Як заробити на афілійованому маркетингу в Instagram

Categories:

Дізнайтеся, як афілійований маркетинг в Instagram може допомогти вам стати багатшими. Це просто: стимулюйте продажі для бренду та отримуйте комісійні з кожного продажу.

Заробляти гроші в цю сучасну епоху легше, ніж ви думаєте. Так, на ринку є конкуренція, але є й можливості. Там, де є багато речей в Інтернеті, за допомогою яких можна заробити гроші, одним із них є афілійований маркетинг, і це один із найбезпечніших і найнадійніших методів заробітку в Інтернеті.

Підприємствам і брендам потрібні різні способи маркетингу та продажу своїх продуктів онлайн, оскільки вони не можуть робити все самостійно. Таким чином, вони звертаються до впливових осіб і творців, щоб рекламувати та продавати свої продукти онлайн. Однією з популярних платформ соціальних мереж є Instagram.

Але тут є заковика: якщо ви хочете стати афілійованим маркетологом Instagram, вам не обов’язково бути великою знаменитістю чи впливовою особою. Вам просто потрібні відповідні афілійовані партнери та розуміння ваших підписників.

Крім того, нові функції Instagram полегшили покупки для покупців. Наприклад, ви можете публікувати дописи, які можна придбати, відстежувати аналітику, купувати наклейки, оплачувати через Instagram і робити покупки у художників. Впливові особи тепер можуть позначати бренди у своїх публікаціях у рамках цьогорічної афілійованої бізнес-моделі.

Крім того, афілійований маркетинг у соціальних мережах стає популярним, особливо в Instagram. У цій статті ми перевіримо, як працює афілійований маркетинг Instagram і допоможемо вам заробити гроші.

Що таке афілійований маркетинг?

Простими словами, афілійований маркетинг – це коли ви продаєте чужий продукт і отримуєте комісію за продаж. У результаті замість прямого продажу ви отримуватимете лише комісійні.

Бренд або бізнес створює програму реферального маркетингу. Іноді ці бренди звертаються до впливових осіб, щоб рекламувати та продавати свою продукцію. Фахівці впливу (афілійовані маркетологи) звертаються до партнерських програм своєї ніші та створюють контент навколо продуктів, щоб просувати їх в Інтернеті за допомогою унікального партнерського посилання.

  Як відповісти на історію Instagram за допомогою фотографій і тексту

Потім впливова особа або творець отримує комісію щоразу, коли будь-яка особа купує продукти за цим унікальним посиланням. Це ВИГРАШНА ситуація як для бренду, так і для афілійованого маркетолога.

Крім того, афілійований маркетинг існує на ринку вже давно, але з останнього десятиліття. Соціальні мережі стали новим центром для афілійованих маркетологів для просування та продажу продуктів.

Причини використання Instagram для афілійованого маркетингу

Можливо, ви знаєте, наскільки потужними є сьогодні соціальні мережі. Майже всі є в Instagram; якщо витрачати 4-5 годин на день на прокручування стрічки, можна заробити в Instagram.

Ви навіть можете зробити побічний хастл в Instagram. Ось кілька причин почати афілійований маркетинг в Instagram.

Чудове джерело доходу / пасивний дохід

Instagram має понад 1 мільярд користувачів. Отже, це робить Instagram ідеальною платформою для просування популярних брендів і продуктів і збільшення продажів. Ви можете займатися афілійованим маркетингом Instagram повний робочий день або неповний робочий день.

Більше того, багатьом великим брендам і PR-агенціям потрібні впливові люди, щоб продавати свої продукти в Instagram, а це означає, що афілійований маркетинг Instagram затребуваний.

Отримайте нові цінні зв’язки

Коли ви почнете створювати якісний контент і закріпите свою присутність в Instagram, ви залучите великих особистостей і впливових людей, що допоможе вам більше розвиватися в Instagram.

Це на довгостроковий термін

Партнерський маркетинг Instagram не обмежений; як тільки ви станете популярними, великі бренди прийдуть до вас для довгострокової співпраці.

Партнерський маркетинг – це бізнес із низьким ризиком

Якщо ви хочете просувати партнерський продукт, вам не потрібні інвестиції. Єдина інвестиція, яка вам потрібна, це ваш час для створення якісного контенту. Таким чином, це безпечне та перспективне поле.

Як займатися афілійованим маркетингом в Instagram

Крок 1. Вам потрібен обліковий запис автора. По-перше, вам потрібен обліковий запис творця в Instagram, який спеціально створений для творців контенту, впливових осіб тощо.

Примітка. На відміну від бізнес-акаунтів Instagram, в обліковому записі творця цільовою аудиторією є окремі виробники, а не компанії.

Створіть обліковий запис як автор, виконавши такі дії:-

 • Увійдіть у свій обліковий запис Instagram.
 • Виберіть Налаштування.
 • Перейдіть до облікового запису.
 • Натисніть «Змінити на професійний обліковий запис» і виберіть «Творець».
 • Виберіть категорію, яка найбільш точно описує вашу афілійовану нішу.
 • Заповніть свої контактні дані.
 • Крок 2: Оптимізуйте свій обліковий запис: Оптимізуйте свій профіль для облікового запису Творця Instagram; виберіть відповідне ім’я користувача, фотографію профілю та біографію, які описують ваші афілійовані продукти. Крім того, ви можете використовувати онлайн-інструменти для редагування фотографій, щоб редагувати свої публікації.

