Як зберегти ваші улюблені повідомлення в темах (і чому це потрібно)

Тепер ви можете зберігати окремі публікації в ланцюжках, щоб переглянути їх пізніше. Вони зберігаються у спеціальній папці, що дозволяє легко знаходити та переглядати їх, не шукаючи їх.

Як зберегти повідомлення в темах

Щоб зберегти публікацію в темах, просто торкніться трьох горизонтальних крапок поруч із публікацією, яку потрібно зберегти. Відкриється контекстне меню, яке дозволяє різними способами взаємодіяти з цією публікацією та постером. Ви можете зберегти або приховати публікацію, або вимкнути, заблокувати або поскаржитися на автора. У цьому випадку ми хочемо зберегти публікацію.

  Як додати музику до Kodi

Торкніться «Зберегти», і цю публікацію буде збережено в папці «Збережені». З’явиться спливаюче вікно з повідомленням про те, що ви зберегли публікацію, і запрошенням переглянути всі. Якщо ви торкнетеся цього швидко, перш ніж воно зникне, ви потрапите прямо до папки «Збережені». Інакше вам доведеться переміщатися туди вручну.

Як переглянути збережені повідомлення в темах

Щоб переглянути ваші збережені повідомлення, що, зрештою, і є суть їх збереження:

 • Торкніться контуру людини в правій частині нижньої панелі меню. Це приведе вас до вашого профілю.
 • Торкніться двох горизонтальних ліній різної довжини у верхньому правому куті. Це приведе вас до налаштувань.
 • Опустіть очі вниз, доки не побачите Збережено, і клацніть це, щоб відкрити папку збережених публікацій у ланцюжках.
 •   Як зробити відео спогадів на iPhone

  Щоб видалити або скасувати збереження збереженого допису, просто торкніться трьох крапок поруч із раніше збереженим дописом у Threads і натисніть Скасувати. Публікація зникне з вашої папки «Збережені» (після її оновлення або повторного перегляду), і її більше ніколи не буде видно.

  Причини, чому ви повинні зберігати повідомлення в темах

  Як і всі програми соціальних мереж, Threads наповнений вмістом. Особливо, якщо ви зависаєте на вкладці «Для вас», де Threads рекомендує вміст, який, на його думку, вам сподобається. Досить часто це неправильно, але лише час від часу з’являється допис, який варто зберегти від незнайомця, на якого ви не підписалися в Threads.

    Як видалити свій обліковий запис eHarmony

  Як повідомляє ZDNetПопулярність Threads зростає, оскільки вона продовжує захоплювати базу користувачів X. Це означає, що кількість постів буде тільки збільшуватися.

  Можливо, ви захочете зберегти публікацію в Threads, оскільки:

 • Він містить кілька корисних порад, до яких ви захочете повернутися пізніше.
 • Він містить кілька мудрих слів, за якими ви хочете жити в майбутньому.
 • Він містить смішний жарт, який хочеться зберегти, щоб переказувати іншим.
 • Також буде багато інших причин, але це лише кілька причин, чому функція збереження потоків корисна. І якщо ви не можете знайти в Threads нічого, що варто зберегти, принаймні ви можете видалити свій обліковий запис Threads, не видаляючи свій Instagram.