Як заробити гроші з нульовими інвестиціями як студент? [11 Ideas 💡]

Це час, коли полювання на роботу після завершення навчання більше не є трендом.

Технології повністю змінили світову економіку, і кожному стало важливо бути активним учасником, щоб не відставати від економічних злетів і падінь. У наш час роботи та машини докладають більше праці, ніж люди. Це коли люди повинні перевершити ефективність машин, щоб створити вплив.

Через збільшення населення студентам доводиться боротися навіть після отримання диплому. Через ці причини студенти намагаються налагодити щось самостійно під час навчання в коледжі. Тепер ви можете подумати, що щодо інвестицій для відкриття бізнесу. Ну, вам не потрібні інвестиції, щоб розпочати кожен бізнес. Для деяких потрібно лише докласти зусиль і приділити свій час⏱️.

Якщо ви такий студент, який хоче бути незалежним і щось будувати, ви точно шукали б різні бізнес-ідеї, ідеї для заробітку та багато іншого.

Немає визначеного віку для роботи. Якщо у вас є підприємницьке мислення, ви можете розпочати свою подорож у будь-який час і попутно розкрити свій потенціал. Технології полегшили студентам вдосконалювати свої навички та досліджувати різні сфери.

Отже, ми поговоримо про деякі з найкращих бізнес-ідей, з яких можна почати у студентському житті. Найдивовижніше те, що ці ідеї вимагали б зовсім небагато грошей або взагалі не витрачали їх на початок.

Створення контенту

На ринку існує величезний попит на свіжий контент через зростання бізнесу. Незалежно від того, чи це малий чи великий бізнес, їм потрібен автор контенту, щоб створити свою присутність в Інтернеті. Створюючи вміст, ви можете допомогти різним брендам просувати свої продукти, створювати клієнтську базу або навіть створювати веб-копію для цільової сторінки.

Немає потреби в інвестиціях, якщо ви плануєте почати як творець контенту у своєму студентському житті. Все, що вам потрібно, це добре володіти англійською мовою та відданість письму. Підприємства також з нетерпінням чекають найняти студентів для створення контенту через їхні ідеї та відданість роботі.

Ви можете почати як незалежний автор контенту або приєднатися до фірми, яка пропонує послуги зі створення контенту. Завдяки цьому ви зможете впоратися з усіма своїми витратами, працюючи в Інтернеті.

Є багато платформ для фрілансерів, де ви можете подати заявку на створення проектів для написання контенту. Деякі з звичайних, які варто перевірити, це Fiverr, Upworkі Flexjobs. Окрім цього, ви навіть можете створити спільноту LinkedIn і зв’яжіться з деякими підприємствами, яким потрібні послуги з написання контенту.

Репетиторство

Якщо ви шукаєте найбільш рентабельну ідею, яка не потребує жодних інвестицій, то репетиторство може стати для вас оптимальним варіантом. Ви можете піти на індивідуальні заняття або почати групові заняття. Ви можете розклеїти листівки в різних місцях, наприклад у місцевих магазинах і бібліотеках, щоб привернути увагу людей у ​​вашому районі.

Звичайно, деякі батьки хотіли б, щоб їхні діти навчилися чогось від студента, який зараз навчається. Оскільки ти зараз навчаєшся, батьки могли б тобі повірити. Вони вважають, що ви знаєте про різні способи, якими ви можете допомогти їхній дитині досягти успіху в школі.

  Як увімкнути захищену папку на телефонах Samsung

Окрім листівок, ви навіть можете використовувати різні платформи соціальних мереж для реклами своїх занять. Соціальні медіа точно можуть принести чудові результати, якщо ви зробите це правильно. Іншою альтернативою є започаткування системи винагороди за рефералів для студентів і людей, які залучають більше студентів через маркетинг із вуст в уста.

Станьте впливовою людиною в соціальних мережах

Усі люблять проводити час у соціальних мережах. Якщо ви також серед них, ви можете використати свій час у соціальних мережах і спрямувати його на позитивну діяльність. Тут ви робили б те саме, але з набором правил і стратегій для отримання прибутку.

Будучи студентом коледжу, ви можете сидіти і створювати відео та контент для різних платформ соціальних мереж. Вам потрібно спрямувати його на певну нішу та створити свою фанатську базу/спільноту. Ви можете використовувати свій особистий обліковий запис або створити сторінку на різних платформах, таких як Facebook, Instagram, YouTube тощо.

Незалежно від того, чи хочете ви публікувати інформативний вміст, смішні меми чи щось унікальне, ви можете це зробити. Після того, як ви накопичите велику кількість підписників у своєму обліковому записі або на сторінці в соціальних мережах, ви зможете зв’язатися з компаніями. Ви можете рекламувати їхній бренд перед своєю аудиторією для оприлюднення та отримувати за це гроші.

