Як заявити права на сторінку виконавця в Apple Music

| | 0 Comments| 10:29 PM
Categories:

Одним із останніх кроків у випуску музики як нового виконавця є заявка про ваші профілі виконавців на великих потокових платформах, таких як Apple Music. Це дозволить вам персоналізувати та покращити свій профіль виконавця, а також переглядати різноманітні функції та керувати ними.

Щоб уникнути випадково згенерованих зображень профілю та відсутності інформації, яка може знадобитися вашим шанувальникам, вимагайте свою сторінку виконавця Apple Music якомога швидше.

Як отримати свою музику на Apple Music

Можливо, вам цікаво, як саме ви завантажуєте треки в Apple Music як виконавець. Відповідь полягає у випуску вашої музики через дистриб’юторську компанію. Існує велика кількість дистриб’юторських компаній, які пропонують різні функції та моделі ціноутворення, на які варто ознайомитися, перш ніж випускати свою музику.

Деякі, як-от LANDR, навіть пропонують інструменти ШІ для покращення вашої музики. Щоб отримати додаткову інформацію про найкращі компанії з розповсюдження музики, подивіться, як розмістити свою музику в Apple Music як виконавець. Коли ви завантажуєте та випускаєте композицію через свою дистриб’юторську компанію, вона зазвичай з’являється в Apple Music (та на багатьох інших платформах) приблизно через 14 робочих днів.

  Як додати свій веб-сайт до партнерської програми Amazon Associates

Як отримати сторінку виконавця Apple Music

Після того, як ви зачекаєте п’ять робочих днів із дня виходу музичного релізу, ви можете розпочати процес заявки на сторінку виконавця Apple Music.

Для цього виконайте такі дії:

 • використання це посилання Apple Music for Artists щоб отримати доступ до вашої сторінки виконавця. Відкриється екран входу.
 • Введіть адресу електронної пошти та пароль Apple ID; якщо у вас його немає, вам потрібно буде його створити. На наступному екрані вас можуть запитати, чи довіряєте ви своєму браузеру; виберіть опцію Trust Browser, щоб продовжити. Тепер ви повинні бути на екрані «Знайти виконавця».
 • Введіть своє ім’я виконавця або введіть URL-адресу iTunes чи Apple Music одного з ваших треків, альбомів або сторінки виконавця. Цю URL-адресу можна знайти на веб-сайті Apple Music, у додатку чи веб-сайті iTunes і навіть на веб-сайті вашої дистриб’юторської компанії.
 • Ви також можете натиснути три крапки біля свого треку, альбому чи імені виконавця та вибрати «Поділитися», щоб скопіювати URL-адресу в буфер обміну. Потім вставте його в рядок пошуку. Це має зв’язати вас із потрібним профілем виконавця, а ім’я відображатиметься вгорі.
 • Введіть всю доступну інформацію про виконавця, щоб Apple Music могла підтвердити, що ви справді є виконавцем або частиною його команди. Відповідна інформація включає особисту інформацію, доступ до ваших облікових записів у соціальних мережах, компанію-розповсюджувач, яку ви використовували, а також інформацію про етикетку та керування, якщо це можливо.
 • Натисніть «Надіслати» у нижньому правому куті, коли закінчите, щоб надіслати запит на доступ.
 •   Для чого призначена клавіша меню? (і як це переназначити)

  Заявка на сторінку виконавця Apple Music на вашому телефоні

  Ще один спосіб заявити права на сторінку виконавця Apple Music – це Програма Apple Music for Artists на вашому телефоні. Завантаживши програму та ввійшовши за допомогою свого Apple ID, натисніть кнопку «Запитувати доступ виконавця». Потім знайдіть свою URL-адресу, заповніть інформацію та надішліть запит, як зазначено вище.

  Ваш запит розглядатиметься протягом кількох робочих днів. Якщо все піде добре, ви отримаєте доступ до всіх функцій, доступних в Apple Music for Artists.

  Налаштування вашого профілю виконавця Apple Music

  Отримавши профіль виконавця, ви можете редагувати зображення профілю та інформацію про виконавця, а також отримати доступ до інших унікальних функцій.

    Як підрахувати критерії набору відповідності даних у Google Таблицях

  До них належать:

  • Аналітика вашої музики
  • Можливість завантажувати тексти пісень
  • Настроювані рекламні ресурси (такі як відео або етапи)
  • Керування обліковим записом (керування запитами на доступ до облікового запису для вашої команди)

  Скористайтеся всіма перевагами персоналізації своєї сторінки виконавця та використанням інших пропонованих інструментів для подальшого підвищення, вдосконалення та підтримки вашої творчої подорожі.

  Отримайте свій профіль виконавця сьогодні

  Після того, як ви опублікували свою музику в Apple Music через дистриб’юторську компанію, скористайтеся веб-сайтом або програмою Apple Music for Artists, щоб отримати свій профіль виконавця. Все, що вам потрібно, це URL-адреса вашої роботи та відповідна інформація про виконавця, щоб завершити процес підтвердження.

  Коли ваш відгук буде прийнято, змініть зображення профілю, інформацію про виконавця тощо, щоб ви могли висловити своє художнє бачення та зв’язатися з шанувальниками в Apple Music.