Як заробити гроші за допомогою потокового передавання (YouTube/Twitch/Facebook)

Мільйони глядачів щодня налаштовуються на перегляд своїх улюблених стримерів, оскільки останніми роками популярність стрімінгу зросла.

Крім того, завдяки зростанню популярності багато людей вибрали стрімінг для отримання прибутку. Але чи варто стрімінг робити спробу зробити кар’єру?

Стрімінг – хороша кар’єра?

Індустрія потокового передавання може бути життєздатним вибором кар’єри, якщо вам подобається спілкуватися з іншими, розважати їх і бути гнучким.

100 найкращих стримерів Twitch заробляють понад 30 000 доларів на місяць завдяки рекламі та пожертвам. Вони також користуються величезною кількістю підписників у соціальних мережах.

Щоб заробити достатньо грошей, щоб транслювати свою кар’єру, може знадобитися деякий час, якщо ви починаєте. Для тих, хто підписався на Instagram, трансляція може стати набагато легшою, ніж для новачка.

Радісний бік полягає в тому, що ви можете заробляти зарплату, граючи у відеоігри щодня або спілкуючись із тисячами глядачів щодня. Звучить дивовижно, правда?

Чи можете ви заробити на життя стримером?

Так, ви можете підтримувати себе як прямий стример. Правда полягає в тому, що тисячі людей у ​​всьому світі роблять кар’єру завдяки прямим трансляціям; тим не менше, якщо ви хочете заробляти на життя як стример, вам знадобляться час і зусилля.

Крім того, ваші зусилля можуть не скоро окупитися, і можуть знадобитися місяці чи навіть роки, щоб отримати перші кілька доларів через потокове передавання.

Середній стример Twitch із пристойною кількістю глядачів може легко заробляти від 3000 до 5000 доларів щомісяця. Зверніть увагу, що це дохід середнього стримера. Якщо ви потрапите до 1% найкращих стримерів, ви можете заробляти більше, ніж будь-яка звичайна офісна робота!

Все це звучить неймовірно; однак як стримери заробляють гроші? Давайте знайдемо відповідь на це питання.

Як стримери заробляють гроші?

Кожна потокова платформа транслює рекламу у вашому потоці, і потокова платформа дає вам стимул для того ж.

Однак більшість стримерів заробляють на рекламі лише частину свого доходу. Часто додаткові джерела доходу сприяють доходу стримерів.

Численні постійні стримери не залежать від можливостей доходу платформи для підтримки своїх фінансових потреб.

Ось кілька способів заробітку стримерів:

Пожертви

Хоча спочатку ви не можете встановити рівні підписки, ви все одно можете отримувати пожертви від глядачів ваших відеострічок.

Сторонній бізнес може налаштувати цей параметр. Наприклад, створіть кнопку пожертви PayPal у своєму обліковому записі або скористайтеся таким інструментом, як Streamlabs, щоб створити сторінку з підказками, щоб заробити додаткові гроші від порад і внесків на вашому каналі.

Amazon Associates

Стрімери можуть використовувати спеціальну партнерську програму Amazon під назвою Amazon Associates, щоб отримати побічний дохід.

Стрімери можуть згадувати продукти Amazon і включати партнерські посилання на них у своїх потоках і на своїх каналах через програму Amazon Associate. Стример отримує вирізку з кожної покупки, зробленої глядачем, який купує цей товар через партнерське посилання.

Членство в Patreon

Patreon — це платформа членства, яка спрощує отримання платежів для творців. Він пропонує творцям спосіб отримання винагороди за роботу, яку вони зараз виконують (веб-комікси, відео, пісні, подкасти).

Шанувальники можуть платити лише 1 долар на місяць за кожну опубліковану публікацію. Після обробки платежів ваших клієнтів ви отримуєте загальну суму першого числа кожного місяця.

Patreon — це чудовий спосіб отримати дохід від підписників, оскільки він додає інше джерело платежу до доходу творця. Як стример ви можете вказати свої рівні підписки та пов’язані з ними переваги на Patreon.

товари

Як тільки у вас буде досить значна аудиторія, продаж ваших товарів або сувенірів стане ще одним способом заробити гроші. Це можуть бути продукти з вашим брендом або дизайном, як-от футболки, ковдри, толстовки, ручки та капелюхи.

За допомогою веб-сайтів, таких як Streamlabs, ви можете налаштувати та рекламувати свій магазин Twitch зі своїми продуктами, щоб ваші глядачі могли купувати їх і підтримувати вас ще більше.

