Як заробити гроші в Instagram? 10 найпопулярніших способів обговорення –

Categories:

Інтернет переповнений багатьма джерелами доходу, пасивним доходом і побічними заробітками. Що, якби ми розповіли вам, що всі ці години у вашій улюбленій соціальній мережі — Instagram — можуть допомогти вам заробити трохи грошей?

Наразі Instagram є однією з 4 найпопулярніших платформ соціальних медіа із загальною кількістю відвідувань 4,25 мільярда щомісяця. Це також найбільш завантажувана програма у світі. Ці статистичні дані, опубліковані у звіті Digital Trends, Hootsuite, вказують на одне: Instagram — чудовий додаток для продажу, партнерства та отримання прибутку.

В Instagram є багато способів заробити: від продажу товарів до створення фірмового контенту та отримання бонусів. І це стосується не тільки пасивного доходу.

Давайте розповімо вам про найбільш перевірені способи заробітку в Instagram з ексклюзивним уявленням про бонуси та доходи від підписки в Instagram:

Партнерство з брендами

Якщо у вас добре охоплення, профіль творця або статус BOI (Народжений в Instagram), ви можете співпрацювати з брендами, щоб заробляти непогані гроші.

Інфлюенсерський маркетинг зростає. Бренди платитимуть вам за просування їхніх продуктів у вашому Instagram. Як би просто це не звучало, залучити бренди до співпраці може здатися завданням, коли ви новачок і починаєте працювати.

Коли ви станете відомим впливовим агентом із сильним залученням, бренди звернуться до вас. Однак, коли ви починаєте, ви можете зв’язатися з брендами безпосередньо електронною поштою чи через Instagram і сказати їм, чому ви підходите.

Ви також можете потрапити в список на ринку впливових людей або навіть на власному ринку впливових людей Instagram, щоб збільшити свої шанси бути знайденим. Що стосується вмісту, який ви публікуєте, визначте нішу, яка вас цікавить.

Дізнайтеся, хто ваша аудиторія, у який час вона найбільш активна та який тип вмісту їй подобається. Використовуйте статистику Instagram, щоб отримати чітке уявлення про це.

Дописи, які були спонсоровані, матимуть тег спонсорованого/оплачуваного партнерства – вам потрібно вибрати це під час завантаження публікації.

Запустіть і заробіть за допомогою значків

Схоже, живий ефір Instagram стартує! Instagram рекомендує творцям виходити в прямому ефірі принаймні раз на тиждень, щоб спілкуватися зі своєю аудиторією в режимі реального часу.

Instagram доступний лише для облікових записів компаній і авторів і лише в деяких частинах світу, Instagram дозволяє вмикати значки та заробляти на них.

Налаштуйте свій обліковий запис для виплат, ознайомтеся з політикою монетизації вмісту Instagram і розпочніть трансляцію. Під час трансляції торкніться значків, щоб увімкнути їх. Це дає вам шанс заробити на вмісті, який ви створюєте, тоді як ваші глядачі платять певну суму, щоб отримати додаткове визнання.

Ваші глядачі можуть придбати кілька значків за один сеанс прямого ефіру та вибрати такі варіанти: 0,99 дол. США, 1,99 дол. США та 4,99 дол. США з кроком. Глядачі, які купують значки, матимуть поруч із собою синє сердечко. Привітайте їх, щоб заохотити більше шанувальників придбати ваші значки.

  Як обмежити когось в Instagram

Ви можете побачити загальну кількість придбаних значків і ваші загальні прибутки під час прямого ефіру; для детального ознайомлення ви можете натиснути «Переглянути» протягом життя. Після завершення сеансу в прямому ефірі ви зможете відстежувати всі значки на професійній інформаційній панелі.

Займайтеся афілійованим маркетингом

Раніше Meta мала програму афілійованого маркетингу, але після 30 червня 2023 року вона не буде доступна.

Оскільки більшість компаній хочуть просувати свої продукти в соціальних мережах, вони постійно шукають мікроінфлюенсерів, які б допомогли поділитися інформацією зі своєю спільнотою. Якщо ви сильно залучені, можливо, настав час приєднатися до однієї з популярних партнерських програм.

Приєднавшись до цих програм, ви повинні ділитися посиланнями на продукти за допомогою дописів і роликів. За кожну покупку, здійснену за цим посиланням, ви отримуєте комісію або відсоток.

Якщо ви новачок і не знаєте, де шукати, почніть з Amazon Associates, eBay Partner Network і GoDaddy.

Створіть магазин в Instagram

Ще один вірний спосіб заробити непогані гроші через Instagram – відкрити магазин. Подумайте про те, щоб створити онлайн-магазин, просто щоб ви звільнилися від клопоту щодо розміщення свого магазину.

