меню, що з’являється, є дві вкладки: «Вибране» та «Колекції». Коли ви виберете вкладку «Уподобання», вам буде показано три поширені розташування.

Розташування «Дім» і «Робота» досить зрозумілі, тоді як «Автомобіль» дозволяє зберігати місце, де ви припаркувалися. Це може бути корисно, наприклад, якщо ви припаркували свій автомобіль у тимчасовому місці.

Під кожною з вкладок є кнопка «Додати». Натисніть цю кнопку, щоб почати додавати місця до цих поширених місць.

Після натискання кнопки «Додати» з’явиться рядок пошуку. Використовуйте це для вибору бажаних місць. Наприклад, для вашого місцезнаходження «Додому» знайдіть свою домашню адресу, а потім натисніть клавішу «Enter».

Як тільки ви натиснете клавішу «Enter», ваше нове місцезнаходження буде збережено. Потім ви можете швидко повернутися до нього знову на вкладці «Вибране» в меню «Збережені місця».

  Як зупинити Windows 10 від повторного відкриття попередніх програм після перезавантаження ПК

Якщо вам потрібно швидко перейти до свого «Додому», ви можете натиснути посилання «Маршрути», яке з’явиться під елементом. Це надасть вам маршрути з вашого поточного місцезнаходження або з місця на ваш вибір.

Ви також можете шукати «Дім», «Робота» або «Автомобіль» у рядку пошуку Карт. Це відобразить ці місцеположення як список, до якого ви можете поділитися, роздрукувати або створити список маршрутів.

Додавання улюбленого місця

Карти Windows дозволяють зберігати більше, ніж лише три найважливіші місця розташування. Ви можете зберегти додаткові місця на вкладці «Вибране», натиснувши кнопку «Додати місце».

У вас є два варіанти додавання улюбленого місця. Ви можете шукати місцеположення за допомогою рядка пошуку або натиснути «Вибрати розташування», щоб вручну розташувати карту до вибраного місця.

  Як виправити білі ескізи фотографій в оновленні Windows 10 Creators

Якщо ви вирішите розмістити карту вручну, перемістіть її у відповідне місце, а потім натисніть кнопку «Встановити».

Після налаштування ваше нещодавно додане місцезнаходження з’явиться у списку на вкладці «Збережені місця» під вашими помітними місцями «Дім», «Робота» та «Автомобіль».

Натиснувши на один із цих записів, ви перейдете до списку, де ви зможете поділитися ним, додати нотатки, побачити, що знаходиться поблизу, або повністю видалити його зі списку вибраного.

Ви можете додати до свого списку скільки завгодно записів. Щоб отримати швидкі вказівки, натисніть посилання «Маршрути» під назвою кожного запису.

Створення колекції

Якщо ви деякі