  Як видалити профіль знайомств у Facebook

Створити курс/наставництво/уроки

Пропонувати послуги початківцям стрімерам Twitch — ще один спосіб отримати прибуток від своєї аудиторії на платформі. Наприклад, ви можете запропонувати коучингові послуги, щоб поділитися своїми знаннями щодо збільшення кількості підписників на Twitch, Facebook або YouTube.

Якщо у вас є лояльна аудиторія, вона обов’язково захоче зареєструватися на ваші навчальні посібники для наставництва. Ви можете додати ціну до цих курсів, коли вони стануть популярними в спільноті.

Співпрацюйте з брендами

Щоб розпочати співпрацю брендів, існує загальне уявлення, що бренди співпрацюють лише з провідними стримерами для інтеграції. Проте мікроінфлюенсери нещодавно стали в центрі уваги фірм, які прагнуть представити свої продукти релевантним споживачам.

Це особливо вірно, коли ви намагаєтеся залучити молодих клієнтів, лояльних до платформи. Ви зазвичай поважаєте думки та пропозиції стримерів, якщо лояльні до них.

Крім надання знижок на товари, існує багато інших способів роботи з брендами. Проведення розпаковувальних трансляцій, роздача подарунків, реклама бренду, розміщення продукту чи реклама про запуск нових продуктів – усе це способи почати заробляти гроші.

Типовий формат просування брендів дає багато місця для творчості у вашому потоці та соціальних мережах.

Частини/суперчати від шанувальників

Суперчат — це комерційне повідомлення, яке покращує коментарі глядачів, роблячи їх більш яскравими та привертаючими увагу, ніж звичайні коментарі.

Нові коментарі в потоці бесіди замінюють старі коментарі, але повідомлення Суперчату є унікальними та з’являються у верхній частині вікна чату.

По суті, глядачі прямого ефіру платять за вашу увагу. (Якщо вони дуже добрі, вони можуть зробити це, щоб підтримати вас; можливо, обидва.)

Якщо ці потенційні джерела доходу вас захоплюють і ви розглядаєте трансляцію як кар’єру, ви можете вивчити різні варіанти трансляції.

Ось кілька порад, як покращити ваші суперчати:

 • Виконуйте інтерактивні дії
 • Поясніть, як пожертви ваших підписників можуть допомогти вашому каналу збільшити відвідуваність прямих трансляцій, рекламуючи їх
 • Нехай глядачі відчують, що їх цінують.

Яким типом стримерів ви можете стати на різних платформах?

Потокове передавання — це чудова можливість для кар’єрного росту, у процес якого входить величезний елемент творчості. Ви повинні доводити свій творчий рівень на кожному кроці, починаючи з вибору правильної категорії потокового передавання.

Однак, коли є так багато категорій, з яких можна вибрати, часто стає важко вибрати ту, яка ідеально відповідає вашим сильним сторонам.

Незважаючи на те, що ігри займають перше місце серед усіх категорій потокового передавання, існує багато інших категорій потокового відео, які отримують значну кількість глядачів і мають потенціал стати чудовими кар’єрними можливостями.

Ось кілька категорій потокового передавання, з яких ви можете вибрати:

Відео ігри

Категорія потокового передавання, яку найчастіше переглядають, – це потокове передавання відеоігор, незалежно від платформи. Будь то YouTube, Twitch чи навіть Facebook, трансляція відеоігор домінує в усіх інших категоріях потоків.

Однак із великою кількістю глядачів приходить велика конкуренція, і трансляція відеоігор випробує ваше терпіння до останнього. Буде важко залучити глядачів, але спостерігачі за трансляціями гри є надзвичайно лояльною базою глядачів.

Ми рекомендуємо обирати цю категорію, лише якщо ви захоплюєтеся грою та готові брати участь у напруженій конкуренції.

Бонуси, пов’язані з трансляцією відеоігор:

 • Дайте повчальний коментар або аналіз гри.
 • Дізнайтеся про ігрову спільноту
 • Отримайте знання про ігрову механіку
 • Зробіть собі ім’я надійного джерела серед ентузіастів ігор.

Стрімер реакції

Ми шукаємо підтвердження нашого вибору, і канали реакції використовують цю людську потребу. Як реакційний стример, ви можете реагувати на останнє відео, трейлер фільму чи збірку мемів, і ваша аудиторія насолоджуватиметься всім цим вмістом, а також насолоджуватиметься вашою реакцією.

Крім того, трансляція реакції є одним із найпростіших способів залучити нових глядачів, оскільки реакція на модну тему може легко збільшити вашу аудиторію. Однак, з іншого боку, ця аудиторія може бути не такою лояльною, як база глядачів ігор, і ця аудиторія також може бути тимчасовою.

