Як зарядити смартфон під час кемпінгу

Більшість із нас не може вийти з дому без свого смартфона, навіть якщо ми збираємося в похід у пустелі. На щастя, є багато способів підтримувати свій пристрій зарядженим навіть у глухому куті, за умов вітру, дощу чи блиску.

USB-аккумулятор

Це не набагато простіше, ніж зарядити акумуляторну батарею USB вдома перед поїздкою. Потім ви можете поповнювати свій телефон iPhone або Android за потреби протягом всієї подорожі. Це відмінно підходить для коротких поїздок, нічного кемпінгу або музичних фестивалів вихідного дня.

Щоб переконатися, що у вас достатньо заряду, перш ніж вирушити, дослідіть загальну ємність акумулятора вашого пристрою (вимірюється в міліампер-годинах або мАг). Вам також потрібно буде врахувати, як часто ви заряджаєте свій пристрій, хоча найкраще використовувати його якомога менше, щоб зберегти якомога більше соку.

Візьмемо для прикладу iPhone 11, який має акумулятор ємністю 3110 мАг. Щоб заряджати його один раз на ніч протягом трьох ночей, вам знадобиться близько 10 000 мАг. Хоча це може здатися чимало, зарядний пристрій такого розміру легко поміститься в рюкзаку або рюкзаку.

Щось на кшталт Anker PowerCore Slim 10000 повинен зробити трюк. Просто переконайтеся, що ви придбали павербанк із швидким подачею живлення, якщо у вас є сумісний пристрій.

Якщо ви шукаєте багатофункціональний зарядний пристрій USB, подумайте про a спеціально виготовлений кемпінговий ліхтар. Ці джерела світла довговічні, яскраві й часто мають USB-виходи для зарядки ваших гаджетів.

Серйозно ставитеся до кемпінгу і хочете зарядити пристрої всієї сім’ї та підсвічування чи ноутбук, поки вас немає? Якщо так, ви можете інвестувати в портативну електростанцію, як-от Річка EcoFlow серія. Ці більші пристрої починаються від 100 000 мАг (при напрузі 3,7 В) приблизно за 550 доларів.

Портативні сонячні панелі

Якщо ви не хочете покладатися на акумуляторну батарею, у вас немає засобів для підзарядки, відповіддю можуть бути сонячні батареї. Однак їх ефективність залежить від ряду факторів, у тому числі від того, наскільки сонячно, і від потужності фотоелектричних панелей.

Проблема сонячних батарей полягає в тому, що вони значною мірою залежать від погоди. Ось чому так багато рішень, призначених для зарядки смартфонів і подібних пристроїв, використовують кілька панелей. Для справді ефективного рішення для зарядки від сонячних батарей вам знадобиться набір із трьох панелей, щоб зарядити телефон протягом кількох годин.

Це може бути проблемою, якщо ви не зупиняєтеся на одному місці. Багато туристів вирішують повісити сонячні батареї на свої рюкзаки для зарядки під час походу. Звичайно, це неминуче впливає на те, скільки прямих сонячних променів отримують сонячні панелі. Щоб це працювало ефективно, ви повинні розташувати свій масив так, щоб він був звернений до сонця так довго, як ви хочете заряджатися.

Сонячних батарей з потужністю близько 25 Вт має бути достатньо для індивідуального використання. Відгуки Amazon на Портативна сонячна панель Nekteck 28 Вт припускають, що він може зарядити павербанк ємністю 10 000 мАг від порожнього до повного за два дні. Інший рецензент помітив 50-відсоткове збільшення заряду смартфона після двох годин перебування на сонці.

Для досягнення найкращих результатів з’єднайте сонячні панелі з великим акумулятором. Заряджайте, коли світить сонце, а коли його немає, у вашому акумуляторному блоку має бути достатньо запасного соку для надзвичайних ситуацій.

Ручні зарядні пристрої

Кінетичні зарядні пристрої – це не те саме, що акумуляторні батареї чи навіть сонячні зарядні пристрої. Ви не будете заряджати свій смартфон від порожнього до повного за допомогою одного з них. Вони створені для останніх випадків, коли вам потрібно зателефонувати, але ви за милі від розетки.

Вони також мають досить широкий діапазон цін, від дешевих ручних шатунів за 20 доларів США до генераторів, які працюють від людини, за 400 доларів. Деякі пропонують вихідну потужність на USB-пристрій за вашим вибором, а інші використовують кривошип для зарядки вбудованого акумулятора, який потім ви використовуєте для заряджання інших пристроїв. Якщо ви купуєте його з акумулятором, ви зазвичай можете зарядити його вдома, перш ніж він вам знадобиться.

На найдешевшому ринку (близько 20 доларів) ви знайдете зарядні пристрої, подібні до USB зарядний пристрій Aivica з радіо та ліхтариком. Більшість продуктів у цьому ціновому діапазоні пропонують однаковий обмежений набір функцій. Ви будете довго крутитися, щоб зробити телефонний дзвінок, який триватиме навіть хвилину.

