Як заробити на TikTok у 2023 році? – 12 перевірених способів

Categories:

TikTok — це популярна платформа соціальних мереж, яка надає можливості заробляти гроші. Так навіщо чекати? Зануртеся та ознайомтеся зі способами заробити гроші на TikTok як творець контенту.

Захоплення коротким, дуже вірусним вмістом на TikTok стало трендом і сніжним комом за останні кілька років. Окрім дозволу брендам і творцям зв’язуватися зі своєю аудиторією, це також дозволило творцям монетизувати свій вміст на платформі.

Маючи понад 1 мільярд користувачів на місяць, платформа почала винагороджувати творців різними методами. Якщо у вас як творця близько 10 000 підписників на платформі або навіть 1 00 000 переглядів відео на місяць, це чудовий шанс для вас залучити свою аудиторію TikTok і перейти на наступний рівень.

Такі люди, як Кхабі Лейм (142 мільйони підписників), Аддісон Рей (88,7 мільйонів підписників) і Зак Кінг (77,5 мільйонів підписників), добре використовували свої облікові записи TikTok, накопичуючи багатомільйонні угоди з брендами та відкриваючи можливості через платформу.

Перш ніж зосередитися на способах заробітку за допомогою TikTok, ви повинні детально ознайомитися з ініціативою TikTok «Creator Next».

Програма монетизації, спрямована на просування творців; ось усе, що вам потрібно про це знати.

Що таке програма «Creator Next» від TikTok?

Відповідно до TikTok, ініціатива «Creator Next» була розроблена, щоб допомогти творцям TikTok розширити та монетизувати свою аудиторію. Портал надає творцям доступ до всіх функцій монетизації в TikTok, деякі з яких включають:

 • Фонд творців TikTok
 • Ринок творців TikTok
 • Подарунки в прямому ефірі та відео
 • Поради

Щоб приєднатися до програми, ви повинні відповідати таким критеріям:

 • Ви повинні мати певну кількість підписників (зазвичай 1000+)
 • Ви повинні були опублікувати принаймні тричі за останні 30 днів.
 • Вам має бути 18 років або більше (19 років у Південній Кореї та 20 років у Японії)
 • Повинен мати добру репутацію відповідно до Правил спільноти TikTok і Умов використання.

Тепер, коли ви знаєте про можливості, які він відкриває, ось короткий, але вичерпний посібник із різними методами заробітку на TikTok:

Фонд творців TikTok

Користувачі, які зібрали значну кількість підписників на TikTok, можуть приєднатися до «Фонду творців TikTok» — ініціативи компанії, яка допомагає творцям заробляти гроші на платформі.

  Як повідомити про відео, облікові записи та коментарі в TikTok

Фонд вартістю 200 мільйонів доларів був заснований у 2020 році, щоб надати творцям можливість використовувати свій голос і креативність для кар’єрного зростання.

Дохід від Фонду творців може відрізнятися від одного користувача до іншого та часто розраховується з урахуванням таких факторів:

 • Розмір аудиторії
 • Частота публікацій
 • Тип залучення, створеного на публікаціях користувача

Процес придатності є досить суворим, і для створення вмісту та розширення облікового запису потрібно багато часу та послідовності.

Ринок творців TikTok

Творці на платформі можуть використовувати «Creator Marketplace» для співпраці з брендами різних категорій. Як і Creator Fund, ринок також має певні критерії відповідності для використання функції.

Поточна база даних містить понад 8 мільйонів активних творців у 24 країнах і регіонах на TikTok. Як творець ви зазвичай отримуєте запрошення від брендів у додатку, а потім можете вибрати, з яким брендом ви хочете працювати.

Однак ви повинні розуміти, що контракти та виплати відрізняються для кожної кампанії та бренду.

Відеоподарунки TikTok

TikTok також винагороджує творців за регулярне створення високоякісного контенту на платформі. Фолловери можуть відреагувати на ролики, оцінивши автора за старання. Відеоподарунки TikTok стали надзвичайно популярним методом для молодих TikTokers для збільшення та монетизації аудиторії.