    Як розпізнати фальшивого тата в Instagram

  Крок 3. Виберіть нішу: виберіть нішу, з якою ви знайомі, щоб ви могли пропонувати афілійовані продукти та зарекомендувати себе як надійне джерело інформації для певних продуктів.

  Крок 4. Виберіть афілійованих партнерів. Наступним кроком є ​​пошук брендів, які платять комісійні за покупки. Після цього ви зможете рекламувати ці продукти у своєму обліковому записі творця Instagram.

  Крім того, ви можете створювати унікальні посилання, відстежувати комісійні та отримувати виплати з однієї інформаційної панелі за допомогою платформ ShareASale, Rakuten, Awin і CJ Affiliate. Однак у кількох програмах в одній мережі можуть бути відмінності в ставках комісії.

  Крім того, якщо ви є постійним клієнтом цього бренду протягом тривалого часу, ви можете напряму зв’язатися з брендом і продавати їхній продукт, отримуючи комісійні.

  Крок 5. Збільште свій вплив на Instagram. Після того, як ви налаштуєте все для афілійованого маркетингу в Instagram, вам слід повідомити своїх підписників про бренд і продукти, зв’язавшись із ними та створивши якісний вміст. Ось кілька порад, як стати успішним інфлюенсером в Instagram.

 • Орієнтація на аудиторію; знайте свою аудиторію та шукайте інтерактивні та привабливі ідеї вмісту. Крім того, ви можете черпати натхнення в інших творців і впливових людей у ​​соціальних мережах. Крім того, ви можете знайти наставника та групи, які допоможуть вам.
 • Переконайтеся, що ви публікуєте різноманітний вміст, включаючи відео, історії, ролики, IGTV, прямі трансляції, теги тощо.
 • Будьте послідовними: якщо ви будете послідовні у своїх публікаціях в Instagram, ваші підписники запам’ятають вас.
 • Частіше спілкуйтеся зі своєю аудиторією.
 • Крок 6. Відстежуйте свою ефективність: після налаштування вашої партнерської програми також важливо відстежувати та контролювати свою ефективність. Крім того, слідкуйте за тим, як ваші підписники реагують на ваш пост. Крім того, черпайте натхнення в Інтернеті, щоб посилити свій афілійований маркетинг.

  Поради щодо афілійованого маркетингу Instagram

  Розвивайте свій обліковий запис Instagram

  Щоб розвиватися в Instagram як афілійований маркетолог (або інфлюенсер), вам потрібно зрозуміти, як працює алгоритм, найкращий час для публікації, як це робити тощо.

  Додайте теги до афілійованих продуктів

  Позначайте свої афілійовані продукти брендами у своїй стрічці Instagram, щоб збільшити продажі.

  Ваша біографія в Instagram повинна містити партнерські посилання

  Це означає, що Instagram не дозволяє публікувати посилання в підписах. Використовуйте такі програми, як linktree, у своїй біографії, щоб додавати партнерські посилання та скеровувати користувачів робити покупки звідти.

    Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях

  Створіть код знижки. Історія

  Не забудьте згадати код купона на знижку в історії, коли публікуєте історію з будь-якою новою знижкою, щоб ви могли легко її застосувати.

  Поділіться відгуками своїх покупців у своїй історії

  Щоб зміцнити довіру та довіру, попросіть своїх покупців залишити відгук, записати невелике відео розпакування або скористатися продуктом. Ви можете поділитися цим відгуком в історії в Instagram.

  Додайте свій особистий підхід

  Партнерський маркетинг в Instagram знайомий, тому багато людей цим займаються. Але ви можете виділити свій канал, додавши свій особистий штрих. Коротше кажучи, зробіть одну річ своєю торговою маркою (це може бути логотип або реквізит)

  Створюйте історії, які можна придбати, і закріплюйте їх

  Ви можете рекомендувати продукти у своєму Instagram, позначаючи їх у своїх історіях.

  Поширені запитання: афілійований маркетинг в Instagram

  Скільки підписників вам потрібно для афілійованого маркетингу в Instagram?

  Для афілійованого маркетингу не потрібна певна кількість підписників, але для того, щоб стати афілійованим маркетологом, достатньо від 5000 до 15 000 підписників. Крім того, вам потрібно переконатися, що ваш рівень залученості має становити принаймні 100 лайків на пост.

  Які ніші добре працюють в Instagram?

  Популярні ніші Instagram, на яких можна створювати контент і просувати партнерські продукти
  Мода, краса, стиль життя, тварини (домашні тварини), ремесла та DIY та ігрові ніші.

  Чи можу я публікувати партнерські посилання в Instagram?

  Так, ви можете ділитися партнерськими посиланнями в Instagram. Але це має бути в біографії вашого профілю, або ви можете згадати це у своїх історіях.

  Висновок

  Партнерський маркетинг в Instagram простий, якщо у вас є правильні стратегії. Неважливо, новачок ви в цьому чи середній. Вам просто потрібно створювати якісний контент і допомагати підписникам із їхніми запитами. Крім того, коли ви пов’язуєте афілійований маркетинг із продуктами свого улюбленого бренду, ви починаєте насолоджуватися процесом.

  Отже, чого ви чекаєте?

  Почніть працювати з афілійованим маркетингом Instagram, навчайтесь у експертів, спілкуйтеся з впливовими людьми та ставайте багатшими.