Як за допомогою програми Happier змінити свої звички на краще

| | 0 Comments| 1:30 AM
Categories:

Якщо ви трохи розгубилися, шукаєте спосіб бути здоровішим і продуктивнішим або просто хочете підвищити своє щастя, то програма Happier може бути саме тим, що вам потрібно.

Тут ми пояснюємо, що таке програма Happier і як ви можете використовувати її як інструмент, щоб потенційно змінити свої звички на краще.

Що таке додаток Happier і для кого він призначений?

Додаток Happier, створений експертом із питань щастя Гретхен Рубін (автором «Проекту щастя» та інших книг), має на меті допомогти вам змінити свої звички відповідно до ваших цілей. Ідея полягає в тому, що, розробляючи та відстежуючи персоналізовані цілі (заохочувані щоденними порадами, ідеями та завданнями), ви можете створити особистий набір інструментів щастя.

Додаток Happier базується на типах особистості, визначених у вікторині Гретхен Рубін «Чотири тенденції». Ідея полягає в тому, що кожна людина реагує на внутрішні очікування по-різному, і вікторина «Чотири тенденції» допоможе вам визначити, що вас мотивує на основі вашої «схильності». Згідно з вікториною, ви або Облігер, Запитувач, Підтримувач або Бунтівник.

У рамках налаштування програми Happier у вас буде можливість пройти тест, визначити тип вашої схильності та визначити сильні та можливі слабкі сторони, які можуть вплинути на ваші звички та спосіб життя. Додаток Happier створить індивідуальний підхід, щоб допомогти вам.

  Як робити знімки екрана та керувати ними в Steam

Завантажити: Щасливіший для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

Як налаштувати додаток Happier і знайти свою тенденцію

Налаштувати додаток Happier легко. Просто завантажте Happier із магазину програм свого смартфона, відкрийте програму та виконайте такі дії:

 • Виберіть варіант входу (Google, Apple або електронна пошта) і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб створити обліковий запис.
 • Введіть своє ім’я у надане текстове поле та натисніть «Далі».
 • Натисніть «Далі», щоб увійти до тесту «Чотири тенденції». Торкніться «Дізнатися про чотири тенденції», щоб отримати докладнішу інформацію, або торкніть «Пройти тест «Чотири тенденції».
 • Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб пройти тест Four Tendencies і отримати результат.
 • Натисніть Start an Aim, щоб створити ціль на основі вашої тенденції. (Або торкніться «Пропустити зараз», щоб спочатку дослідити програму, а потім вибрати ціль.)
 • Виберіть, який аспект свого життя ви хочете покращити (наприклад, Енергія, Стосунки чи Мета) і торкніться Далі.
 • Введіть свою особисту ціль у текстовому полі та натисніть «Далі».
 • Виберіть, як часто ви хочете відстежувати ціль (щодня, щотижня або щомісяця) і торкніться «Далі».
 • Виберіть інструмент, який допоможе досягти вашої мети (наприклад, Numbers Tracker) і натисніть «Далі».
 • Створіть нагадування, щоб виконати свою мету, вибравши день (дні) і час. Торкніться «Установити нагадування», коли будете готові (або торкніться «Пропустити», якщо ви не хочете нагадувати).
 • Торкніться «Зберегти свою ціль», щоб завершити налаштування.
 •   Як захистити клітинки від редагування в Google Таблицях

  Після завершення налаштування ви можете почати використовувати додаток Happier, щоб створити більш продуктивні та щасливі звички.

  Основи використання програми Happier

  Програма Happier організована на чотири вкладки для зручної навігації. На кожній вкладці ви знайдете такі функції:

  • додому. Переглядайте та створюйте цілі, приєднуйтеся до завдань, знаходьте поради та хаки та знаходьте «моменти щастя» за допомогою цитат, інтерактивних функцій і надихаючих відеокліпів.
  • Інструментарій. Використовуйте щоденник, щоб краще пізнати себе та подумати про свої цілі та досягнуті цілі, щоб побачити свій прогрес на шляху до щастя. Тут також можна створювати цілі.
  • Досліджуйте. Знайдіть допомогу, персоналізовану для вашого типу схильності та мети, включаючи поради щодо того, як працювати з вашим типом схильності.
  • Обліковий запис. Перегляньте свій тип тенденції, керуйте своєю підпискою, отримайте підтримку програми тощо.

  Варто мати на увазі, що безкоштовна версія Happier дозволяє вам мати лише одну ціль за раз. Щоб додати більше цілей до свого набору інструментів, вам потрібно буде оновити підписку до платної.

  Як змінити цілі та стежити за своїми звичками на Happier

  Залежно від того, який у вас тип схильності, вам буде запропоновано вибір цифрових інструментів, які допоможуть відстежувати ваші звички. Наприклад, якщо ви зобов’язаний, вам, можливо, запропонували програму відстеження чисел або фотожурнал, щоб допомогти вам відстежувати ваші звички.

    Як увімкнути DNS через HTTPS в Microsoft Edge

  Якщо ви ще не створили ціль, перейдіть на вкладку «Інструменти», торкніться «Почати нову ціль» і дотримуйтесь підказок на екрані (або вказівок вище), щоб установити ціль щастя.

  Якщо ви хочете змінити свою ціль (це особливо корисно, якщо ви використовуєте безкоштовну версію Happier, коли ви обмежені лише однією цілью за раз), перейдіть на вкладку Toolkit. Торкніться трьох горизонтальних крапок поруч із поточною метою. У відкритому меню ви можете редагувати свою ціль, змінювати одиниці вимірювання (якщо використовуєте Numbers Tracker) і перейменовувати свою ціль.

  Крім того, ви можете вибрати «Позначити ціль як завершену» або «Видалити ціль», щоб завершити або видалити свою поточну ціль, що дозволить вам створити нову ціль, над якою потрібно працювати.

  Щоб відстежувати свої звички в додатку Happier, відкрийте вкладку Toolkit і торкніться + Entry під своїми активними цілями. Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб ввести, завантажити або завершити введення мети на день.

  Коли ви записуватимете свою нову здорову звичку, журнал записів з’являтиметься під вашими активними цілями.

  Додаток Happier може допомогти позбутися ваших шкідливих звичок

  Додаток Happier — це простий у використанні інструмент, який ви можете використовувати, щоб покращити свої здорові звички та покращити своє самопочуття. Проходження тесту «Чотири тенденції» допоможе вам визначити, як ви реагуєте на внутрішні очікування, і отримати персоналізовані рекомендації на основі цього.