Як заряджати Chromebook через USB

Categories:

Іноді під час роботи ваш Chromebook може розрядитися, і це може зіпсувати вашу роботу або будь-що, що ви робили. Якщо ви також один із тих, хто має Chromebook, і він не заряджається, або ви знаходите альтернативи, щоб зарядити його. Як використання USB-кабелю для заряджання Chromebook, коли зарядний пристрій зламався або ви забули зарядний пристрій під час відпустки, тоді ви в потрібному місці. Цей посібник допоможе вам дізнатися, як заряджати Chromebook через USB, без зарядного пристрою та деякі інші способи заряджання Chromebook. Отже, давайте прочитаємо статтю, щоб знати, як це зробити.

Як заряджати Chromebook через USB

Перш ніж шукати альтернативні способи заряджання Chromebook, перевірте акумулятор і оригінальний зарядний пристрій, який постачався з Chromebook або той, який ви використовуєте для заряджання, щоб переконатися, що зарядний пристрій не зламано. Якщо з акумулятором і зарядним пристроєм усе гаразд, спробуйте інші альтернативні рішення для заряджання Chromebook.

Якщо ви загубили або зламали зарядний пристрій, альтернативою може стати кабель USB Type-C, але спочатку перевірте, чи є у вашому Chromebook порт USB Type-C. Тепер розглянемо кроки, щоб зарядити Chromebook за допомогою зарядного пристрою USB Type-C.

1. Спочатку клацніть час відображення, який відображається в нижньому правому куті екрана.

2. Тепер відкрийте меню «Налаштування».

3. Потім натисніть опцію Живлення.

4. Потім виберіть порт USB-C як параметр живлення.

5. Підключіть зарядний пристрій Type-C до розетки.

Використання кабелю USB Type-C може стати в нагоді, оскільки майже кожен сучасний смартфон постачається із зарядним пристроєм USB Type-C. Тож загалом вам не потрібно носити з собою кілька зарядних пристроїв для свого Chromebook і мобільного телефону, оскільки лише один справлятиметься з усіма завданнями.

  Вступний посібник для менеджерів з матриці навичок [+2 Templates]

Як заряджати Chromebook без зарядного пристрою

Іноді, коли ви користуєтеся своїм Chromebook і раптом у нього розряджається акумулятор, а зарядного пристрою немає з вами, або ви його якось загубили. У такому випадку вам не потрібно хвилюватися, оскільки ми покажемо, як заряджати Chromebook без зарядного пристрою. Так! Ви правильно прочитали, ви можете заряджати свій Chromebook без зарядного пристрою, але для цього виконайте наведені нижче методи.

Спосіб 1. Заряджайте Chromebook за допомогою зарядного пристрою USB Type-C

Цей метод вже згадувався в нашому попередньому розділі. Ви можете виконати наведені вище дії та зарядити свій Chromebook за допомогою кабелю USB-C.

Зображення Denys Vitali з Pixabay

Спосіб 2: Використання автомобільного зарядного пристрою

Автомобільний зарядний пристрій може стати порятунком, коли вам терміново потрібно зарядити Chromebook і завершити незавершену роботу, яка була перервана через розрядження акумулятора. Деякі комп’ютери Chromebook постачаються з автомобільним зарядним пристроєм, якщо ні, ви можете придбати їх у будь-якому магазині електроніки або в Інтернеті. Щоб зарядити свій Chromebook за допомогою автомобільного зарядного пристрою, усе, що вам потрібно зробити, це спочатку підключити автомобільний зарядний пристрій до зарядного порту автомобіля, а інший кінець автомобільного зарядного пристрою – до зарядного порту Chromebook. Ось так! Тепер ви можете заряджати свій Chromebook за допомогою автомобільного зарядного пристрою.

Фото Микити Краснова на Pexels

Спосіб 3: Використання універсального зарядного пристрою

Якщо у вас немає оригінального зарядного пристрою для Chromebook, ви можете вибрати універсальний зарядний пристрій. Оскільки він постачається з кількома гніздами та штифтами, які можна використовувати для зарядки різних ноутбуків або Chromebook. Вам просто потрібно вибрати правильний контакт, сумісний із вашим Chromebook, і вставити його в Chromebook, а інший кінець — у роз’єм.

