Як запустити Chrome в режимі анонімного перегляду з ярлика на робочому столі

Ми всі знаємо, що Chrome є одним із найкращих веб-переглядачів із безліччю чудових функцій. Серед них — його зручна можливість анонімного перегляду, яка дозволяє користувачам переглядати веб-сайти, не зберігаючи жодної історії. Ви можете перейти в режим анонімного перегляду безпосередньо з меню параметрів Chrome, але якщо ви хочете зробити його своїм постійним способом перегляду веб-сторінок, тобто щоразу, коли ви запускаєте Chrome з робочого столу, він відкриває вікно анонімного перегляду замість звичайного, тоді вам потрібно лише скористайтеся простим перемикачем, щоб встановити режим анонімного перегляду як режим запуску Chrome за умовчанням.

  Як підключити контролери GameCube до Nintendo Switch

Отже, що таке перемикач? Google Chrome використовує різні перемикачі командного рядка, які дозволяють виконувати різні пов’язані з ним завдання. Деякі змінюють поведінку функцій, інші призначені для налагодження чи експериментування. Метод запуску Chrome в режимі анонімного перегляду з ярлика на робочому столі також стає можливим за допомогою перемикача командного рядка.

Спочатку вам потрібно створити ярлик Chrome на робочому столі. Просто перейдіть до його каталогу встановлення, клацніть правою кнопкою миші та перейдіть до пункту «Надіслати», а потім натисніть «Робочий стіл». Крім того, ви можете знайти Chrome у меню запуску та клацнути правою кнопкою миші його значок у списку результатів, щоб отримати доступ до цього самого меню та створити ярлик.

  Як писати перевернуті літери

Після створення ярлика клацніть по ньому правою кнопкою миші та виберіть «Властивості» з контекстного меню, як показано на знімку екрана нижче.

Ось що ви побачите в полі Ціль на вкладці «Ярлик»:

«C:Program Files (x86)GoogleChromeApplicationchrome.exe»

Наведений вище текст означає, що якщо ви двічі клацнете ярлик, він запустить Chrome у звичайному режимі перегляду зі збереженими вкладками та історією перегляду. Що вам потрібно зробити, це використовувати перемикач командного рядка, щоб натомість повідомити браузеру запустити вікно в режимі анонімного перегляду. Для цього вам просто потрібно додати в кінець командного рядка поля ‘Target’ перемикач –інкогніто, як показано нижче.

  Як продати свій ноутбук, телефон або планшет за найвищий долар

«C:Program Files (x86)GoogleChromeApplicationchrome.exe» – інкогніто

Якщо ви хочете створити два ярлики Chrome на робочому столі; один для звичайного перегляду, а інший для анонімного перегляду, тоді ви також можете вказати інший значок для будь-якого з них, натиснувши кнопку «Змінити значок». Зміна значка дозволить вам легко визначити, який значок відкриватиме Chrome у приватному перегляді. Після вибору значка натисніть «ОК» / «Застосувати», щоб зберегти зміни. Ось і все, тепер ви можете запускати анонімний або звичайний режими перегляду Chrome прямо з робочого столу.