Як зберегти відео в Instagram в прямому ефірі

Categories:

Живі відео в Instagram мають дуже обмежене життя. Якщо ви спіймаєте його в прямому ефірі, ви можете подивитися його. Після завершення прямої трансляції її неможливо переглянути. Для тих, хто веде пряму трансляцію з Instagram, досвід більш-менш такий самий. Коли трансляція закінчиться, немає можливості повернутися назад, щоб побачити, як це було. Ситуація змінилася для користувачів, які ведуть прямі трансляції. Instagram додав функцію збереження до своїх прямих відео. Тепер користувачі можуть зберігати відео в прямому ефірі Instagram, коли воно закінчиться. Ось як.

Вам потрібно оновити програму Instagram, якщо ви хочете зберегти відео в прямому ефірі Instagram.

Перший крок до збереження прямого відео в Instagram – це його трансляція. Проведіть пальцем праворуч на домашній стрічці, щоб перейти на екран історій. Проведіть пальцем вправо по екрану камери, щоб перейти в режим реального часу, і торкніться кнопки запису.

  Як додати фільтри до Instagram Stories

Ідіть вперед і транслюйте стільки, скільки хочете. Ваші підписники приєднаються та переглянуть трансляцію. Ви можете коментувати під час трансляції, а ваші підписники також можуть додавати коментарі. Ніщо, що ви робите під час трансляції, не вплине на остаточне відео, яке ви збережете.

Коли ви завершуєте трансляцію, Instagram повідомляє вам, скільки людей її переглянули. На цьому ж екрані він дасть вам можливість зберегти відео. Натисніть кнопку Зберегти у верхньому правому куті.

Instagram збереже пряму трансляцію на вашому телефоні. Він включатиме лише те, що ви транслюєте через камеру. Відео не показуватиме жодних коментарів, які ви зробили або залишили ваші підписники під час трансляції.

  Як вимкнути сповіщення Instagram Live

Відео, яке ви отримуєте в кінці, виглядає так, ніби воно було записане через будь-який звичайний додаток для камери. Неможливо сказати, що відео було в прямому ефірі чи ні, або що ви записали його в Instagram.

Опція збереження з’являється лише для ваших власних прямих трансляцій. Ви не можете зберегти чиюсь пряму трансляцію eles після її закінчення.

Instagram записує потік під час його прямої трансляції. Коли трансляція закінчиться, ви отримаєте одноразову можливість її зберегти. У цей момент Instagram зберігає все відео в кеші. Ось чому відео зберігається так швидко. Саме тому немає можливості повернутися назад і зберегти стару трансляцію.

  Як завантажити свої дані Instagram

Ви можете завантажити збережене відео у свій обліковий запис Instagram, якщо хочете. Нова функція збереження чудова, якщо ви хочете поділитися прямим ефіром з читачами, які не змогли дивитися його в прямому ефірі. Ви також можете завантажити його в будь-який інший додаток на ваш вибір, включаючи Facebook і Twitter. Відео зберігається у форматі MP4, який є поширеним форматом, який підтримує більшість програм.

Функція стала доступною для всіх користувачів Instagram.