Як зберегти рядок меню на Mac у повноекранному режимі

| | 0 Comments| 10:36 AM
Categories:

Коли ви переводите програму в повноекранний режим, клацнувши зелений значок світлофора у верхньому лівому куті вікна, macOS автоматично приховує рядок меню. Ця навмисна поведінка має на меті забезпечити захоплююче враження від перегляду, утримуючи елементи рядка меню подалі. Більше того, це також здається акуратною реалізацією на новому 14/16-дюймовому MacBook Pro, щоб гарантувати, що виїмка стає невидимою через чорну смугу повноекранного режиму. Але що робити, якщо ця функція заважає вашому робочому процесу? Ну, ось як зберегти панель меню видимою в повноекранному режимі на Mac.

Оскільки Apple поставила можливість приховати/показати панель меню Mac у повноекранному режимі в налаштуваннях «Док-станція та панель меню», легко заплутатися. Якщо ввімкнено, це дозволяє зробити рядок меню видимим у всій системі. Поряд із загальносистемними налаштуваннями ідеальним було б коригування бази для кожної програми. Сподіваємося, Apple все зрозуміє в майбутній macOS 13.

  Що означає WDYM?

1. Щоб почати, натисніть меню Apple, розташоване у верхньому лівому куті екрана.

2. Тепер виберіть «Системні налаштування» у спадному меню.

3. Далі натисніть «Док-станція та панель меню».

4. Нарешті, зніміть прапорець ліворуч від «Автоматично приховувати та показувати рядок меню на весь екран», а потім закрийте налаштування системи.

Ось так! Зміна набуде чинності негайно. Надалі рядок меню залишатиметься видимим у повноекранному режимі на вашому пристрої macOS. Якщо ви коли-небудь захочете приховати його знову, поверніться до того ж налаштування, а потім поставте прапорець у кінці.

Примітка:

  • У деяких випадках рядок меню залишатиметься прихованим у повноекранному режимі, навіть якщо ви зняли прапорець Автоматично приховувати та показувати рядок меню на весь екран. У цій ситуації вам може знадобитися перезавантажити Mac, щоб внести зміни. Просто натисніть меню Apple у верхньому лівому куті екрана та виберіть Перезавантажити у спадному меню.
  Чи варто використовувати Hubitat для автоматизації вашого розумного дому?

Таким чином, ви можете приховати або показати панель меню Mac у повноекранному режимі. Завжди краще мати гнучкість, щоб мати справу з функцією, яка може цікавити не всіх. Це нагадує піктограму акумулятора без індикатора відсотка, який Apple видалила в macOS Big Sur і новіших версіях. Хоча багатьом було б добре лише значок акумулятора, такі люди, як я, вважають за краще мати індикатор відсотка батареї, щоб легко відстежувати час роботи акумулятора. З точки зору користувача, це не велика зміна дизайну. Поведінка macOS за замовчуванням, щоб приховати рядок меню, коли програма працює в повноекранному режимі, майже в одному рядку. До речі, у вас є запитання чи відгуки, якими можна поділитися? Не забудьте передати свої думки.

  Як увімкнути або вимкнути Nudge в Gmail