Як заряджати Chromebook за допомогою кабелю HDMI

Ви думаєте використовувати кабель HDMI для заряджання Chromebook коли ваш оригінальний зарядний пристрій зламався або загубився? Що ж, ви не помилилися, ви можете заряджати свій Chromebook за допомогою кабелю HDMI, але є деякі зауваження. По-перше, ваш Chromebook повинен мати порт HDMI-IN. Щоб дізнатися, як заряджати Chromebook за допомогою кабелю HDMI, виконайте такі дії:

  Виправте фатальну помилку Risk of Rain у дії № 1

Примітка. Використання кабелю HDMI для заряджання Chromebook може бути повільним, оскільки живлення від кабелю HDMI становить 5 В порівняно з оригінальним зарядним пристроєм, який забезпечує потужність приблизно 18–20 В у більшості ноутбуків або зарядних пристроїв Chromebook. Тому рекомендується використовувати кабель HDMI для заряджання лише в екстрених випадках, оскільки це може пошкодити Chromebook.

1. Підключіть кабель HDMI до порту HDMI-OUT зарядного пристрою (звичайними зарядними пристроями, які мають порти HDMI-OUT, є телевізори, ноутбуки, DVD-плеєри та Blu-ray-плеєри).

2. Під’єднайте інший кінець кабелю HDMI до порту HDMI-IN вашого Chromebook.

3. Ви повинні побачити символ живлення на значку акумулятора в нижньому правому куті екрана Chromebook.

Ще один спосіб використовувати кабель HDMI для заряджання Chromebook – це використовувати адаптер HDMI-IN – USB-C. Отже, давайте подивимося, як це зробити.

1. Підключіть кабель HDMI до порту HDMI-OUT зарядного пристрою.

2. Підключіть інший кінець кабелю HDMI до адаптера.

3. Тепер під’єднайте адаптер до порту USB Type-C Chromebook.

Ви можете перевірити, чи заряджається ваш Chromebook, навівши курсор миші на символ акумулятора, і ви побачите Підключено, якщо він заряджається.

Фото автора Srattha Nualsate на Pexels

Як заряджати Chromebook за допомогою портативного зарядного пристрою

Якщо ви подорожуєте та забули зарядний пристрій свого Chromebook, використання портативного зарядного пристрою може бути зручним способом зарядити Chromebook. Оскільки ви також можете заряджати інші пристрої, такі як мобільні телефони, навушники TWS тощо, тож носити портативний зарядний пристрій із собою ніколи не буде поганою ідеєю. Тепер давайте подивимося, як заряджати Chromebook за допомогою портативного зарядного пристрою.

Примітка. Це має працювати добре, але заряджання може бути повільним порівняно із заряджанням за допомогою оригінального зарядного пристрою, оскільки вихідна потужність портативного зарядного пристрою низька.

Якщо ваш Chromebook оснащено портом USB Type-C, він, швидше за все, підтримує заряджання через USB.

1. Візьміть кабель USB-C і підключіть один кінець кабелю до портативного зарядного пристрою.

2. Тепер візьміть штифт USB-C на кінці кабелю та підключіть його до порту USB-C на Chromebook.

  Як робити та коментувати знімки екрана на iPad за допомогою Apple Pencil

Фотографія Markus Winkler на Pexels

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можна заряджати ноутбук за допомогою зарядного пристрою для телефону?

Відповідь Так, ви можете заряджати свій ноутбук за допомогою зарядного пристрою для телефону, але це має бути зарядний пристрій USB Type-C, а ваш ноутбук має мати порт USB-C. Тоді все, що вам потрібно зробити, це

1. Клацніть час відображення, що відображається в нижньому правому куті екрана ноутбука.

2. Потім відкрийте меню Налаштування.

3. Натисніть опцію живлення.

4. Виберіть порт USB-C як параметр живлення.

5. Підключіть зарядний пристрій для телефону Type-C до розетки.

Q2. Як довго триває зарядка Chromebook?

Відповідь Він може працювати до 10 годин від батареї при повному заряді, це майже цілий день використання без необхідності підключати його до мережі.

Q3. Як найкраще заряджати ноутбук чи Chromebook?

Відповідь Найкращий спосіб – підтримувати його на рівні 40–80 відсотків. Якщо ви використовуєте свій ноутбук або Chromebook, не підключаючи його до розетки для заряджання, намагайтеся підтримувати відсоток заряду батареї вище 40. А коли ви заряджаєте його, переконайтеся, що він заряджається принаймні до 80 відсотків.

***

Існує багато альтернативних рішень для заряджання Chromebook без зарядного пристрою. Ви все ще можете заряджати Chromebook, якщо забули зарядний пристрій або він зламався. Всі різні способи, як це зробити, розглянуті вище. Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як заряджати Chromebook через USB. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви можете записати їх у розділ коментарів нижче.