Як зарядити свій iPhone за допомогою нового MacBook Pro

На останніх MacBook Pro Apple замінила всі порти на з’єднання USB-C. Це ускладнює заряджання телефону, оскільки ви більше не можете використовувати кабель Lightning-USB зі своїм MacBook.

Apple хоче, щоб USB-C був новим стандартом, і це, безсумнівно, чудовий роз’єм, але під час перемикання ви будете застрягати за допомогою ключа та адаптерів для підключення пристроїв, які Apple залишила позаду (що за іронією долі включає останні моделі iPhone).

Використовуйте кабель-перехідник USB-C до Lightning

Найпростіше рішення – повністю відмовитися від старого USB-роз’єму і перейти на USB-C. яблуко продає перехідні кабелі які дозволяють підключати телефон безпосередньо до ноутбука, без ключа чи безладдя, хоча ви завжди можете придбати кабель третьої сторони дешевше на Amazon.

Але є одна загвоздка — тепер у вас буде два кабелі для зарядки, один для зарядки за допомогою MacBook, а другий — для зарядки від стіни. Якщо вас це турбує, ви можете відмовитися від настінної зарядки та заряджати телефон лише від MacBook, або ви можете викинути старий кабель і підключити новий кабель до Блок зарядного пристрою MacBook. Це дозволить вам заряджати від стіни без старого кабелю, але тоді вам доведеться жонглювати між заряджанням MacBook або телефону, які використовують різні роз’єми.

Найпростіший спосіб — придбати спеціальний настінний блок USB-C для свого телефону і зберігати його окремо. Ви можете знайти настінні зарядні пристрої USB-C на Amazon.

Отримайте ключ USB-C до USB-A

Ці адаптери зручні, тому ви, ймовірно, захочете один із них для свого MacBook. Ви під’єднуєте свій існуючий кабель зарядного пристрою до гнізда USB-A адаптера (старіший, більший порт USB, який ви використовуєте роками), а потім підключаєте адаптер до свого MacBook, утворюючи міст між ними. Існують також багатопортові концентратори з багатьма різними роз’ємами, які також будуть працювати, якщо вони мають порт USB-A для підключення. Ви можете знайти всі види адаптерів USB-C на Amazon.

Ці ключі є трохи незграбнішими, ніж просто перемикання на USB-C, але дозволять вам зберегти поточний настінний зарядний пристрій USB, при цьому ви зможете заряджати свій MacBook. Вони також корисні для підключення інших пристроїв на базі USB до вашого MacBook, тому добре мати їх під рукою, навіть якщо ви віддаєте перевагу використовувати кабель USB-C до Lightning для зарядки телефону.