  Як завантажити HD-відео YouTube на Android за допомогою KeepVid [Review]

Ось кілька моментів, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете стати стримером реакції:

 • Відстежуйте всі модні теми та реагуйте на них максимально швидко.
 • Будьте максимально дотепними, щоб утримати глядачів і перетворити їх на передплатників.
 • Переконайтеся, що вміст, на який ви реагуєте, не захищений авторським правом.

Музичний стример

Якщо ви інді-музикант, який любить возитися з мелодіями, ви можете спробувати потокову музику. Бувають моменти, коли чартбастери стають одноманітними, і глядачам хочеться послухати щось свіже та нечуване.

Така аудиторія любить долучатися до потоку інді-музикантів і цінувати їх музику.

Подібно до глядачів відеоігор, глядачі музики також надзвичайно лояльні, а також чудово надсилають суперчати, щоб підтримати своїх улюблених творців.

Ось кілька речей, на які слід звернути увагу, якщо ви хочете транслювати музику:

 • Спробуйте свої сили в потоковому відтворенні музики, лише якщо ви щиро любите музику.
 • Спробуйте продемонструвати нову музику, водночас спілкуючись із аудиторією.
 • Уникайте мелодій, схожих на наявну музику на потоковій платформі, оскільки це може призвести до попереджень щодо авторських прав.

Стрімер просто в чаті

Категорія потокової передачі «Просто спілкуватися» швидко набирає популярності, оскільки аудиторія любить слухати своїх улюблених стримерів. Чарівність і розваги чат-стримерів залучають свою аудиторію як господарів спільноти.

Майже будь-що може статися під час трансляції Twitch «Просто спілкуватися», включаючи перегляд гумористичних відео, вечір караоке, сприяння спільноті чи навіть приготування їжі.

Якщо ви хочете стати стримером «Просто спілкуватися», ось кілька моментів, на які вам слід звернути увагу:

 • Коли глядачі налаштовуються на душевну розмову зі своїм улюбленим стримером, переконайтеся, що ви постійно спілкуєтеся з аудиторією.
 • Просто спілкування в чаті може легко стати одноманітним, тому переконайтеся, що ви робите щось нове в кожному зі своїх потоків.

Станьте нішевим або тематичним експертом

Скажімо, ви маєте навички звукового програмування, створення фільмів або навіть кулінарії. Звичайним є сенс об’єднати свої знання в попередньо записані відео та опублікувати їх в Інтернеті.

Однак ви можете бути здивовані, дізнавшись, як швидко нішеві експертні стримери набувають популярності на потокових платформах.

Якщо ви знаєте щось під небом, що ваша аудиторія може вважати доречним, транслюйте це та поширюйте свої знання.

Незважаючи на те, що ми розділили потокове передавання на різні категорії, краса потокового передавання полягає в експерименті зі своїм жанром! Ви можете реагувати на щось модне, навіть якщо граєте переважно на своїх потоках. Або ви можете приготувати щось наживо зі своєю аудиторією, навіть якщо ви музичний стример.

Як стати успішним транслятором: повний посібник

Чесно кажучи, ідеального посібника для успішної стрімінгової кар’єри не існує. Однак ось кілька речей, на які варто звернути увагу, щоб швидше випередити інших стримерів:

#1. Визначте свою мету

Перш ніж розпочати трансляцію, запишіть свої цілі. Як, на вашу думку, повинен виглядати ваш успіх у стрімінгу? Подумайте про свої мотиви почати жити, і дотримуйтесь цих мотивів, навіть коли досягнете успіху.

#2. Виберіть нішу та визначте свій досвід

Подумайте, що виділить ваш канал серед інших, щоб визначити його нішу. Що відрізняє вас від мільйонів інших доступних стримерів?

Подумайте, на чому ви можете спеціалізуватися, коли йдеться про пряму трансляцію. Переконайтеся, що ви зосереджуєтеся на заходах, які вам подобаються або не проти повторити.

#3. Зобразіть себе в гарному світлі

Ваша особистість відіграє важливу роль у тому, чому глядачі налаштовуються. Ваша аудиторія очікує від вас щирості, незалежно від того, наскільки ви привабливі та доступні.

#4. Не соромтеся інвестувати в якісне обладнання

Від контенту, що транслюється в прямому ефірі, очікується високий рівень якості. Якість вашої трансляції не зацікавить глядачів, якщо вона низька або з’єднання постійно падає. Інвестуйте в хорошу веб-камеру та мікрофон, щоб створити потік, який сподобається глядачам.

