Як зареєструватися в Talkatone

З Talkatone ви завжди маєте необмежений доступ до SMS, дзвінків і групових чатів. Залишайтеся на зв’язку, оновлюючи номер телефону. За допомогою програми безкоштовних дзвінків Talkatone ви можете надсилати та отримувати безкоштовні повідомлення та дзвінки через Wi-Fi або стільниковий зв’язок, не витрачаючи жодних хвилин стільникового зв’язку. Отже, щоб отримати найкраще від додатка Talkatone, вам потрібно буде дізнатися, як користуватися ним, і розпочати реєстрацію в ньому. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який покаже вам, як зареєструватися в Talkatone.

Як зареєструватися в Talkatone

Спочатку вам потрібно буде встановити програму, а потім зареєструватися в Google, за допомогою електронної пошти або номера телефону для облікового запису Talkatone. Давайте дізнаємося про це далі в цій статті.

У якій країні доступний Talkatone?

Після того, як Talkatone став добре відомим у Сполучених Штатах і Канаді, тепер він доступний в Австралії, Німеччині, Новій Зеландії, Сінгапурі, Мексиці, Південній Африці, Японії, Південній Кореї та Великій Британії.

  Flint забезпечує швидкий доступ до соціальних мереж і планування публікацій у Chrome

Термін дії номера Talkatone закінчується?

Так, термін дії вашого номера Talkatone може закінчитися, якщо ви не використовували програму для дзвінків або надсилання SMS понад 30 днів.

Чи безкоштовний Talkatone?

Так, Talkatone пропонує безкоштовні безкоштовні дзвінки та SMS через Wi-Fi. За допомогою безкоштовної версії ви можете дзвонити та спілкуватися з ким завгодно на будь-якому номері, незалежно від того, чи є у них підписка на Talkatone чи ні.

Скільки коштує Talkatone? Чи відображається Talkatone на телефонному рахунку?

Користувачі Talkatone мають можливість придбати доступ до програми без реклами за одноразову вартість 9,99 доларів США. Користувачі Talkatone отримують безкоштовні 60 хвилин на місяць для дзвінків або текстових повідомлень. Додаткові хвилини можна придбати за $0,99 за кожні 60 хвилин, якщо клієнт бажає більше часу. Крім того, ваш телефонний рахунок не включатиме Talkatone. Це безкоштовна програма, яка дозволяє телефонувати та надсилати повідомлення через Інтернет.

  Як збільшити та зменшити масштаб документа Word

Як зареєструватися в Talkatone? Як створити обліковий запис Talkatone?

Процес реєстрації в Talkatone досить простий. Щоб створити реєстрацію в Talkatone, виконайте наведені нижче інструкції:

1. Установіть програму Talkatone на свій телефон Android або iOS.

2. Після встановлення відкрийте програму та натисніть опцію «Зареєструватися».

3. Ви можете зареєструватися в Google або ввести адресу електронної пошти, щоб отримати код активації.

Примітка. Крім того, ви можете використовувати номер мобільного телефону, щоб отримати код активації на свій телефон.

4. Введіть код активації.

5. Вам буде надано номер Talkatone. Натисніть «Отримати номер», і ви зможете дзвонити та надсилати повідомлення через Talkatone.

Як використовувати Talkatone?

Після встановлення програми з магазину Google Play або App Store і завершення процесу реєстрації відкрийте програму та почніть надсилати текстові повідомлення або телефонувати, використовуючи номер, який вам надає програма Talkatone.

  Як перевірити марку та налаштування камери, які використовуються для фотографування

Як знайти свій номер Talkatone?

Ви можете знайти свій номер Talkatone у списку контактів.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і компонування системних програм, вони відрізняються від виробника до виробника. Отже, зверніть увагу на те, що ваше ім’я в списку контактів може бути не в тому самому місці, як показано в кроках нижче.

1. Відкрийте програму «Контакти» на телефоні та торкніться свого імені зверху.

2. Ви побачите там номер Talkatone.

Який додаток кращий за Talkatone?

Існують різні альтернативи Talkatone, як-от Signal, WhatsApp, Telegram, Burner, 2ndLine, FreeTone, TalkU тощо.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як почати реєстрацію в Talkatone. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.