Якщо у вас є сильна база шанувальників, ви побачите, що різні бренди звертаються до вас, щоб розрекламувати свій бренд у ваших соціальних мережах.

Персональні тренування

Якщо ви більше любите здоров’я та фізичну форму, ви можете використовувати свій інтерес як джерело доходу. Ви можете почати особистий навчальний бізнес за допомогою своїх друзів і студентів у всьому коледжі. Ви можете отримати багато рекомендацій завдяки своїм друзям у вашому коледжі, і всі вони будуть дійсно зацікавлені у ваших послугах.

Перше, з чого ви можете почати, — це ранкові заняття йогою або фітнес-табори у вечірній час для студентів і професіоналів у вашому університетському містечку. Немає потреби інвестувати в офіс, тому що ви можете або використовувати кампус коледжу, або піти в парк, якщо у вас є група. Якщо ви проводите особисті сеанси, ви можете навіть проводити їх безпосередньо вдома до клієнта.

Коли ви успішно залучите багато клієнтів, ви зможете напряму співпрацювати з місцевим тренажерним залом. Немає необхідності відкривати власне місце, тому що тут ви можете працювати тренером і отримати угоду для всіх людей, яких ви привели в місцевий спортзал.

Веб-розробка

Якщо ви студент інформатики, ви познайомитеся з темою веб-розробки та веб-дизайну.

Перш за все, вам потрібно працювати над розвитком своїх навичок веб-дизайну. Отримавши певні знання про цю сферу, ви можете почати з основних проектів, таких як розробка логотипу та проста розробка HTML-сторінки. Коли ваші навички покращаться, ви навіть зможете перейти до створення повного веб-сайту та мобільних додатків.

Таким чином ви отримаєте практичний досвід у галузі, який додасть значну цінність вашому резюме. На ринку є багато можливостей фрілансу та проектів для професіоналів веб-дизайну. Ви можете скористатися можливістю та допомогти компанії створити веб-сайт.

Тут вам потрібно працювати над технічними та маркетинговими навичками, щоб поставити своє ім’я веб-розробника. Ви можете отримувати гроші від компанії на основі проекту, над яким ви працюєте, і водночас використовувати його як досвід у своєму портфоліо. Це найкращий варіант для студентів коледжу, оскільки він готує їх до кар’єри з самого початку.

  Використовуйте цю програму, щоб діагностувати автомобільний шум і дізнатися, що не так

Ведення блогу

Це те, де ви можете повністю працювати відповідно до ваших інтересів і часу. Ви повністю контролюєте цей бізнес, і вам не потрібно витрачати жодної копійки на його створення.

Коли ви заведете блог, ви не почнете заробляти гроші. Це тривалий процес, якому потрібно приділити час і відданість, щоб перетворити його на успішний бізнес.

По-перше, вам потрібно вибрати платформу для ведення блогу. Тепер, якщо ви хочете працювати без інвестицій, ви можете створити свій блог на WordPress. WordPress надає безкоштовний хостинг, якщо ви використовуєте доступне доменне ім’я від WordPress. Якщо ви хочете вкласти трохи грошей, ви можете почати свій блог на інших платформах, таких як привид, де вам доведеться отримати доменне ім’я та хостинг.

Пізніше вам потрібно знайти бажану нішу для свого блогу, яка вас цікавить. Вам потрібно буде створити вміст навколо вибраної ніші. Бути послідовним у веденні блогу дуже важливо для формування аудиторії. Коли у вас буде багато дописів у блозі та кількість читачів, ви можете подумати про різні способи монетизації свого блогу та заробітку.

Послуги доставки та транспортування

Якщо у вас є транспортний засіб, ви можете використовувати його у вільний час і заробляти непогані гроші. Ви можете запропонувати транспортні послуги місцевим жителям у цьому районі або приєднатися до деяких транспортних компаній, таких як Uber.

Окрім цього, ви навіть можете запропонувати послуги доставки, звернувшись до місцевих підприємств у вашому місті. Служба доставки їжі та продуктів — відмінний варіант для розвитку цієї бізнес-ідеї. Якщо ви бажаєте побувати в кампусі коледжу, ви навіть можете допомогти студентам із трансфером і висадкою біля залізничних станцій і аеропортів, студентським містечком і гуртожитком, а також будь-якими видами подорожей містом.

Для цього вам доведеться вкласти трохи інвестицій, наприклад, придбати автомобіль, ліцензію та страхування. Вам також доведеться підтримувати автомобіль у технічному стані та заправляти його.