Ви також отримуєте доступ до «діамантів» – віртуальної валюти TikTok; щоразу, коли користувач надсилає віртуальний подарунок, ви отримуєте діамант. Коли у вас буде достатньо діамантів, ви зможете обміняти їх на грошову винагороду.

Поради TikTok

Ще один хороший спосіб заробити гроші як творець за допомогою функції чайових у TikTok. Глядачі можуть надсилати поради безпосередньо в обліковий запис автора, якщо їм подобається їхній вміст і вони хочуть підтримати творця.

Ця функція була запущена наприкінці 2021 року та дозволяла користувачам давати чайові від 5 до 15 доларів своєму улюбленому автору. Більше того, вони також можуть вказати власну суму, якщо хочуть, підвищуючи шанси творців заробити хороші гроші у вигляді чайових.

Подібно до Creator Fund, ці поради також вимагають, щоб у вас було принаймні 100 000 підписників, окрім постійного рівня зацікавленості у ваших кліпах.

Однак функція підказок TikTok стосується лише авторів віком від 18 років.

TikTok Live Gifting

Подібно до функції «Відеоподарунки», опція TikTok Live Gifting є ще одним чудовим способом заробітку на TikTok. Користувачі можуть висловити вдячність за допомогою цієї опції, просто натиснувши опцію «Подарунок» під час сеансів у прямому ефірі. Слід зазначити, що вам потрібно ввімкнути цю функцію, щоб почати отримувати подарунки.

Для творців у Великій Британії, Швейцарії чи ЄС TikTok замінює «Політику щодо віртуальних предметів» на політику «Монети та винагороди». Користувачі, які купують монети, можуть використовувати їх для покупки віртуальних предметів для свого улюбленого творця.

Продаж у TikTok Shop

Одним із найпопулярніших способів заробити гроші на TikTok є продаж товарів. Це тому, що люди можуть резонувати з вашим брендом і відчувати себе комфортно, зробивши його частиною свого гардеробу. Ви також можете використовувати цю опцію, щоб диверсифікувати свій дохід і створити зацікавлену аудиторію в Інтернеті.

  Чи можете ви створити груповий чат у TikTok?

Як творець ви також можете підключити свій обліковий запис TikTok Business до платформ електронної комерції, таких як Shopify, Bigcommerce та Ecwid, щоб почати продавати онлайн.

Крім того, функція «TikTok Shop» є ще одним чудовим способом продажу товарів у TikTok. Ви можете продемонструвати свою продукцію в таких місцях:

 • Відео в стрічці
 • Вкладка демонстрації продукту
 • У прямому ефірі відео.

Партнерський маркетинг

Хоча продаж товарів є чудовим варіантом, вам не завжди потрібно володіти продуктами. Приєднання до партнерської програми Tiktok у ніші може бути чудовою стратегією заробітку на TikTok.

Ви можете публікувати вміст із посиланнями на продукти інших компаній. Щоразу, коли людина купує партнерське посилання, ви отримуєте відсоток як комісію.

Хороший спосіб перенаправити трафік на ці афілійовані посилання – створити органічний вміст, окрім розміщення його у своєму профілі. TikTok Affiliate — хороша програма як для авторів, так і для компаній.

Реклама пісень

Вам платять за додавання пісень до ваших відео? Звучить неймовірно? Але тисячі творців тепер отримують гроші за використання популярних пісень у своїх кліпах.

Якщо у вас багато читачів і зацікавленість, музиканти охоче платять за просування своїх пісень у ваших відео.

Крім того, ви також можете публікувати свої ритми та пісні на платформі TikTok.

Запустіть рекламу TikTok

Близько 43% користувачів TikTok перебувають у віковій категорії від 18 до 24 років. Таким чином, TikTok є чудовою платформою для брендів і компаній, які продають свої продукти для покоління Z. Рекламна платформа TikTok має кілька потужних інструментів, які допоможуть вашій рекламі охопити ширшу аудиторію.