Якщо ви хочете чогось більш здібного, маленького 30-ватний ручний генератор обійдеться приблизно в 150-250 доларів. Його краща передача означає більш ефективну зарядку, оскільки ви міняєте оберти за хвилину на більший опір. Більшість зарядних пристроїв у цьому ціновому діапазоні також дозволяють контролювати напругу, а багато з них також мають такі функції, як гідроізоляція та суцільнометалеве шасі.

Якщо ви хочете отримати найкраще рішення і не боїтеся попотіти, то K-TOR Power Box 50 являє собою генератор з педальним живленням, здатний видавати 50 Вт (при напрузі 14 вольт, до 3 ампер). Це міцне, але портативне рішення обійдеться вам приблизно в 375 доларів.

Перетворіть проточну воду в електрику

Якщо ви хочете справити враження на всіх у кемпінгу, то Портативна турбіна Water Lily це рішення для зарядки для вас. Всього лише за 200 доларів ви можете перетворити проточну воду в річці або струмку в джерело живлення USB або 12 вольт (автомобільний адаптер), який заряджається 24/7.

Ви навіть можете використовувати WaterLily для зарядки від вітру, що ідеально підходить, якщо ви не відпочиваєте біля джерела води. Канадський виробник стверджує, що WaterLily може генерувати близько 15 Вт і заряджати більшість малої електроніки з тією ж швидкістю, що і настінний зарядний пристрій.

На відміну від сонця, річка є постійним джерелом енергії, незалежно від погоди чи часу доби.

Головний недолік полягає в тому, що вам доведеться перебувати поруч із річкою, щоб зарядити його, або використовувати дуже довгий, стійкий до погодних умов кабель. Ось чому, мабуть, найкраще використовувати WaterLily для зарядки акумулятора USB, який потім можна використовувати для зарядки смартфонів та інших пристроїв.

Якщо ви особливо потрібні електроенергії, ви також можете об’єднати кілька 12-вольтових блоків WaterLily, щоб подвоїти або потроїти (і так далі) свою вихідну потужність.

Використовуйте свою піч для кемпінгу

Кемпінгові печі дозволяють приготувати смачну їжу серед нічого. The BioLite CampStove 2 не тільки готує, але й перетворює відпрацьоване тепло в електроенергію, яку потім можна використовувати для зарядки смартфона. Він генерує 3 Вт (5 вольт) і містить вбудований акумулятор USB, який можна використовувати для зарядки пристроїв або турбозарядки плити.

CampStove 2 використовує палички, деревні обрізки або біопаливні гранули в якості основного джерела палива. Тепловий зонд вловлює відпрацьоване тепло, яке потім перетворюється в електрику і зберігається. Акумуляторна батарея може потім заряджати смартфони або запускати внутрішні вентилятори, щоб покращити потік повітря та збільшити інтенсивність печі.

У BioLite також є FlexLight з живленням від USB, щоб ви могли готувати вночі. Акумулятор вміщує всього близько 2600 мАг. Однак, якщо ви готуєте кілька разів на день, цього має бути достатньо, щоб більшість смартфонів працювали при мінімальному використанні.

Оскільки біомаса є основним джерелом палива, BioLite — це пристрій для приготування їжі та зарядки в одному. Поки ви можете розпалити вогонь, ви можете кип’ятити воду для пиття, приготувати щось і подзвонити.

Використовуйте свій автомобіль

Якщо ви не гуляєте по дикій природі або не ходите в кемпінг за милі від свого автомобіля, ви можете використовувати його як джерело живлення. Поки у вас достатньо палива, ви можете запустити двигун на короткий час, щоб зарядити акумулятор телефону або зарядити будь-які додаткові пристрої.

Більшість сучасних транспортних засобів мають порти USB, які забезпечують напругу не менше 5 вольт на 1 ампер, цього достатньо для (повільної) зарядки вашого смартфона. Якщо ваш автомобіль старший або у вас закінчилися порти USB, ви також можете перетворити 12-вольтовий прикурювач на зарядний пристрій за допомогою адаптера. The Anker PowerDrive PD 2 дасть вам зарядний пристрій із двома портами USB приблизно за 20 доларів.

Оскільки цей 12-вольтовий адаптер споживає набагато більше енергії (до 18 Вт), він може заряджати ваш смартфон набагато швидше. Просто не залишайте запалювання включеним занадто довго, інакше ви можете розрядитися, коли прийде час повертатися додому.

Залишайтеся на зв’язку, де б ви не були

Хоча кемпінг – це відхід від суєти сучасного життя, більшість із нас не може повністю відключитися. Обмеження часу, який ви проводите за смартфоном, дозволить вашому розуму вимкнутися та зберегти заряд акумулятора пристрою.

Чи давно ви ходили в похід? Почистіть необхідне спорядження, яке вам знадобиться перед виходом.