Як зберегти телефон розблокованим вдома [Android]

| | 0 Comments| 5:28 PM
Categories:

Носимі пристрої стали досить поширеними. Сучасні трекери активності та розумні годинники коштують недешево. Ймовірно, ви можете знайти супердешевий трекер активності від Xiaomi, але якщо ви шукаєте щось від Apple, Samsung, LG або навіть Nokia, ви легко шукаєте тризначну ціну. Багато функцій на смартфонах тепер прив’язані до носіїв, наприклад, функція Smart Lock в Android. Якщо ви не хочете купувати (і носити) пристрій для використання Smart Lock, ви можете використовувати свою домашню чи робочу адресу, щоб залишати свій телефон розблокованим вдома.

Щоб телефон залишався розблокованим вдома, вам потрібен телефон Android з версією Android із Smart Lock. Вам також потрібно буде ввімкнути служби локації на вашому телефоні.

  Як завантажити файли в Chrome на Android

Smart Lock на Android працює не лише з датчиками тіла чи пристроями, які можна носити. Він також може працювати з локаціями. Оскільки це продукт Google, він працює з Картами Google для визначення «безпечних місць», однак йому потрібні дані GPS, щоб знати, де ви перебуваєте, отже, потрібно підтримувати служби визначення місцезнаходження.

Додайте дім до Google Maps

Відкрийте Карти Google на телефоні або на комп’ютері. Увійдіть у той самий обліковий запис Google, який ви використовуєте на телефоні Android. Натисніть значок гамбургера у верхньому лівому куті та виберіть Ваші місця. На вкладці «Мітки» виберіть «Дім» і введіть домашню адресу. Крім того, ви можете автоматично визначити місцезнаходження, увімкнувши цю функцію в програмі «Налаштування» на телефоні. Насправді це точніше, але ви повинні бути вдома, щоб використовувати його для точного визначення розташування вашого будинку.

  Ось як ви можете грати в приховану гру в Android Lollipop

Smart Lock – надійні місця

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Безпека та місцезнаходження. Торкніться пункту Smart Lock і виберіть «Надійні місця». Якщо ви вже додали своє домашнє розташування, просто виберіть його зі списку. Якщо ви не додали місцеположення, торкніться кнопки «Додати місцезнаходження», і Android визначить ваше поточне місцезнаходження на карті.

Ви можете скористатися ним або перейти до іншого місця, щоб встановити надійне місце. Це все, що вам потрібно зробити.

Ви можете видалити місце, торкнувшись його та вибравши опцію Видалити у меню, що з’явиться. Якщо ви коли-небудь захочете вимкнути цю функцію, вам доведеться видалити надійне місце з того самого екрана. Це не вплине на ваші збережені місцезнаходження на Картах Google, оскільки вони зберігаються окремо і використовуються лише як рекомендоване.

  Як переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth, підключених до телефону Android

Ви можете використовувати це для кількох місць, навіть якщо ви відчуваєте, що ніхто не спробує отримати доступ до вашого телефону без вашого дозволу. Просто будьте обережні, які місця ви додаєте до перевірених.