Як захистити дані клієнтів за допомогою інструменту CIAM

Categories:

Довіра є основою будь-якого успішного зв’язку, і це ніколи не так вірно, як коли мова йде про вашу взаємодію з клієнтами.

Незалежно від того, як клієнти взаємодіють з вами: онлайн, через мобільні програми чи особисто, вони очікують, що їхні дані будуть захищені.

Порушення безпеки, що скомпрометує їхню інформацію, руйнує довіру, над якою ви так важко працювали, і може поставити під загрозу ваш бізнес. Фрагментоване керування ідентифікацією ставить компанії та їхніх клієнтів під загрозу дорогих порушень безпеки.

Для вашого бізнесу надзвичайно важливо мати рішення Customer Identity and Access Management (CIAM), оскільки вони захищають дані ваших клієнтів і забезпечують узгоджену взаємодію з клієнтами на кожному рівні вашої організації.

У цьому посібнику пояснюється, як захистити дані клієнтів за допомогою інструменту CIAM. Крім того, ми обговоримо, наскільки дані клієнтів є критичними для бізнесу та як програмне забезпечення CIAM може виявитися неоціненним.

Ми також надамо кілька цінних порад про те, як захистити дані клієнтів за допомогою рішення CIAM. Давай, подивимось.

Чому дані клієнтів є цінними для вашого бізнесу?

За даними Wall Street Journal, у період з квітня 2021 по 2022 роки витрати на маркетинг зросли на 10,3%. Інше дослідження виявило, що приблизно 49% компаній використовують дані споживачів, коли визначають, як просувати потенційних клієнтів.

Це ілюструє важливість даних клієнтів для організацій. Подивіться уважніше на деякі фактори, які роблять дані споживачів цінними.

#1. Інформація про клієнта означає кращий досвід роботи з клієнтом

Щоб надати своїм споживачам чудовий досвід, важливо знати їхні вподобання та інтереси. Знаючи своїх клієнтів, ви можете зробити кожну взаємодію актуальною для них.

Тому необхідно забезпечити людей тим, що вони хочуть. Усі товари та послуги, які ви надаєте, а також повідомлення, які ви використовуєте для зв’язку зі своїми клієнтами, мають відповідати цьому стандарту.

#2. Соціальна підтримка

Споживачі враховують соціальні докази під час здійснення покупок. Понад 90% споживачів стверджують, що перед покупкою читають блоги та огляди в соціальних мережах.

Використовуючи дані клієнтів, Amazon пропонує соціальні докази через рейтинги та огляди продуктів, заохочуючи клієнтів купувати та демонструючи свою відданість неупередженій думці споживачів.

#3. Дані клієнта = краще комерційне судження

Без даних неможливо приймати ефективні стратегічні рішення. Щоб зробити обґрунтовані припущення та програти більше, ніж виграти, потрібні стратегії, які базуються на даних.

  Вступ до AWS Lambda для початківців

#4. Інформація про клієнта = більш успішний маркетинг

Чи знаєте ви, що вартість залучення нових клієнтів у п’ять разів вища, ніж утримання існуючих?

Швидкий і простий спосіб задовольнити своїх клієнтів — це знати їхні імена та місцезнаходження.

Це допоможе вам вирішити, який контент створювати та як рухатися далі з маркетингом. Якщо більшість ваших клієнтів – люди бебі-буму, вам варто зосередитися на Facebook чи Instagram? Чи буде електронна пошта кращим способом спілкування? Щоб відповісти на всі ці запитання, потрібні дані споживачів.

Утримувати клієнтів легше, якщо ви їх добре знаєте.

Роль CIAM у захисті конфіденційної інформації клієнтів

CIAM надійно захищає ідентифікаційні дані споживачів. Якщо ваш споживач використовує той самий пароль для багатьох служб і програм без CIAM, він може ризикувати крадіжкою особистих даних.

Використовуючи push-сповіщення, одноразові паролі або біометричну перевірку, рішення для ідентифікації споживача та керування доступом підтверджують особу клієнта кілька разів. Крім того, клієнти можуть легко отримати доступ до послуг і програм завдяки безпечній сторінці входу в програмне рішення.

Крім того, технологія єдиного входу CIAM полегшує доступ до всіх відповідних каналів, тим самим зменшуючи перешкоди для взаємодії з користувачем. Основним напрямком послуг CIAM є допомога клієнтам у захисті їхньої особи та облікових записів від зловмисних хакерів.