Ви можете вибирати з різних форматів оголошень, націлюючи людей за віком, місцем розташування, інтересами та іншими факторами. Як творець ви можете вибрати те, що вам найкраще підходить.

Крім того, ви також можете створювати перегляди профілів і збільшувати кількість підписників, запускаючи цільову рекламу на платформі.

Ось деякі з популярних форматів оголошень, які використовуються в TikTok:

 • Відео в стрічці: такі відеореклами з’являються на сторінці «Для вас» користувачів, які є частиною вашої цільової аудиторії.
 • Захоплення бренду: цей формат реклами дозволяє рекламі розгортатися на ширину всього екрана на кілька секунд, перш ніж зрештою знову перетворитися на відео в стрічці.

У TikTok є багато інших рекламних форматів, за допомогою яких ви можете продавати цифрові та фізичні продукти на платформі.

Бренди часто співпрацюють із творцями для різноманітних кампаній із активації продуктів і брендів. У результаті вони можуть спонсорувати публікації безпосередньо в профілі творця. Ці кампанії дозволяють брендам платити творцям за органічне просування своїх продуктів за допомогою серії публікацій.

Якщо дописи набирають популярності, ви можете ще більше посилити їх для більшого залучення та органічного охоплення, експоненціально підвищуючи свої ціни та дохід.

Пожертвування та краудфандинг

Краудфандинг — ще один популярний спосіб створення нового високоякісного контенту без шкоди для фінансового аспекту. Як творець ви можете приймати невеликі суми як пожертви під час сеансів TikTok LIVE.

Крім того, ви також можете створити обліковий запис Patreon, щоб отримати фінансову підтримку в обмін на закулісні та преміум-контент.

Припустимо, ви хочете відкрити власну справу; що ви будете робити, щоб перевірити ринок? Як творець ви також можете використовувати методи краудфандингу, щоб перевірити життєздатність вашої ідеї.

Крім того, ви також можете проводити рекламні кампанії у своїх облікових записах TikTok, щоб створити аудиторію для тієї ж ідеї.

Розвивайте та продавайте облікові записи TikTok

На додаток до вищезазначених методів, ви можете заробляти гроші на TikTok, розвиваючи та продаючи нішеві облікові записи TikTok. Це хороший шлях уперед, якщо у вас є хист до залучення аудиторії та ви можете органічно розвивати акаунти.

Щоб успішно продавати облікові записи TikTok, ви повинні зосередитися на нішевих темах, які є стійкими для покупця, оскільки це полегшує покупцю облікового запису продовжувати публікувати вміст і підтримувати взаємодію.

Бренди, які думають про придбання тематичних сторінок TikTok, дотримуються суворої належної перевірки. Цілком можливо, що обліковий запис із тисячами підписників, але дуже низькою зацікавленістю, не принесе їм результатів.

Пам’ятаючи про це, якщо ви хочете продавати тематичні сторінки TikTok, ви повинні робити це лише з брендами, які відповідають цілям вашої сторінки та цільовій аудиторії.

Примітка автора: Огляд

TikTok – це швидкозростаюча платформа з мільярдами користувачів. З огляду на те, що кілька творців зараз серйозно займаються цією платформою, і зростає схильність до короткого, вірусного контенту, це пропонує чудову можливість монетизувати творчість.

Завдяки всім цим методам заробляти гроші на TikTok стало простіше. Оскільки платформа також наполягає на глибших стосунках між автором і споживачем, майбутнє таких творців контенту, як ви, виглядає багатообіцяючим.

Якщо ви творець контенту, який серйозно хоче заробляти гроші на TikTok, «Фонд творців TikTok» — найкращий варіант. Вам потрібно лише збільшити кількість підписників і публікувати чудовий вміст. На відміну від цього, інші варіанти включають елемент фінансового ризику, особливо на початку вашої кар’єри створення контенту.

Ми сподіваємося, що ці ідеї були корисними, і що ви зможете диверсифікувати свій дохід як творець, використовуючи їх і заробляючи гроші на TikTok.

Ви також ознайомитеся з деякими найкращими відеоредакторами TikTok для вражаючих візуальних ефектів.