Як запустити Microsoft Edge в приватному режимі в Windows 10

| | 0 Comments| 2:05 AM
Categories:

Microsoft Edge має приватний режим або режим анонімного перегляду, як і всі інші браузери. Як і всі інші браузери, стандартний стан запуску Microsoft Edge — це звичайний режим перегляду. Жоден браузер за замовчуванням не відкривається в приватному режимі. Якщо ви хочете, щоб ваш браузер завжди відкривався в приватному режимі, вам знадобиться хак або хитрість, щоб це зробити. Наприклад, щоб запустити Chrome в режимі анонімного перегляду, потрібно створити ярлик і додати до нього перемикач. Той же трюк може спрацювати для запуску Microsoft Edge у приватному режимі.

Microsoft Edge в приватному режимі

Клацніть правою кнопкою миші будь-де на робочому столі та перейдіть до Створити>Ярлик.

  Як виправити повільний Інтернет після завантаження Windows 11

У полі розташування введіть наступне;

%windir%System32cmd.exe /c start shell:AppsFolderMicrosoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe!MicrosoftEdge -private

Назвіть його так, щоб було легко визначити, для чого призначений ярлик, наприклад, Edge In Private або щось подібне, і все готово. Ярлик з’явиться на робочому столі та матиме піктограму командного рядка. Це введе в оману, тому клацніть правою кнопкою миші ярлик і виберіть «Властивості».

У вікні Властивості перейдіть на вкладку Ярлик. Якщо ви хочете використовувати ту саму піктограму, що й Microsoft Edge, ви можете ввести наступне в поле «Шукати значки в цьому файлі».

%SystemRoot%SystemAppsMicrosoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbweMicrosoftEdge.exe

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати інший значок, щоб не плутати приватний ярлик Microsoft Edge зі звичайним, ви можете завантажити інший значок і вибрати його, натиснувши кнопку «Огляд» на цій самій вкладці.

  Як виправити код помилки 0x80070070 під час оновлення до Windows 11

По суті, цей ярлик відкриває Microsoft Edge за допомогою перемикача «-private». Деякі програми в Windows підтримують перемикачі. Chrome є одним із очевидних прикладів цього. Різниця між Chrome і Microsoft Edge полягає в тому, що Chrome — це програма Win32, а Edge — стандартна програма UWP, яка не дозволяє додати перемикач до свого ярлика. Поле просто не можна редагувати. Тому ярлик потрібно створити за допомогою вищевказаного методу. У Chrome ви можете використовувати пункт контекстного меню Надіслати, щоб створити ярлик і змінити поле Ціль.

Ви можете закріпити ярлик на панелі завдань або в меню «Пуск», що вам підходить, і використовувати його для запуску Microsoft Edge у приватному режимі. Щоб було зрозуміло, це для тих випадків, коли ви хочете запустити Edge в приватному режимі і не хочете переглядати звичайне вікно Edge або використовувати параметри списку переходів, які є у Edge. Якщо вам підходить варіант списку переходів, ви можете клацнути правою кнопкою миші піктограму Edge та вибрати опцію «Нове вікно InPrivate».

  Видалені елементи Windows 10 відсутні з кошика (EXPERT FIX)