Є багато малих підприємств, які, здається, підхопили цю тенденцію. Деякі великі компанії також почали продавати через Instagram, окрім свого веб-сайту та сторонніх програм, таких як Amazon і eBay.

Щоб створити магазин, вам потрібно буде перейти на бізнес-акаунт, підключити свою сторінку Facebook, завантажити відповідний каталог продукції та пройти перевірку облікового запису, і все готово. Крім того, визначте найкращий час для публікації в Instagram і нехай це позитивно вплине на ваші продажі!

Фактично, ви можете використовувати Instagram, щоб залучати трафік на свій веб-сайт і сприяти вашому органічному охопленню. Ви також можете розширити свої публікації та створити рекламу, щоб охопити більшу кількість вашої цільової аудиторії.

Станьте тренером Instagram

За останні два роки популярність тренерів Instagram стрімко зросла. Тепер ви напевно легко знайдете тренерів. Деякі допоможуть вам зрозуміти особисті фінанси, тоді як інші дозволять вам розширити свій малий бізнес.

І все ж хтось інший може навчити вас, як опанувати важливу навичку та вийти на ринок праці.

Від особистого фітнесу до особистого брендингу, ви знайдете різноманітних тренерів, які можуть допомогти вам у вашій подорожі. Якщо ви добре в чомусь розбираєтесь і маєте хист до викладання, чому б не спробувати?

Ви можете створити курс і попросити людей купити його; ви можете знайти різні шляхи продажу своїх послуг і заробітку. Але вам доведеться бути послідовним!

Продам курси

Ви можете подумати, що ми тільки що згадали про це раніше, але ми просто торкнулися цього як однієї з додаткових послуг, які пропонують тренери соціальних мереж.

Продаж онлайн-курсів, які визначають і спрощують складні навички та сфери розвитку, може бути практичним способом заробітку на платформі.

Навчання може бути здебільшого в прямому ефірі, тоді як курси передбачають перелік записаних матеріалів у різних форматах, щоб допомогти вашим підопічним/учням навчатися у своєму власному темпі.

Ви можете використовувати інші платформи для створення мультимедійних курсів і продавати їх в Instagram! Бум, ви готові продати.

  Як позбутися пропонованих публікацій в Instagram

Продавайте фотографії або цифровий вміст

Instagram завжди був дуже візуальною платформою. З додаванням барабанів, це стало естетичним фактором. Instagram Insights може допомогти вам зрозуміти, який контент є хорошим, а який ні.

Скористайтеся цією можливістю та продавайте фотографії, цифрову графіку та ілюстрації через Instagram. Ви можете продавати фотографії та відео іншим компаніям у сфері подорожей, ведення блогів про їжу та моди.

Ви можете продавати свої ілюстрації та приймати індивідуальні замовлення, якщо ви дизайнер. Більше того, якщо у вас уже є портфоліо, ви можете використовувати Instagram, щоб збільшити його та залучити трафік до своєї роботи, щоб компанії та окремі особи інвестували у ваші послуги.

Створіть сторінку облікового запису функції

Якщо ви хочете уникнути самостійного створення вмісту, ви все одно можете заробляти на життя, демонструючи вміст інших людей (звичайно, з належними кредитами) і монетизувати його в довгостроковій перспективі.

Створіть обліковий запис для функцій Instagram, де ви демонструватимете хороші роботи або хороші продукти в певній ніші. Важливо охопити нішу, щоб ви могли залучити цільову аудиторію, яка дійсно звернеться.

Коли ви станете популярними та матимете набір підписників, ви зможете пропонувати платні місця компаніям, компаніям і навіть окремим особам. Ви можете допомогти їм продавати свої послуги та стягувати комісію з кожного споживача, який відвідує вашу сторінку.

Заробляйте бонуси Reel від Instagram

Для цього вам потрібно буде зареєструватися в програмі для творців Instagram, яка має назву Born on Instagram або BOI. Якщо ви створюєте чудовий контент, який подобається алгоритмам Instagram і аудиторії, ви отримаєте бонуси від Instagram.

Так, правильно! Ви можете отримати доступ до цього на своїй професійній інформаційній панелі, коли перейдете на професійний обліковий запис Instagram.

Reels Surprise — це програма, за допомогою якої творці можуть заробляти до 20 000 доларів США за створення вмісту, який подобається їхнім спільнотам, яким вони захоплюються.

Наразі це практикується для творців у США. Ви повинні відповідати вимогам і відповідати Політиці партнерської монетизації Instagram. Наразі в Instagram до 150 роликів на тиждень! Отже, продовжуйте творити.

