Як зберегти електронний лист на жорсткому диску

Листи зазвичай залишаються у вашій програмі електронної пошти, але іноді вам може знадобитися зберегти копію як автономну резервну копію. Ось як зберегти електронний лист на жорсткому диску, щоб він завжди був доступним і доступним.

Збереження електронної пошти з Gmail

Щоб зберегти електронний лист із Gmail, відкрийте лист і натисніть три крапки у верхньому правому куті поруч із кнопкою «Відповісти».

У меню, що з’явиться, натисніть «Завантажити повідомлення».

The

Ваша електронна пошта буде збережена у місці завантаження за замовчуванням у форматі .eml. Його можна відкрити будь-яким поштовим клієнтом або будь-яким браузером. Неможливо зберегти кілька листів одночасно, тому, якщо ви хочете завантажити багато повідомлень, вам доведеться скористатися службою Takeout від Google, щоб зберегти свої дані.

  Найкращі інструменти для моніторингу якості мереж VoIP

Збереження електронної пошти з Microsoft Outlook

Щоб зберегти електронний лист із клієнта Outlook, відкрийте лист і натисніть «Файл».

Тепер натисніть кнопку «Зберегти як».

The

Виберіть місце, де ви хочете зберегти електронний лист, а потім натисніть кнопку «Зберегти».

The

Ваша електронна пошта буде збережена у форматі .msg, який є форматом Microsoft, який вам потрібно буде відкрити в Outlook.

Ви також можете перетягнути електронний лист із Outlook у папку в Windows. Це особливо корисно, якщо ви хочете зберегти кілька листів електронної пошти. Для цього виберіть електронні листи, які потрібно зберегти, і перетягніть їх у папку в Провіднику Windows.

  Як використовувати календар і планування подій у Outlook 365 для Mac

Неможливо завантажити електронні листи з веб-програми Outlook, тому вам потрібно буде встановити клієнт. Однак, якщо вас цікавить вміст електронного листа, а не сама електронна пошта, ви можете роздрукувати електронний лист у форматі PDF з веб-програми Outlook і натомість зберегти його на жорсткому диску.

Цей метод працюватиме як на Windows (починаючи з Windows 8), так і на Mac, оскільки кожен із них має вбудовану функцію «Друк у PDF».

Для цього відкрийте електронний лист у веб-програмі Outlook, клацніть три крапки у верхньому правому куті, а потім виберіть кнопку «Друк».

У вікні, що відкриється, натисніть «Друк».

У діалоговому вікні «Друк» виберіть «Друк у PDF».

Діалогове вікно Принтер з

Ми використовували для цього пристрій Windows, але процес такий самий для Mac. Ваша електронна пошта буде надрукована у форматі PDF і збережена у вибраному вами місці.

  Як захистити свій Synology NAS від програм-вимагачів

Збереження електронної пошти з Apple Mail

Щоб зберегти електронний лист із Apple Mail, відкрийте лист і натисніть Файл > Зберегти як.

«Файл Apple» > «Зберегти як».  width=”270″ height=”340″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>На панелі, що відкриється, змініть назву листа (якщо потрібно), виберіть місце для його збереження , і натисніть кнопку «Зберегти».</p>
<p><img loading=

Електронний лист буде збережено у форматі .rtf (розширений текстовий формат), а не в певному форматі електронної пошти. Ви можете змінити це під час збереження, вибравши «Необроблене джерело повідомлення» або «Звичайний текст».

The

Як і Outlook, Apple Mail дозволяє перетягувати електронні листи, тож якщо у вас є кілька листів, ви можете вибрати їх усі та перетягнути їх у потрібне місце.