Як зашифрувати електронний лист, надісланий у Microsoft Outlook

| | 0 Comments| 1:05 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Шифрування Microsoft Outlook підвищує довіру та безпеку цифрових комунікацій, захищаючи конфіденційні чи особисті дані.
  • Шифрування електронної пошти має вирішальне значення через зростання кіберзагроз і відповідність законам про конфіденційність, захищаючи дані від онлайн-небезпек.
  • Outlook пропонує два основні варіанти шифрування: OME для гнучкості та S/MIME для підвищення безпеки, але обидва вимагають певних міркувань.

Кожен використовує електронну пошту для надсилання інформації, включно з неймовірно важливими та конфіденційними даними. Це здається безпечним і, здебільшого, так і є, але що, якщо ваш обліковий запис електронної пошти може бути ще безпечнішим?

З шифруванням Microsoft Outlook це можливо.

Навіщо використовувати шифрування електронної пошти в Outlook?

Шифрування електронної пошти в Microsoft Outlook має вирішальне значення для захисту ваших електронних листів. Він використовує потужність шифрування для захисту ваших електронних листів, роблячи їх доступними для читання лише тим, хто має правильний ключ дешифрування. Це особливо важливо для конфіденційних або особистих даних.

Зростання кіберзагроз робить шифрування електронної пошти життєво важливим. Це не тільки захищає ваші дані від онлайн-небезпек, але й відповідає законам про конфіденційність. Крім того, це підвищує довіру та безпеку ваших цифрових комунікацій.

  Найкращі монітори HDMI 2.1

У нашому покроковому курсі безпеки електронної пошти міститься велика кількість інформації про безпеку ваших електронних листів і щодня доставляється до вашої скриньки; це варте уваги.

Шифрування недоступне в безкоштовній версії Outlook.

Як зашифрувати електронний лист у настільній версії Outlook

Спершу складіть електронну пошту, як зазвичай. Створивши електронний лист, перейдіть на вкладку «Параметри», розташовану у вікні створення електронного листа. Тут ви знайдете опцію шифрування електронної пошти, що є важливим кроком для захисту вашої електронної пошти перед надсиланням. Натисніть кнопку Шифрувати, щоб активувати цю функцію.

У деяких версіях Microsoft Outlook ви можете помітити значок замка або кнопку «Шифрувати» можна назвати «Безпечно». Однак інструкції однакові.

Якщо ввімкнути цю опцію, ваша електронна пошта стає зашифрованою. Щоб перевірити його ефективність, спробуйте надіслати собі тестовий електронний лист. Це дає змогу на власні очі побачити, як зашифрований електронний лист виглядає одержувачем, гарантуючи, що він надходить у безпечному, нечитабельному форматі, якщо його не розшифрувати.

Як зашифрувати електронний лист у версії браузера Outlook за підпискою

Шифрування електронних листів у версії браузера Outlook подібне до програми для настільних комп’ютерів, хоча й з невеликими відмінностями.

  Поглинання даних пояснено найпростішими словами

Основна відмінність полягає в розташуванні параметрів шифрування в інтерфейсі браузера. Під час навігації веб-версією ви можете виявити, що налаштування шифрування розташовані інакше, ніж у настільній програмі.

Однак вам потрібно лише створити новий електронний лист у веб-версії, як у версії для настільного комп’ютера. Потім перейдіть на вкладку «Параметри», натисніть кнопку «Додаткові параметри» в правій частині панелі інструментів і змініть параметри, щоб зашифрувати свою електронну пошту.

Розширені функції шифрування в Outlook

Microsoft Outlook пропонує два основні варіанти шифрування для захисту електронної пошти: шифрування повідомлень Office 365 (OME) і безпечні/багатоцільові розширення Інтернет-пошти (S/MIME). OME дозволяє надсилати зашифровані електронні листи на будь-яку адресу електронної пошти, незалежно від електронної платформи одержувача, і добре інтегрований із пакетом Office 365.

Навпаки, S/MIME забезпечує вищий рівень безпеки, шифруючи електронні листи та підписуючи їх цифровим підписом для автентичності. Однак він вимагає, щоб і відправник, і одержувач мали сертифікат S/MIME, що може обмежити його використання, якщо жодна зі сторін не має цього сертифіката. Таким чином, S/MIME є більш безпечним, але менш гнучким, ніж OME.

Вибираючи між протоколами безпеки електронної пошти OME та S/MIME, враховуйте свої потреби та можливості електронної пошти одержувачів. Ваше рішення має відповідати цим факторам.

Проблеми, які можуть виникнути під час шифрування електронної пошти Outlook

Що стосується шифрування в Outlook, можуть виникнути певні технічні проблеми, пов’язані з цифровими ідентифікаторами. Цифровий ідентифікатор, важливий для процесу шифрування, іноді може бути джерелом проблем, як-от помилки сертифіката або відсутність параметрів шифрування. Ось як ви можете вирішити ці проблеми.

  Чи AT&T TV те саме, що DIRECTV Login?

Помилки сертифіката

Якщо ви зіткнулися з помилкою сертифіката, це вказує на проблему з достовірністю чи дійсністю цифрового ідентифікатора. Спочатку перевірте, чи правильно встановлено цифрове посвідчення в Outlook. Для цього потрібно перевірити, чи ваші налаштування електронної пошти інтегрують ідентифікатор. Навіть якщо ви встановили ідентифікатор, а проблема не зникає, проблема може бути пов’язана з датою закінчення сертифіката. Цифрові посвідчення особи мають визначений термін дії, і прострочений посвідчення особи призведе до помилок. У таких випадках необхідно відновити або отримати нове цифрове посвідчення в сертифікованому органі.

Відсутні параметри шифрування

Якщо параметр шифрування не відображається в Outlook, це може бути через застарілий або встановлений цифровий ідентифікатор. Переконайтеся, що ваша версія Outlook підтримує шифрування, а ваш цифровий ідентифікатор оновлений та інтегрований у ваш обліковий запис. Іноді цю проблему можна вирішити, перевстановивши цифровий ідентифікатор або оновивши програму Outlook. Крім того, зверніться до ресурсів підтримки вашого постачальника цифрових ідентифікаторів або Microsoft Outlook, щоб отримати конкретні вказівки, адаптовані до вашої ситуації.