Періодичний дохід від підписки

Ви можете подумати, що заробіток через Instagram дуже невизначений: немає фіксованої суми, яку ви могли б заробляти щомісяця. Але це неправда!

Пропонуйте ексклюзивний вміст або враження своїй спільноті та підписникам. Ваші підписники платитимуть щомісячну плату за перегляд ексклюзивного вмісту. Це дасть їм значок підписки на ваш профіль, і ми рекомендуємо вам подякувати кожному з ваших підписників, щоб оцінити їх!

Отже, у вас буде домашня сторінка передплатника, яка матиме доступ до всього вашого ексклюзивного вмісту. Ви можете створювати ролики, публікації, живі сеанси та історії лише для підписників. Ваші передплатники відображатимуться з фіолетовим значком навколо них, щоб допомогти їм виділитися.

Ви також можете налаштувати абонентські чати, за допомогою яких ви можете підключатися до 30 різних передплатників одночасно. Розвивайте свою спільноту та заробляйте!

Зробіть щось особливе для своїх підписників, створюйте разом і робіть те, що їм подобається. Продовжуйте впізнавати їх і продовжуйте свою активність, щоб досягти успіху в програмі підписки!

Ви маєте право, якщо перебуваєте в США, маєте принаймні 10 тисяч підписників і відповідаєте Політиці монетизації вмісту Instagram і монетизації партнерів.

  Як обрізати зображення та відео для Instagram Stories

Хто може заробляти гроші в Instagram?

Тепер, коли справа доходить до заробітку в Instagram, є критерії, які ви повинні відповідати. Однак критерій прийнятності не є складним. Просто корисно знати деякі з них, щоб отримувати хороший дохід від платформи без блокування.

#1. Вік

Вам має бути 18 років, незалежно від країни, у якій ви перебуваєте

#2. Тип рахунку

Щоб заробляти гроші, вам доведеться перейти на професійний обліковий запис — обліковий запис автора або бізнес-акаунт; особистий обліковий запис не може допомогти вам монетизувати свій вміст

#3. Кількість підписників

Ви повинні мати багато підписників – тисячі підписників, бажано 10 тисяч і більше. Щоб спростити, вам потрібна база підписників, які регулярно взаємодіють з вашим вмістом.

Є творці з меншою кількістю підписників, які все ще заробляють гроші через Instagram. Однак більша кількість підписників допомагає.

Щоб отримати право на такі програми, як «Підписка», ви повинні мати щонайменше 10 тисяч підписників на платформі.

#4. Розташування (лише США)

Щоб мати право на участь у певних ексклюзивних програмах, які Instagram не розгорнув у всьому світі, ви повинні перебувати в США. Це стосується програми підписок, бонусної програми Reels Surprise та активації значків під час сеансів у прямому ефірі.

Якщо ви хочете, щоб Instagram рекомендував ваш вміст на своїй сторінці огляду, дотримуйтеся правил спільноти.

Це намагається створити безпечний простір, який поважає кожного, дотримується законів країни та утримується від публікації наготи та спаму. Ось найважливіші речі, про які слід пам’ятати:

  • Діліться вмістом, який є вашим; не займайтеся плагіатом і не порушуйте права інтелектуальної власності
  • Не публікуйте неприйнятний вміст, оскільки зображення оголеного тіла заборонено
  • Залишайтеся без спаму та не публікуйте вміст, який рекламує або сприяє фальшивим оглядам і оцінкам
  • Не підтримуйте організовану злочинність, тероризм або групи ненависті
  • Не пропонуйте сексуальні послуги та не беріть участь у купівлі та продажу вогнепальної зброї, зброї та наркотиків (та інших регульованих товарів)
  • Не прославляйте самоушкодження, не беріть участь у ворожих висловлюваннях чи образах

Продовжуйте творити (вплив)

Отже, як бачите, заробляти гроші в Instagram легко, якщо ви постійно докладаєте зусиль і продовжуєте творити. Однак не забувайте переглянути Політику партнерської монетизації Instagram і Політику монетизації вмісту, щоб не публікувати неприйнятний вміст і не вдаватися до дій, які можуть негативно вплинути на кількість ваших підписників або статус облікового запису.

Крім того, пам’ятайте про те, що вам потрібно дотримуватися умов обслуговування та Правил спільноти Instagram, щоб продовжувати заробляти. Допоможіть Instagram підтримувати безпечний простір для спільноти, де ми допомагаємо один одному процвітати.

Ви також можете ознайомитись із розробниками Instagram Stories, щоб створювати професійні та цікаві історії.