Як зберегти конференц-дзвінок (і код доступу) як контакт

Набір номера конференц-дзвінка не повинен бути виснажливим процесом. Ваш телефон iPhone або Android може автоматично підключитися до дзвінка та ввести код підтвердження для вас. Вам просто потрібно створити особливий тип контакту.

А ще краще, це пришвидшує роботу, коли вам потрібно підключитися до конференц-дзвінка під час водіння. В епоху, коли ми можемо використовувати Google Assistant і Siri в наших автомобілях, ручний набір номера телефону просто застарів. Принаймні раз на тиждень я телефоную в конференц-міст для своєї повсякденної роботи, і я відчайдушно шукав спосіб зв’язатися зі своїми колегами, не дивлячись вниз і вбиваючи цифри.

На щастя, це дуже легко автоматизувати. Незалежно від того, чи користуєтеся ви iPhone чи Android, ви просто встановите міст конференц-зв’язку як контакт, якому можна зателефонувати, торкнувшись його або за допомогою голосового помічника.

Швидке застереження

Єдиний спосіб зберегти конференцію як контакт – це якщо ваша компанія використовує єдиний код підтвердження або ідентифікатор конференції. Вам доведеться набирати номер вручну щоразу, якщо ідентифікатор змінюється під час кожної зустрічі, або просто мати кілька контактів, якщо ваша компанія змінює коди конференції.

  Як встановити Gnome 40 в Ubuntu 21.04

Як зберегти конференц-дзвінок як контакт на Android

Я використовую Google Pixel 2 XL для цього посібника, але кроки схожі на інших телефонах Android. Для початку відкрийте програму «Контакти» або «Люди» та виберіть «Створити новий контакт».

Додайте назву зустрічі та будь-які інші необхідні контактні дані.

Додайте десятизначний номер телефону, а потім торкніться кнопки символів у нижньому лівому куті цифрової панелі. Натисніть кнопку «Пауза», щоб додати паузу до числа (вона відображається як кому), а потім введіть ідентифікатор конференції.

Торкніться галочки у верхньому правому куті, щоб зберегти контакт.

Останнє, що потрібно зробити, це зробити тестовий дзвінок. Залежно від того, як ваша компанія налаштувала конференц-міст, вам може знадобитися додати додаткові паузи, щоб визначити правильний час. Якщо це так, відредагуйте номер телефону, додайте додаткову паузу або дві, а потім повторіть спробу.

  Як використовувати Конструктор робочих процесів Slack

Коли ви впораєтеся з цим, ви завжди будете лише одним дотиком або голосовою командою, щоб підключитися до зустрічі!

Як зберегти конференц-дзвінок як контакт на iPhone

Так само, як і на телефоні Android, почніть з відкриття програми Контакти, а потім торкніться знака плюс у верхньому правому куті.

Додайте назву зустрічі та будь-які інші деталі, які ви хочете.

Додайте десятизначний номер телефону, а потім натисніть кнопку символів у нижньому лівому куті.

Натисніть кнопку «Пауза», щоб додати паузу (вона відображається як кому), а потім введіть ідентифікатор конференції. Торкніться «Готово» у верхньому правому куті, щоб зберегти контакт.

  Як обчислити Z-Score за допомогою Microsoft Excel

Останнє, що потрібно зробити, це зробити тестовий дзвінок. Залежно від того, як ваша компанія налаштувала конференц-міст, вам може знадобитися додати додаткові паузи, щоб визначити правильний час. Якщо це так, просто відредагуйте номер телефону, додайте додаткову або дві паузи та повторіть спробу.

Коли ви впораєтеся з цим, ви завжди будете лише одним дотиком або голосовою командою, щоб підключитися до зустрічі!