Ключові характеристики CIAM

#1. Початок цифрових відносин: підключення користувача

Реєстрація користувачів — це перший крок у процесі CIAM, який перетворює невідомих неактивних відвідувачів веб-сайту на відомих зареєстрованих користувачів. Тим не менш, якщо процес реєстрації складний, споживачі здадуться, що завдасть шкоди прибутку компанії.

Процес реєстрації має бути простим, зручним і безпечним, одночасно збираючи важливу інформацію про споживача. Деякі рішення CIAM пропонують кілька методів підтвердження особи користувача, наприклад перевірку електронної пошти, яка може використовуватися для певних облікових записів і транзакцій.

#2. Виявлення шахрайства

Система CIAM повинна мати можливість використовувати інформацію про шахрайство, щоб вибрати відповідні методи автентифікації та дозволити або заборонити доступ або завершення транзакції.

#3. Аутентифікація

CIAM все частіше використовує вхід через соціальні мережі, багатофакторну автентифікацію (MFA) і адаптивну автентифікацію (автентифікація на основі ризиків) замість автентифікації за іменем користувача та паролем.

Використовуючи соціальну мережу, користувач може отримати доступ до програми стороннього розробника без повторної реєстрації. Система CIAM збирає ідентифікаційні характеристики користувача за допомогою стороннього IDP, наприклад Facebook, Twitter, LinkedIn або Google.

#4. Прогресивне профілювання

Прогресивне профілювання може допомогти компаніям створити повний профіль своїх користувачів з часом. Створені облікові записи користувачів зазвичай мають кілька характеристик.

Підприємство може попросити клієнта надати додаткову ідентифікаційну інформацію після того, як він чи вона ознайомляться з компанією. Це може включати назву фірми, посаду та контактну інформацію.

  6 найкращих інфраструктур сповіщень для сучасних програм

#5. Єдиний вхід (SSO)

Використовуючи систему єдиного входу (SSO), користувачі можуть отримати доступ до цифрових властивостей компанії за допомогою одного набору облікових даних. Використання єдиного входу в сучасних реалізаціях IAM стає все більш популярним.

Важливо, щоб системи CIAM підтримували загальні протоколи об’єднання, такі як SAML, OAuth і OIDC, між корпоративними веб-сайтами.

#6. Підтримка всіх каналів

У сучасному світі доступ до послуг Інтернету здійснюється за допомогою різних пристроїв, включаючи ноутбуки, стільникові телефони, кіоски, ігрові системи та персональні цифрові помічники. Тому для систем CIAM важливо віддавати пріоритет міжканальному досвіду користувача.

Роль CIAM у багатоканальному середовищі може включати все: від керування вподобаннями клієнтів у різних каналах до автентифікації споживачів у різних носіях.

#7. Керування профілями користувачів

Через портали самообслуговування клієнтів, запропоновані рішеннями CIAM, клієнти та уповноважені адміністратори повинні мати можливість чітко визначати свої переваги.

Крім того, ці параметри мають бути збережені в єдиному профілі клієнта, щоб клієнти могли отримувати узгоджені індивідуальні послуги в усіх каналах.

#8. Конфіденційність і керування згодою

Організації повинні дотримуватися законів і вказівок уряду та інших бізнес-організацій щодо збору даних користувачів.

Щоб гарантувати дотримання вимог щодо локального зберігання даних і додаткової конфіденційності, рішення CIAM повинні пропонувати централізовані політики керування доступом до даних, функції інтерфейсу користувача, які дозволяють клієнтам вказувати конкретні параметри, орієнтовані на користувача, щоб вони могли контролювати те, як компанія використовує їхні дані, та інші можливості для гарантування локального зберігання даних.

Тепер давайте перевіримо деякі з найкращих рішень CIAM для вашого бізнесу.

LoginRadius

LoginRadius — це добре відома платформа CIAM корпоративного рівня, яка фокусується на управлінні ідентифікацією B2C.

У LoginRadius доступні кілька варіантів хмарного розгортання та варіантів локального розгортання без коду. Рішення CIAM забезпечує систему єдиного входу та різноманітні параметри автентифікації, включаючи безпарольний вхід, соціальні мережі, телефонну та багатофакторну автентифікацію.