#5. Дотримуйтеся правил потокової платформи

Порушення правил потокової платформи може вбити вашу стрімінгову кар’єру ще до її початку. Прочитайте умови використання перед тим, як почати трансляцію, щоб уникнути неприємного сюрпризу пізніше.

  Як увімкнути високоякісне потокове аудіо в YouTube Music

Ви також повинні звернути увагу на те, як ви виглядаєте під час прямої трансляції. Сервіси потокового передавання каратимуть вас, якщо ви вживатимете нецензурну лексику чи висловлюватимете нецензурну точку зору, що завадить вам досягти кар’єри вашої мрії.

#6. Steam Послідовно

Неможливо виростити аудиторію, якщо ти непослідовний. Переконайтеся, що ви транслюєте постійно, бажано в один і той же день тижня або в один і той же час. Як тільки ви доведете свою послідовність, ваша аудиторія також почне постійно дивитися ваші прямі трансляції.

Щоб не відставати від розкладу трансляцій, коли вас немає, ви можете попередньо записувати та планувати свої трансляції за допомогою подій Restream.

Уникайте вигорання

Пряма трансляція швидко забирає ваш час, залишаючи мало часу на що-небудь інше. Підтримання здорового балансу між роботою та особистим життям неможливо переоцінити, особливо якщо ви працюєте на себе.

Чи варто ставати стримером?

Потокове передавання варто, якщо ви любите розважати інших і спілкуватися з ними. Щодня все більше людей заробляють на життя своєю пристрастю до потокового передавання. Не кажучи вже про те, що ви будете докладати зусиль до хобі.

Потокове передавання може бути корисним, навіть якщо це може потребувати багато праці. Незважаючи на те, що це може зайняти деякий час, трансляція може бути чудовою роботою.

Щоб досягти успіху як стример, може знадобитися багато роботи. Багато стримерів продовжують транслювати протягом багатьох років без будь-яких покращень. Однак це може бути чудовою роботою для обраних, яким вдасться пробитися та створити спільноту, яка їх підтримує.

Ось кілька переваг, крім грошової вигоди, яку приносить потокове передавання:

Пряма трансляція – це чудовий спосіб створити свій бренд і охопити більше людей. Ви можете зв’язатися з новою аудиторією, змусити їх відчути себе частиною шоу та підвищити їхню лояльність до вас.

Це також чудовий спосіб просувати свій бізнес або продукт і отримати цінну інформацію від аудиторії.

Однією з найкращих переваг прямої трансляції є те, що її дуже легко почати. Усе, що вам потрібно, це веб-камера, комп’ютер та підключення до Інтернету!

Ось кілька недоліків того, щоб стати стримером:

Пряма трансляція може легко забрати ваш час і поглинути день. Крім того, багатогодинна трансляція може легко вплинути на ваше психічне та фізичне самопочуття.

Крім того, важко докласти зусиль і не побачити зростання свого каналу.

Який показник успіху та скільки удачі потрібно, щоб стати успішним стримером?

Лише на Twitch понад 8,5 мільйонів стримерів, і сайт одночасно проводить тисячі прямих трансляцій. На Twitch, YouTube, Facebook та інших живих платформах є багато мовників, але більшість із них мають мало глядачів.

Щоб залучити глядачів, ви повинні конкурувати з усіма цими іншими стримерами, що важко. Створення бази шанувальників вимагає багато зусиль, окрім потокового передавання, і займає час — навіть роки.

Однак, якщо ви готові докласти зусиль або вже маєте вірних прихильників на іншій платформі, з часом ви можете зробити пряму трансляцію своєю кар’єрою на повний робочий день.

Заключні думки

Отже, ось! Наведені вище пункти – це лише кілька речей, які ви можете зробити, щоб розширити свій потоковий канал на Twitch, Facebook або YouTube. Ваша креативність і ваш підхід значною мірою визначатимуть траєкторію вашого каналу.

Знайти рішення, яке підійде всім, неможливо, тому експериментуйте з різними підходами, щоб визначити, що найкраще підходить вам і вашій аудиторії. Зрештою, все залежить від задоволення.

Використання цих тактик покращить вашу видимість в Інтернеті та допоможе створити лояльних прихильників. Настав час активувати камеру та мікрофон, запустити трансляційний канал і почати робити все можливе.

Нарешті, будьте терплячими та мотивованими, незважаючи на цифри. Зрештою будуть плідні результати!

Далі ви можете ознайомитися з найкращими веб-камерами для трансляції YouTube/Twitch.