Вичитка та редагування

На ринку є багато видавців, які бажають видати свої книги. Після того, як вони закінчать свою копію, їм потрібні люди, які зможуть її ретельно перевірити та вказати на помилки, де б вони їх не знайшли. На ринку є величезний попит на коректорів і редакторів, які можуть ретельно перевірити роботу і виправити її.

Компанії наймають редакторів, щоб вони доглядали за вмістом, створеним авторами контенту. Ви можете сидіти, не виходячи з дому, і проводити онлайн-концерти для вичитування та редагування вмісту. Якщо ви достатньо впевнені, ви навіть можете звернутися до певних агентств цифрового маркетингу, щоб працювати редактором.

Ви можете або вибрати дистанційну фрілансерську роботу, або навіть зайнятися неповний робочий день у компанії для вичитки та редагування вмісту. Ви отримуватимете гроші залежно від виконаної вами роботи. Це може стати чудовою побічної суєтою під час студентських днів.

Управління соціальними мережами

Якщо ви добре знаєте різні тактики соціальних мереж, а також добре розумієте маркетинг у соціальних мережах, ви точно можете стати менеджером соціальних мереж. Компанії з нетерпінням чекають на роботу людей, які можуть активно працювати з їхніми платформами соціальних мереж і створювати спільноту брендів.

Це зажадає трохи вашого часу, оскільки вам потрібно бути в курсі тенденцій соціальних мереж і віддано працювати над ними. Але, якщо ви любите проводити час у соціальних мережах, вам сподобається працювати менеджером соціальних мереж для будь-якої фізичної особи чи комерційної компанії.

  Як правильно почистити ноутбук

По-перше, вам потрібно показати свої навички, розвиваючи власну платформу, а потім звернутися до компаній і окремих осіб, яким можуть знадобитися ваші послуги. Ви можете слідкувати за різними впливовими людьми в соціальних мережах в одній сфері, щоб навчитися різним методам збільшення продажів компанії. Як тільки ви зрозумієте це, ви будете процвітати з цією роботою.

Анімація та графічний дизайн

Якщо вам подобається знімати короткі анімаційні відео, ви можете використовувати свою пристрасть як джерело доходу. Через оцифрування кожен бренд хоче мати анімаційні відео для маркетингу на своїх веб-сайтах і в соціальних мережах. Під час навчання ви можете використовувати свої навички для створення логотипів, графіки, відео та анімації для різних брендів і окремих осіб.

Ви можете допомагати різним брендам, створюючи рекламні оголошення, які перетворюються на ваші недорогі послуги. Коли ви почнете, ви побачите величезний потенціал, щоб навіть потрапити у сферу відеомаркетингу. Компанії шукають кваліфікованих творців, які можуть створювати привабливі та привабливі відео, щоб конкурувати з брендами-конкурентами.

Кожен стартап шукає пояснювальне відео, щоб повідомити аудиторії про свій продукт чи послугу. Ви можете зв’язатися зі стартапами та компаніями, які на початку не мають пояснювального відео на своєму веб-сайті. Отримавши кілька концертів, ви можете спробувати різні платформи для надання своїх послуг.

Продавати стокові фотографії

Це ще один чудовий варіант, який ви можете розглянути під час навчання в коледжі. Якщо у вас є цифрова дзеркальна камера, це плюс. Якщо у вас його немає, ви точно можете піти зі своїми телефонами. Все, що вам потрібно зробити, це трохи дізнатися про фотографію, щоб робити фотографії, які люди, можливо, готові купити.

Зовсім не обов’язково брати з собою модель і робити фотосесію. Ви можете вибрати природні фотографії або будь-що, що вам подобається. Якщо ви любите подорожувати, ви можете зробити фотографії різних місць і розмістити їх в Інтернеті.

Є багато сайтів, де ви можете виставити на продаж свої стокові відео чи фотографії. Одними з найкращих засобів для продажу ваших фотографій в Інтернеті є Shutterstock і Adobe Stock.

Нижня лінія

Якщо ви достатньо сповнені рішучості почати з чогось у студентські дні, ви можете знайти багато варіантів. Важливо лише те, що ви повинні бути готові багато працювати. Вам доведеться впоратися з навчанням і роботою одночасно.

Ці побічні клопоти не тільки допоможуть вам під час навчання в коледжі, але навіть можуть стати вашою кар’єрою. Ви зможете закінчити коледж, маючи багато навичок, певну суму грошей і купу цінних контактів.

пов’язані:

5 додатків, які допоможуть заробити гроші, поділившись Інтернетом.