Ключові риси:

 • Забезпечує інтеграцію з більш ніж 150 хмарними додатками.
 • LoginRadius стверджує, що скорочує витрати на розробку до 95% завдяки своєму готовому до розгортання рішенню CIAM.
 • Можна пройти автентифікацію за допомогою MFA, соціальних облікових даних або традиційної системи імені користувача/електронної пошти.

Окта

Okta є однією з найшвидше зростаючих пропозицій у секторі ідентифікації клієнтів і управління доступом. Понад 7000 готових інтеграцій роблять Okta чудовим вибором для SSO та автентифікації.

Крім того, він пропонує автентифікацію B2B, покращений доступ до сервера та універсальний каталог для легшого керування користувачами. Крім того, Okta пропонує безкоштовні випробування ідентифікації як клієнтам, так і працівникам.

Ключові риси:

 • Можливості ідентифікації клієнта та керування доступом включають керування життєвим циклом, адаптивну багатофакторну автентифікацію, шлюзи доступу, керування доступом API та інші.
 • Ви можете зробити свої продукти безпечнішими, використовуючи технологію безпеки під назвою адаптивна багатофакторна автентифікація (MFA).
 • Дозволяє користувачам входити за допомогою своїх облікових записів Facebook, Google, Twitter або LinkedIn.
  Ваш наступний SSD може бути повільнішим (завдяки QLC Flash)

Платформа Ping Identity

Ping Identity — це платформа CIAM, яка надає користувачам різні параметри автентифікації та контролю доступу.

На додаток до SSO, автентифікації без пароля та впровадження Zero Trust, Ping Identity також пропонує варіанти гібридного розгортання. Ви також можете використовувати його для модернізації вашої старої системи керування ідентифікацією.

Ключові риси:

 • Можна контролювати безпечний доступ через API та програми.
 • Він використовує передові алгоритми штучного інтелекту для виявлення аномалій і захисту конфіденційної інформації та корпоративних операцій.
 • Ваш веб-сайт і мобільні платформи можна контролювати та захищати від шахрайства в режимі реального часу.
 • Щоб підтвердити особу користувача, компанії можуть використовувати власні політики автентифікації.

Фронтег

Використовуючи Frontegg, розробники додатків можуть легко керувати своїми користувачами від найпростіших процесів автентифікації до найскладніших, включаючи складні організаційні структури (мультитенантність), детальну авторизацію, керування маркерами API, портал адміністратора самообслуговування, примусове виконання підписок, єдиний вхід (SSO) та багато іншого.

Ключові риси:

 • Контроль доступу: Frontegg пропонує простий контроль доступу до програм, служб і API.
 • SSO: інтегруйте Frontegg для підтримки єдиного входу (SSO). Для повної безпеки він використовує такі протоколи, як SAML і OIDC.
 • Багатофакторна автентифікація: Frontegg може додати багатофакторну автентифікацію, якщо вам потрібен додатковий рівень захисту. Frontegg надає простий інтерфейс для ввімкнення MFA.
 • Управління користувачами: користувачі можуть легко створювати свої організації, запрошуючи користувачів і членів, завдяки мультитенантній конструкції Frontegg. Для всіх користувачів він служить динамічним адміністративним порталом самообслуговування.

Auth0

Компанії можуть покращити свою безпеку за допомогою Auth0, відомої платформи, яка надає різні послуги безпеки.

Для компаній B2C ця платформа пропонує рішення для керування ідентифікацією клієнта, такі як керування паролями, реєстрація без пароля, виявлення відхилень і централізоване керування.

Ключові риси:

 • Надає широкий вибір Quickstarts і SDK для кожної платформи та підходу до розробки.
 • Забезпечує багатофакторну автентифікацію для клієнтів.
 • Ви можете послідовно інтегрувати свої системи ідентифікації на всіх платформах і ресурсах.

Заключні слова

CIAM надає підприємствам більше можливостей, дозволяючи їм постійно адаптуватися до мінливих потреб клієнтів і компаній.

Ці моменти слід мати на увазі, вибираючи відповідну систему CIAM для вашого бізнесу, тобто багатофакторну автентифікацію, конфіденційність і відповідність, масштабованість, високу доступність, API та аналітику.

Тепер ви можете прочитати про найкращі платформи CIAM для керування доступом до даних.